اسپرز مربی Gregg Popovich کاهش قیمت از سن آنتونیو عمارت یک بار دیگر


The 2.6-acre estate has a 9,600-square-foot home, a grassy yard with a pool and a 600-square-foot stone wine cellar. <span class="copyright">(Realtor.com)</span>
به 2.6 هکتار املاک و دارای یک 9,600 فوت مربع خانه های پوشیده از چمن حیاط با یک استخر و یک 600 فوت مربع سنگ انبار شراب. (Realtor.com)

Gregg Popovich در حال آماده سازی تیم خود را به صورت یک حذفی اجرا در اورلاندو اما اسپرز مربی است که هنوز هم چشم دوخته اند و برخی از املاک و مستغلات عمل در تگزاس است. پنج بار قهرمان NBA فقط کمرنگ از قیمت خود سن آنتونیو عمارت به 3.1 میلیون دلار است.

آن را دشوار برای فروش Popovich; او اولین خواسته 4.5 میلیون دلار ملک در سال 2018 قبل از relisting آن را برای 3.5 میلیون دلار در تابستان گذشته. سوابق نشان می دهد او را متعلق به خانه پس از سال 2005.

وجود دارد مقدار زیادی از حریم خصوصی به دلیل 2.6 هکتار و مستغلات است که جمع در یک جامعه دردار در یک جامعه دردار. در علاوه بر این به 9,600 فوت مربع خانه وجود دارد پوشیده از چمن حیاط خانه با یک استخر و یک 600 فوت مربع انبار شراب ساخته شده از اصلاح اورشلیم سنگ پنهان در لبه اموال.

سنگ قوس خط سه طرف خارجی و چهارم دارای چهار-گاراژ ماشین. در داخل یک داستان دو اتاق بزرگ با یک دیوار از پنجره ها و کف به سقف و شومینه مجریان طرح طبقه.

در جای دیگر چهار اتاق خواب, 5.5 حمام یک اتاق ناهار خوری رسمی یک سالن انتظار با یک جارو پله و سرآشپز با گرد صبحانه قطعه زمین پیش امده. چوب-paneled آسانسور هدایت دو طبقه داخلی صعودی به یک سالن ورزش و اتاق بازی.

بالکن بسته بندی کردن در اطراف پشت خانه, مشرف پوشیده از چمن حیاط خلوت و پوشیده شده از درخت چشم انداز فراتر از آن.

Popovich و 71 است winningest مربی در تاریخ NBA و او 24 سال تصدی خود با اسپرز طولانی ترین فعال کشش از هر متحده ورزشی مهم لیگ. در آن کشش او رهبری تیم را به پنج NBA شد و سه بار نام NBA مربی سال است.

Binkan Cinaroglu از Kuper Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول دارای فهرست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>