حرکت نزولی از Bryson DeChambeau آزمایش

ماه گذشته, Rory McIlroy شد یک مهمان در McKellar, گلف, مجله پادکست. در طول معلوم شد چه جذاب 90 دقیقه مکالمه با جهان برتر گلف باز یکی از میزبان—OK شد من—بود کوبیدن در مورد/bemoaning ظهور علم و نسبی مرگ هنری در این بازی در بالاترین سطح است.

“حق با شما است که در مورد” McIlroy گفت. “اما هنرمند همیشه برنده است.”

این یک نقطه بزرگ و اطمینان پاسخ. اما حسن نیت ارائه میدهد از Bryson DeChambeau اخیر فیزیکی تحول نگرانی باقی می ماند. به عنوان مثال وقتی شما آخرین شنیدن و یا خواندن آنچه استفاده می شود یکی از بزرگترین تعارف شما می توانید پرداخت هر دوره ؟

“شما باید هر باشگاه در کیسه خود را به بازی وجود دارد” استفاده می شود به طور مشترک خودداری کنند در چاپ و در تلویزیون. هیچ بیشتر ، قضاوت همیشه در حال گسترش DeChambeau اخیر رانندگی در مسافت های او می تواند با شاید نیم دوجین از 14 چوب.

که است که می گویند که Bryson استراتژی است که بدون شایستگی; قطعا آن را حس می کند. او انجام داده است که هر حرفه ای باید انجام دهید. او را شناسایی کرده است که بخشی از نخبگان بازی که بیشتر به نفع چشم انداز خود را از برنده شدن و انجام هر آنچه در آن طول می کشد تا بهبود خود را “اعداد” در آن منطقه است. خوب در او. باکی نیست که به ضمیمه اینجا. او یک حرکت هوشمند.

شما با استفاده از پشتیبانی نسخه از اینترنت اکسپلورر است. لطفا ارتقاء به اینترنت اکسپلورر 11 و یا استفاده از یک مرورگر وب متفاوت است.

مرتبط با: بعد از یک بازیکن مثبت تست برای COVID آن PGA Tour از اینجا بروم ؟

من هم هیچ مایل به دور مناسب استفاده طولانی hitters همیشه در گلف. که حس می کند بیش از حد. راه اندازی توپ دورتر از یکی از رقبای مشروع استعداد یک مستحق پاداش است. فقط نه بیش از حد بسیاری از پاداش. لبه بیش از دیگران تبدیل شده است حداقل به این چشم نامتناسب.

وجود دارد, البته, هیچ چیز جدید در DeChambeau تاکتیک ها. او صرفا ادامه یک روند است که امتداد بازگشت به ابتدای بازی در اسکاتلند است. این درست است که همه چیز را از دست. جان دالی بود یک مثال اخیر. زمانی که او پشت سر هم در صحنه با پیروزی در سال 1991 PGA قهرمانی طولانی جان تازگی چیزی متفاوت است. اما نه برای مدت طولانی. امروز دلی سبک از بازی است که به طور فزاینده ای به هنجار. آن را چند سال و همان خواهد بود گفت: از DeChambeau.

خطر آشکار است. بیشتر و بیشتر فاصله توپ را روی گوه در حال رفتن به یک پیش نیاز مطلق برای هر کسی که با جاه طلبی برای برنده شدن در مسابقات در بالاترین سطح است. در موارد کمتر در طول یک فصل خواهد شد و کسانی که از لحاظ جسمی نمی برکت با توربو شارژ سرعت clubhead قادر به بندر کوچک حتی امید به موفقیت نهایی. بیشتر و بیشتر گلف بازی حرفه ای تورهای خواهد بود یک بعدی انفجار. خلاقیت. تخیل. استراتژی است. هر سه کمتر خواهد بود مهم است.

این یک چیز خوب است. فکر می کنم در مورد آن. چگونه می توانید یک بازی است که همه-اما حذف کسانی که بازی با این سبک هنری از یک Seve Ballesteros یا لی Trevino توان گفت به بهبود باشد ؟

این مشاجره من واگذار ممکن است چیزی برای انجام با من قریب الوقوع 60th birthday—اما گلف در بالاترین سطح فقط به عنوان جالب به تماشای آن را به عنوان استفاده می شود. من هم اعتراف به گناه به سطح رفتار از روی خودستایی اینجا. به نظر من این بازی این است که در بهترین حالت آن زمانی که آن را ویژگی های سطح بالا فوق خلاقیت و تخیل و استراتژی. در مقابل جلال طولانی-مسابقه رانندگی دارای کمی تجدید نظر شود, حتی اگر آن را جذب فن های گاه به گاه. “پوره سیب زمینی” است نه ظرف های مورد علاقه من.

مربوط به: Bryson قیام زنده و در فرد

1251203155
1251203155

1251203155

DeChambeau متوسط فاصله رانندگی در سال 2019-’20 فصل است 320.5 متری از 302.5 متری در سال 2018-’19.

عکس توسط: Kevin C. Cox

Kevin M. Cox

DeChambeau متوسط فاصله رانندگی در سال 2019-’20 فصل است 320.5 متری از 302.5 متری در سال 2018-’19.

پس از آن است که این گروه در حال حاضر از نام ستاره هستند و هر یک محصول از محیط زیست خود را. هر چند استعداد خود را در شک و تردید نیست نوسانات بیشتر و بیشتر همگن. عکس های به طور فزاینده عدم تنوع شکل و پرواز است. و بازی در سطح بالا است و نزدیک به یک بعدی از آن تا کنون بوده است.

