سمت چشم. تهمت شبیه یا snarled. میمون صداهای. بی احترامی و بی اعتنایی. در طول نسکار تاریخ اقلیت ها در ورزش باید تحمل این همه تعصب نژادی و بیشتر در مسیر پس از پیگیری و حتی خود را در گاراژ.

آنها شنیده ام داستان از Marc Davis, یک راننده ای که در سمت چپ این ورزش در مدت کوتاهی پس از مخالفت با خدمه رئیس گفته استفاده نژادی لکه دار کردن. آنها شنیده Kyle Larson در اوایل سال جاری افت روشن n-word در حالی که مسابقه آنلاین. فقط این یکشنبه گذشته آنها را دیدم صفوف وانت کامیون و هواپیما آشکارا ئی نمایش مؤتلفه پرچم نمادی است که برای جامعه سیاه, مسلم یکی از نفرت به جای میراث.

بنابراین زمانی که نسکار گزارش داد که یک طناب دار در بر داشت شده بود در گاراژ از 43 خودرو متعلق به بابا والاس ورزش تنها زمان سیاه, جام-سطح راننده بسیاری از کسانی که زخم های قدیمی بازگشایی شد.

“بسیاری از بچه ها سیاه و سفید در تیم ما بودند لرزاند توسط آن به صادق گفت:” مایک Metcalf سوخت برای مت Kenseth و co-سر مربی برای Chip Ganassi تیم گودال خدمه. “که نماد واقعا تاریک یک. زمانی که شما رفتن به محل کار شما می خواهید به فکر می کنم در مورد قرار دادن گاز در ماشین, تغییر لاستیک و رانندگی. شما باید به فکر می کنم در مورد زندگی من در خطر است ؟

پس از تحقیقات فدرال این طناب دار تبدیل به یک ابزار از یک جنایت نفرت. رسانه های اجتماعی روشن با ادعای مضر و تئوری های توطئه اما مردم می دانستند که واقعیت زندگی در نسکار گاراژ به عنوان یک اقلیت نیست این را به عنوان یک exoneration نسکار فرهنگ است.

“این قطعا یک امداد دانستن است که آن را یک جنایت نفرت به سمت کارگردانی بابا اما در همان زمان من هنوز سوال” گفت: Brehanna Daniels که در سال 2017 شد اولین زن سیاه به بخشی از یک نسکار گودال خدمه. “به همین دلیل بود که طناب از مد افتاده مانند یک طناب? چرا از آن وجود دارد ؟ من آن را دیدم. من گفتم که چرا آن را به نگاه مانند آن است ؟ و سپس ما در آلاباما پس از آن مانند آه باشه.”

زخم هنوز در خاطرات سیاه و رانندگان و خدمه و کادر تيم. برای آنها آن را نه فقط در مورد یک حادثه است. آن را در مورد آمدن به شرایط با ورزش آنها را دوست دارم که همیشه آنها را دوست دارم یک ورزش است که ساخته شده بسیار نژادی پیشرفت است اما هنوز هم تا به حال برای رفتن.

قبل از اینکه بابا وجود دارد Wendell ویلی و بیل

Wendell Scott, Willy T. Ribbs and Bill Lester helped open the door for Bubba Wallace in NASCAR. (Amber Matsumoto/Yahoo Sports)
وندل اسکات, Willy T. Ribbs و لایحه Lester کمک به باز کردن درب برای بابا والاس در نسکار. (کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports)

اگر نسکار است مترادف با هر چیزی علاوه بر سرعت پس از آغاز به کار خود آن را جنوب. این ورزش اولین درایور بودند سابق مهتاب دوندگان مسابقه همان souped تا ماشین آنها یک بار استفاده می شود برای فرار از پلیس در حالی که قاچاق خانه دم مشروب در پشت جاده های گرجستان, ویرجینیا و کارولینای شمالی.

