Redskins از بین بردن سابق مارشال صاحب از حلقه شهرت

ردسکینز واشنگتن در حال از بین بردن مالک سابق جورج پرستون مارشال از حلقه خود را از شهرت و قابل توجه همه مراجع به او در وب سایت خود.

سخنگوی تایید تصمیمات شنبه گفت: مارشال نام دارد در حال حاضر حذف شده است از تاریخچه دیوار در تیم مرکز آموزش در Ashburn, Virginia. سخنگوی گفت: حلقه ای از شهرت بین بردن مارشال نام از آن ورزشگاه در Landover مریلند در روز چهارشنبه و روند تغییر سایت در جریان است.

این آخرین حرکت به قطع روابط با میراث این تیم نژادپرستانه بنیانگذار یک segregationist که حاضر به ادغام با امضای سیاه بازیکنان تا “مجبور به انجام این کار” در سال 1962 بیش از یک دهه پس از خیلی از بقیه NFL.

هفته گذشته این تیم تغییر نام داد پایین کاسه فدرال اکسپرس زمینه است که با مته سوراخ مارشال نام پس از اواخر Hall of Famer بابی Mitchell, حق رای دادن, اولین بازیکن سیاه و سفید. یک روز قبل از آن حوادث DC حذف یک مجسمه مارشال از تیم سابق خانه در استادیوم RFK در واشنگتن است.

مارشال صاحب حق رای دادن از زمان آغاز آن در سال 1932 نقل مکان کرد و این تیم از بوستون به واشنگتن چندین سال بعد. او القاء شد به Pro Football Hall of Fame در سال 1963 و در سال 1969 درگذشت.

سالن از شهرت در هفته گذشته گفت: هیچ چیز در آن آیین نامه اجازه می دهد تا برای یک عضو حذف یک بار انتخاب می شوند و اضافه کرد که enshrinement “است که بر اساس موفقیت در این زمینه برای بازیکنان و مربیان و در مورد همکاران برای رشد و ترویج این بازی است.”

اخیر بحث ملی بیش از نژادپرستی تمدید خواستار مالک فعلی دن اسنایدر به تغییر نام تیم. سخنگوی هفته گذشته گفت: این تیم تا به حال هیچ نظر و NFL نیست پاسخ به سوالات در مورد آینده نام.

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFL

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFL

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>