NFL ادغام شد و یک روند دردناک

جورج پرستون مارشال, موسس صاحب واشنگتن NFL تیم شده است و در اخبار از اواخر که به ارمغان می آورد خاطرات برای ترزا مور.

چند سال پیش, مور فیلمساز و مستندساز تولید “سوم و طولانی” در مورد مردان سیاه و سفید که یکپارچه NFL و مبارزه خود را برای احترام در لیگ و در خارج از آن در مبارزه برای حقوق مدنی.

یکی از داستان های او شنیده بود از گوئن Mitchell, همسر Pro Football Hall of Famer بابی میچل. در سال 1962 Mitchell, اولین بازیکن سیاه و سفید بازی برای واشنگتن است. کلیولند براونز معامله او وجود دارد که سیراکیوز در حال اجرا پشت ارنی دیویس حاضر به بازی برای مارشال که یکپارچه تیم تنها زمانی که دولت فدرال در پا.

“پس [میچل] به شام با همسر خود و یکی دیگر از زن و شوهر و آقای میچل سوگند این یک سناتور و یا برخی دیگر سیاستمدار اما آنها راه می رفت و او را به عنوان او را در شام با همسرش” مور گفت: در این هفته. “و بنابراین [میچل] شروع می شود به بالا و هر کس از آن بود که با او قرار دادن یک دست در ساعد یا شانه و فقط گفت:” شما می دانید چه چیزی شما رو به نشستن چرا که اگر شما انجام این کار وجود دارد هرگز یکی دیگر از پخش سیاه و سفید در اینجا برای سال.’

“بنابراین خانم میچل مذاکرات در مورد نیاز به سازمان دیده بان او واکنش در آن لحظه و آنچه که او احساس او را به عنوان یک مرد سیاه و شأن خود و تمام است که در مقابل چه بازی طولانی” و انجام بهترین خود را به مطمئن شوید که او اولین و تنها آفریقایی بازیکن در تیم است.

Bobby Mitchell poses with his bronze bust after being inducted into the Pro Football Hall of Fame in 1983. Washington will retire his jersey and rename the lower level of FedEx Field for him, replacing former team owner George Preston Marshall. (AP Photo/Gus Chan)
بابی Mitchell شمار با مجسمه برنزی پس از القاء به Pro Football Hall of Fame در سال 1983. واشنگتن بازنشسته خواهد شد پیراهن خود را و تغییر نام به سطح پایین تر از فدرال اکسپرس زمینه برای او جایگزین سابق تیم صاحب جورج پرستون مارشال. (AP Photo/گاس چان)

در روز چهارشنبه وجود دارد گزارش می دهد که واشنگتن را حذف مارشال نام از این تیم حلقه افتخار و تاریخچه دیوار که چند روز پس از خدمه حذف به یادبود مارشال در خارج از استادیوم RFK.

ویرایشهای لازم نیست پاک کردن راه های عمومی مارشال مبارزه به ادغام تیم خود سرسخت segregationist اعتقادات و یا هر گونه درد او باعث سیاه بازیکنان در واشنگتن فهرستی در طول زمان خود را به عنوان مالک تیم. تاریخ را حفظ رفتار و کلمات است.

در “سوم و طولانی است.”

“ما صرف بخش زیادی از این فیلم صحبت کردن در مورد او” مور گفت. “در یک طرف او یک شومن است و دلیل ما حاصل کار دو تیم را نشان می دهد و همه این مسائل است. اما در طرف دیگر این سرسخت segregationist — مردم را فراموش کرده ام در زمان ردسکینز بودند جنوبی تیم [در NFL] پس از او پرچم ها و بازی ‘سفید’ و تا به حال یک ایستگاه تلویزیونی خود را پس بازار جنوب و نبود او در تلاش برای مختل کردن آن است.”

دولت فدرال پرداخت می شود برای ساخت استادیوم RFK در واشنگتن و مارشال به حال 30 سال اجاره برای استفاده از تسهیلات. یک سال به اجاره نامه دادستان کل رابرت کندی و وزیر امور داخلی استوارت Udall تحت فشار مارشال به ادغام این تیم و یا اجاره نامه خواهد بود پاره کردن.

نامه Udall ارسال به مارشال و مارشال پاسخ نشان داده شده در “سوم و طولانی است.”

“مارشال تقریبا می نویسد: بازگشت” برو پوند شن و ماسه.’ او که قرار بود به هر یک از آن اما پس از آن او متوجه می شود که او که قرار بود برای پیروزی در این نبرد” مور گفت.