Wendell, اسکات, اول مرد سیاه و سفید برای ایجاد یک تاثیر ماندگار در انبار-ماشین مسابقه بالاترین سطح غلبه ناچیز بودجه, تهدید به مرگ و فراگیر تبعیض است. برخی از speedways حتی نمی خواهد اجازه می دهد اسکات به مسابقه. کسانی که اغلب مجاز طرفداران به دوش او با فحاشی و چشم به رانندگان دیگر به عمد در تلاش برای خراب کردن او را.

زمانی که اسکات برنده تنها جایزه ملی سری مسابقه در جکسون در سال 1964 او به تجربه یک تکان دادن پرچم شطرنجی و یا یک جایزه ارائه شده است. نسکار در اول تعلق می گیرد یکی دیگر از راننده پیروزی قبل از تصدیق یک خطا به ثمر رساند و دو دقیقه بعد اشتباه صادقانه با توجه به نژاد مقامات, اما یک دلیل انگیزه حمله با توجه به دیگران است.

“وجود دارد بسیاری از مخالفان اما او اجازه نداد آنها او را کمتر تعیین می شود آنچه او می خواست به انجام” پسر اسکات فرانکلین گفت پدرش نسکار سالن از شهرت القای مراسم در سال 2015. “تهدید به مرگ او مسموم شد او را از طریق تمام انواع چیزهای اما او آمد.”

اسکات بازنشسته در سال 1973 پس از نزدیک به 500 نژادها اما فقط یک پیروزی است. دیگر هیچ مرد سیاه پوست برنده یک مسابقه در نسکار سطح بالا اجازه دهید به تنهایی نزدیک به تطبیق اسکات طول عمر.

راننده که به نظر می رسد به بهترین شات بود از خود راضی کالیفرنیا با کلاس جهانی استعداد. ویلی T. Ribbs به لندن نقل مکان کرد و در سن 21 و برنده شش تن از 11 مسابقه در سال 1977 انگلیسی فرمول فورد سری به درستی به نام “ستاره های فردا.”

به عنوان یک نتیجه از Ribbs موفقیت در انگلستان مدیر کل شارلوت موتور جاده سریع السیر دعوت او را برای ازمایش. H. A. ویلر طرح شد را وارد کنید Ribbs در جهانی 1978 600 امید است که با حضور فرهمند جوان سیاه راننده را تولید توجه رسانه ها و رسم سیاه و طرفداران.

Ribbs نمایش داده می شود وعده در طول ازمایش و مفتون خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتی خود اما همه چیز شروع به باز کردن به زودی پس از آن. شارلوت پلیس او را دستگیر کردند اواخر یک شب برای رانندگی اشتباه راه را به پایین یک خیابان یک طرفه است. او همچنین مالیده رانندگان دیگر راه اشتباه خود را با تزلزل اعتماد به نفس زمانی که چرخ فرستاده او را به آلاباما شاهد اولین سهام ماشین مسابقه.

“من راه رفتن را از طریق چاله ها و مردم در واقع تف پا” Ribbs گفت. “من عصبانی.”

ویلر در نهایت رها شده طرح خود را به Ribbs خود را نسکار اولین در شارلوت. یک مرد سیاه و سفید که ایستاده زمینی خود و صحبت ذهن خود را به سادگی الهام بخش بیش از حد خصومت.

“من فکر تهدید به مرگ شد سرگرم کننده به عنوان خوانده شده,” Ribbs گفت: با خم کردن خندیدن. “این غلط املائی خیلی بد بود اما آنها همیشه می تواند طلسم N-word. که املای همواره درست است.”

Willy T. Ribbs in victory lane at Daytona International Speedway after winning the Paul Revere 250 SCCA Trans-Am race. (ISC Images & Archives via Getty Images)
ویلی T. Ribbs در پیروزی خط در Daytona International Speedway پس از پیروزی Paul ریور 250 SCCA Trans-Am مسابقه. (ISC تصاویر و آرشیو از طریق گتی ایماژ)

Ribbs ساخته شده یکی دیگر از تاخت و تاز کردن به نسکار در سال 1986 در سه مسابقه از روی لئامت دادن doomed by عام و تجهیزات. او اصرار دارد او می توانست “تایگر وودز قبل از وجود دارد تایگر وودز” اما نسکار آن را منفجر هرگز به او یک شانس واقعی.