من فکر Jason روز. یا جاستین توماس. یا بروکس Koepka. یا Adam Scott. یا داستین جانسون. یا سرجیو گارسیا. یا هنریک Stenson. یا جاستین افزایش یافت. یا پاتریک رید. یا Louis دکتر فلانی.

این بچه ها باید به نقاط مشترک بسیاری دیگر از نخبگان خود را از وضعیت. همه در حال بلند کردن توپ را روی گوه. به مراتب بیشتر از کار خود را در داخل و اطراف این سبزی همه مشهور با کیفیت بالا از توپ خود را-قابل توجه بین سه راهی و سبز که یک تصادف نیست. استفاده از coldblooded علم (تعریف: یک سرمایه گذاری سیستماتیک است که ایجاد و سازماندهی دانش در قالب ازمایشی توضیحات و پیش بینی در مورد جهان) به نوسان کامل از طریق کامپیوتر تجزیه و تحلیل TrackMan داده و تا کنون بیشتر در عمق تجزیه و تحلیل تا کنون-بیشتر مطلع مربیان تولید یک نسل تقریبا تقلیدی “flushers.”

همه از آن است که لزوما چیز بدی نیست. من عاشق تماشای همه آنها آمار و مارول در ثبات است. این درست است که آن می آید با یک حرکت نزولی. از دست رفته در میان همه اعداد و ارقام است که توانایی به طور مستقیم تاریخی مقایسه. شد جک نیکلاس واقعا بیشتر از Tiger Woods? شد Trevino بهتر و متنوع تر shotmaker از بابا واتسون ؟ آیا Seve یا فیل مایکلسون باید بهتر بازی کوتاه? در حالی که تصدیق این ذهنیت از این استدلال ها می شوند. نه واقعا. به دلیل بازی در تور امروز است که تا کنون برداشته است که حتی 25 سال پیش.

مربوط به: اینجا چه کالین Montgomerie تماس به عقبگرد توپ 20 درصد خواهد چیست و چرا ریاضی کار نمی کند

چند سال پیش من در pro-am قبل از جام جهانی گلف در فوق العاده کینگستون هیت البته در ملبورن استرالیا است. به عنوان آن معلوم شد تنها من تازه در این گروه در کنار بلژیک Nicolas Colsaerts سابق اروپا تور بازیکن مایک کلیتون و سو آه که نقش در تور LPGA.

187846122
187846122

187846122

در سن بازیکنان تلاش برای فشار هر حیاط از راه دور, تور جوانب مثبت که در این بازی مانند Seve Ballesteros در حال تبدیل شدن کمتر.

عکس: فیل شلدون/Popperfoto

فیل شلدون/Popperfoto

در سن بازیکنان تلاش برای فشار هر حیاط از راه دور, تور جوانب مثبت که در این بازی مانند Seve Ballesteros در حال تبدیل شدن کمتر.

در آنچه که به طور معمول کینگستون هیت par-3 پنجم Su ضربه ترکیبی باشگاه از طریق باد بود که لاشه برابر و از راست به چپ و بر روی سبز. مایک آمار 4-آهن. بنابراین I. و نیکولاس استفاده می شود 8-آهن. چه افسرده بیشتر از اختلاف بین کسانی که در باشگاه بود و این نوع از عکاسی با استعداد بلژیکی رسید. دانستن توپ او با استفاده از بود و نه رفتن به چرخش زیاد و در نتیجه نه “بالون” به درجه او به سادگی شکست آن را به سمت هدف است.

دیدن که ما به چالش کشیده Nicolas به بازی “مناسب” شات با یک 6-آهن. که او انجام داد. هیچ سوال وجود دارد او دارای مهارت ها و روش برای پرواز توپ در هر شرایط. که آشکار است. هنوز کمی punchy نگه دارید تا به ضرب گلوله در سمت راست-به-چپ وزش یکی نیست او بسیار خواهم فکر می کنم در مورد ضربه زدن در یک مسابقه است. برای او “مناسب” راه را به ضربه گلوله به استفاده از زور نمی خواهد.

من ترک با یک فکر. و یک شات بسیاری از طرفداران ممکن است دیده می شود در رسانه های اجتماعی در چند ماه گذشته. در طول سال 1984 باز قهرمانی در سنت اندروز نهایی هنرمند بود که Ballesteros سوار وسط fairway در par-5 پنجم. توپ به پایان رسید در یک downslope ساخت شات دوم بیش از شیب در مقابل کمی بالا سبز شاید 9-خارج-از-10 در مقیاس دشواری.

Seve آن را کشیده هر چند توپ خود را در پایان شاید 12 فوت از پرچم. او راست چرخش نیست همان نوسان است. و آن را با شکوه اعتصاب بلافاصله پس از یک نفس ادای احترام از بازی خود را شریک Trevino. “لمس از کلاس Seve لمس از کلاس گفت:” شش بار عمده قهرمان خود را به یکی از خلاق ترین بازیکنان در گلف تاریخچه طولانی.

روری ادعا درست بود در سال 1984—Seve رفت با پیروزی که هفته ای است اما او هنوز هم درست است ؟ من استدلال می کنند کمتر و کمتر. بحث در مورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>