نبود مارشال, واشنگتن, تیم می توانست کاملا متفاوت است. در این فیلم میچل است گفتگو با جیم براون زمانی که آنها معتقد بودند باید آن را بزرگ به بازی در واشنگتن به دلیل بالاتر جمعیت آمریکایی های آفریقایی تبار در این شهر است.

اما هنگامی که Mitchell معامله شد به واشنگتن و دیگر سیاه و بازیکنان به دنبال آنها متوجه شدم آن را به عنوان بزرگ به عنوان آنها می خواهم امیدوار بود.

“شماس جونز یکی از مورد علاقه من مصاحبه در کل پروژه است. او به پایان رسید تا بازی در ردسکینز و او در مورد چگونه هر روز قبل از اینکه او به بازی, او می خواهم تف بر مجسمه جورج پرستون مارشال و نگه داشتن راه رفتن,” مور گفت.

جونز خود را صرف نهایی فصل NFL در سال 1974 با واشنگتن است. مارشال در سال 1969 درگذشت اما میراث او به خوبی شناخته شده بود.

داستان میچل و جونز تنها کسانی نیستند که در “سوم و طولانی است.”

والتر ساحل که بازی برای بوستون پرستان و قهوه در طول شش سال فعالیت حرفه ای آغاز شد که در سال 1960 به یاد می آورد که او از خواندن “نامه ای به Blackman در آمریکا” توسط ملت اسلام رهبر الیاس محمد در تیم هواپیما. قهوه ای صاحب هنر و زننده گفت: ساحل او نمی تواند با خواندن این کتاب. ساحل, پشتیبانی شده توسط براون گفت و زننده است که او می تواند به او بگویید که چه به عنوان یک بازیکن, اما او نمی خواهد به او بگویید که چه به عنوان یک مرد.

یا هنری فورد که NFL حرفه ای بود فقط دو فصل است. چرا ؟ زمانی که فورد با استیلرز پیتسبورگ در سال 1956 کسی بود گوش دادن به یک مکالمه تلفنی او با شد و گزارش به این تیم که فورد قدمت یک جوان سفید ،

“هنری فورد این بازی شگفت انگیز است و به نام دفتر جلو و گفتند شما نمی توانید انجام دهید که. شما نمی توانید تاریخ این جوان سفید زن’ ” مور گفت. “آقای فورد گفت:” من نه آشنایی که همسر من است.’ “

استیلرز گفته فورد او مجبور به انتخاب بین همسر راشل و تیم فورد, البته, انتخاب همسر. او قطع شده بود توسط پیتسبورگ که در آن او می خواهم شروع تمام 12 بازی برای این فصل و بازی هرگز دوباره.

قهوه ای و دیگران بودند بخشی از جنبش حقوق مدنی فقط به عنوان بازیکنان NFL در حال حاضر بخشی از جنبش جدید. مور توافق کردند که تا آنجا که برخی از چیزهایی تغییر کرده است, برخی از چیزهایی که تغییر نکرده برای بازیکنان در لیگ.

“ما سعی به برقراری ارتباط با لیگ نشان می دهد که آنها نشان می دهد این فیلم بار دیگر به دلیل آن را هنوز هم مربوطه,” او گفت:. “بسیاری از این ورزشکاران بودند عدالت اجتماعی طرفداران و مبارزه برای همه چیز — بازیکنان بودند پایین رفتن و امضای افراد برای رای دهندگان حقوق جیم براون ایجاد Negro صنعتی و اقتصادی اتحادیه اروپا که در نظر گرفته شده برای افزایش سرمایه برای کسب و کار. این ورزشکاران بودند هنوز هم بسیار فعال و هل دادن برای عدالت اجتماعی و مسائل مربوط به حقوق مدنی.

“پس از آن هیچ تفاوتی ندارد از چه khezri در حال تلاش برای انجام. آن را مانند همه ناگهانی ورزشکاران تبدیل شده اند این فعالان است. این بچه ها انجام می دادند و برای بسیار کمتر پول در فوتبال کنار آن است. آن را بسیار جالب برای افراد در عمل به مثل وجود ندارد [فعالیت] آیا بازیکنان فوتبال و یا جان Carloses و Tommie Smiths جهان — شما تا به حال تعداد زیادی از مردم بودند که فعالان و بنابراین به درخواست مردم برای استفاده از پلت فرم خود را و یا در مورد LeBron [جیمز], ‘shut up و دریبل,’ است که معنا ندارد چرا که ورزشکاران انجام شده است این کار را برای یک مدت زمان طولانی است.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>