“من در آن به عنوان یک فرصت از دست رفته برای نسکار” Ribbs گفت. “من می توانست اولین آفریقایی-آمریکایی که آمد پایین وجود دارد و جبهه دوم همواره اما نسکار نمی خواهید آن را. هیچ راهی وجود دارد که آنها رفتن به اجازه دهید که اتفاق می افتد.”

لایحه Lester سیاه راننده از منطقه خلیج در زمان یک رویکرد متفاوت است. او پیوست Ribbs در طفره رفتن تنوع برنامه برای چه در حال حاضر نگاه RV & خارج از منزل, کامیون سری. او بهترین های خود را به تناسب در و که شامل گاز گرفتن زبان خود را در مورد همیشه حاضر مؤتلفه پرچم. “من می خواستم به یک prima donna,” او گفت:. “من بهترین سطح به [طرفداران نسکار] احساس راحتی … من فقط احساس اگر آنها نبودند تکان دادن آن در مقابل چهره من من می تواند قرار داده تا با آن است. دور می شود آن را برای من ناراحت اپل سبد خرید.”

آنومالی در ورزش لستر در بر داشت خود را به هدف ثابت pigeonholing سوالات. “من در تلاش بود برای پذیرفته می شود فقط به عنوان یک راننده, اما من می خواهم همه این سوالات مانند” چه چیزی آن را مانند به یک راننده؟’ من نمی دانم که من بوده ام, سیاه, همه زندگی من,” او گفت:. “‘چه آن را مانند احساس بودن در این محیط؟’ من شنیده ام کسانی که سوال هزار بار.”

پس از یک دهه در نسکار که شامل فقط دو فنجان سری شروع می شود در سال 2006 Lester از ماشین و شروع به کار برای ورزش در بیشتر اداری, نقش, خدمت, در نسکار درخواست پنل.

“حتی به این روز زمانی که من خارج از نسکار من هنوز هم به رسمیت شناخته شده” لستر گفت. “نسکار fanbase وفادار است. حتی اگر من هو در تعدادی از راننده intros تعدادی از طرفداران نسکار قدردانی من وجود دارد برای من استعداد و مورد احترام من است.”

چگونه خدمه گودال تبدیل شده اند به طور فزاینده ای متنوع

آن را هنوز هم غیر معمول به پیدا کردن یک اقلیت و یا چهره زن در پشت چرخ در تمام سطوح نسکار. والاس مکزیک دنیل سوارز و Aric Almirola پسر کوبا مهاجران تنها اقلیت رانندگان در جام جهانی سطح. اما مناطق دیگر از ورزش های دیگر انحراف تا سفید و نر. خدمه گودال تبدیل شده اند به طور فزاینده ای متنوع در طول دهه گذشته به لطف تاکید بر جذب سابق کالج ورزشکاران به دنبال یک جدید رقابتی خروجی.

مایک متکالف بود و هنوز هم در تلاش برای جزئی بازی-لیگ برتر فوتبال از 15 سال پیش زمانی که قدرت خود را مربی یک زندگی در حال تغییر پیشنهاد. این مربی گفت: سابق آپالاچی دولت در حال اجرا است که قدرت خود را, سرعت و استعداد برای انجام تحت فشار ساخته شده او را ایده آل و مناسب برای نسکار گودال خدمه.

برای Metcalf, ایده کشنده در برخی از راه و تهدید آمیز در دیگران است. نسکار بود جذاب تر از ضرب و شتم تا بدن خود را برای اندک پرداخت در عرصه لیگ اما همه که Metcalf دانست و در مورد سهام-مسابقات اتومبیل رانی در آن زمان بود که نمی توانست وجود داشته باشد بسیاری از مردم در گاراژ که شبیه او.

دوستان سیاه و سفید گفت: Metcalf “مردم سیاه و سفید نیست و انجام مسابقه. شما در حال رفتن به استقبال وجود دارد.” دوستان سفید گفت متکالف “مرد شما نیاز به مراقب باشید.” در نهایت Metcalf گرفت و قمار و پذیرش یک شغل با Evernham موتورسواری به عنوان یک توسعه گودال خدمه عضو که همچنین کمک در بخش اتاق.

“داشتن نه تا به حال به تماشای مسابقه قبل از من صادقانه دست کم گرفت میزان مخالفت وجود دارد خواهد بود برای کسی که به نظر می رسد مثل من” Metcalf گفت. “گفتم آن را در سال 2005. نمی توان آن را که بد است.’ خوب, که من پیدا کردم جدید کم است.”

نژادپرستی که Metcalf مواجه ساخته و انتقال به یک ورزش جدید سخت تر از آن را باید شده اند.

این همه بیش از حد معمول برای Metcalf به استراق سمع تهمت یا میمون سر و صدا در نسکار گاراژ. اعضای تیم خود حاضر زمانی که او خواست برای کمک به یادگیری یک مفهوم جدید یا به او مشغول کار مانع توسعه خود را.

“افرادی بودند که بسیار حمایت از من” Metcalf گفت: “اما وجود دارد قطعا افرادی که در تلاش بودند به آن را سخت تر برای من بیش از حد.

“در یک نقطه من به یاد داشته باشید برای رفتن به تیم دیگری را برای کمک به یادگیری راه های جدید برای قرار دادن تایر در. من در یک تیم و آنها قرار است به مسئول از توسعه من و من تا به حال برای رفتن به تیم دیگری را امتحان کنید به یاد بگیرند تا آنجا که من می توانم.”

Mike Metcalf is the co-head coach for the Chip Ganassi Racing pit crew and a fuel man for Matt Kenseth’s No. 42 car. (Rob Carr/Getty Images)
مایک Metcalf همکاری سر مربی برای Chip Ganassi مسابقه گودال خدمه و سوخت برای مت Kenseth شماره 42 ، (راب Carr/گتی ایماژ)

متکالف در نهایت غلبه اولیه آن شکست و صعود به صفوف است. او در حال حاضر co-سر مربی برای Chip Ganassi مسابقه گودال خدمه و سوخت برای مت Kenseth شماره 42 ،

در حالی که Metcalf یکی از تنها تعداد انگشت شماری از اقلیت گودال خدمه زمانی که او برای اولین بار شروع وجود دارد ده ها تن امروز. هر سال در نسکار درایو برای تنوع گودال خدمه برنامه شناسایی و توسعه یک محصول جدید از چشم انداز بسیاری از آنها در حال سابق کالج ورزشکاران است.

در میان کسانی است Brehanna Daniels سابق نورفولک ایالت گارد نقطه که در سال 2017 شد اولین زن سیاه به بخشی از یک نسکار گودال خدمه. دو طول می کشد Daniels دریافت کرد که او برای اولین بار شروع به تبدیل شده اند کمتر به عنوان او راه خود را به نسکار جام سری و حتی تبدیل شدن به چهره از یک Advil آگهی های تلویزیونی.

“من هنوز هم خیره به این روز اما آن را بسیار بدتر در ابتدا” Daniels گفت. “مردم شکستن گردن خود را به دلیل وجود دارد هیچ کس در جاده گودال که شبیه من است.”

چرا NASCAR تلاش برای تولید اقلیت رانندگان

درخواست مردم در نسکار محافل چرا ورزش های اخیر تاکید بر تنوع نشده تولید بیشتر اقلیت رانندگان و ورزش اقتصاد اغلب اولین چیزی که آنها را ذکر است.

آن می تواند هزینه صدها هزار دلار برای خرید و نگهداری تجهیزات مورد نیاز برای صعود به رتبه در سطوح جوانان از ورزش است. بدون ثروتمند پدر و مادر و یا عمیق به جیب حامیان مالی به صندوق یک راننده جوان را تعقیب یک حرفه ای در مسابقه او بعید است به صعود به بالا به اندازه کافی برای گرفتن توجه از نسکار مالک.

“این یک ورزش است که هزینه های زیادی از پول را به شرکت در وضعیت مالی خود را گرفتن شما را از طریق صفوف بسیار مهم است” گفت: Billy Venturini, co-صاحب Venturini موتورسواری یکی از نسکار بالا راننده تیم توسعه. “اگر وجود دارد بیشتر سفید کودکان و نوجوانان که باید این پول را برای انجام این کار پس از آن این واقعیت است که آنها در حال رفتن به فرصت های بیشتر.”

اقلیت بچه ها که فراموش کرده اند این به معنی به دنبال مسابقه ندارد و خیلی از دلایل انتخاب آن بیش, فوتبال, بسکتبال و یا دیگر چوب و توپ های ورزشی. نسکار سابقه فراگیر تعصب آشکار بازدارنده به عنوان عدم اقلیت رانندگان در این ورزش را در بالاترین سطح. نیز وجود دارد یک ادراک است که fanbase — بیش از ورزش های مشابه مانند هاکی — نه استقبال مردم است که به نظر نمی آید مانند آنها.

Troy Adams سابق جزئی-لیگ راننده نسکار که در حال حاضر صاحب یک کالیفرنیا KART پیگیری می آموزد و درایور توسعه مهارت های خود را. او 9 سال است که اغلب تنها آفریقایی-آمریکایی شرکت کننده در رفتن به توالت و خارج از جاده مسابقه او اجرا می شود.

“از آنجا که من در این ورزش تا زمانی که من امیدوار بودم او را به چیز دیگری اما این تنها چیزی است که او را دوست دارد” آدامز گفت. “هنگامی که شما چیزی را دوست دارم و شما باید هدیه ای از خدا به شما فقط اجازه دهید تراشه قرار می گیرند که در آن آنها می گیرند.”

هدف از نسکار درایو برای تنوع برنامه برای شناسایی جوان اقلیت چشم انداز مانند آدامز پسر و کمک به داماد آنها را برای رسیدن به این ورزش را در بالاترین سطح. در حالی که والاس لارسون و برخی دیگر از رانندگان با استفاده از این برنامه به عنوان یک سکوی پرشی برای رسیدن به جام سری دیگر چشم انداز امیدوار کننده ای داشته و مشاغل غرفه پس از بودن قادر به پیدا کردن کمک های مالی.

منتقدان از 16 سال برنامه گواهی که این پنجره پانسمان. این اجازه می دهد تا نسکار برای اطمینان از حامیان مالی آن است که در تلاش برای تنوع بخشیدن به استخر از رانندگان بدون در واقع سرمایه گذاری منابع لازم برای رسیدگی به این مشکل است.

اقلیت روروک مخصوص بچه ها انتخاب شده برای شرکت در نسکار درایو برای تنوع برنامه ها معمولا در اواخر نوجوانی خود را. در بسیاری از موارد که خیلی دیر شده برای آنها را به رقابت در برابر تعقیب Elliotts جهان که شروع به رفتن karting در سن 8.

گفت: یک آفریقایی-آمریکایی است که با درگیر نسکار برای بیش از یک دهه شده است و انتقادی از درایو برای تنوع برنامه “شما نمی توانید فقط یک مسابقه خوب راننده خودرو در 2-3 سال است. آن را یک شبه اتفاق نمی افتد.” تنها یک تیم REV مسابقه که رقابت در سطح منطقه ای است کاملا اقلیت متعلق به. JTG Daugherty مسابقه که ویژگی های سابق NBA بازیکن براد Daugherty به عنوان یک شریک رقابت در جام جهانی سطح.

‘نسکار برای تغییر’

در زمانی که این کشور در میان یک حساب در روابط نسکار بیش از حد به نظر می رسد که در آخرین آغوش فراگیر. رانندگان هنوز هم ممکن است تقریبا به طور انحصاری سفید و نر اما نسکار در تلاش است تا خود را از ورزش بیشتر استقبال به تمام انواع از طرفداران.

آن آغاز شده و با ممنوعیت مؤتلفه پرچم از همه نسکار حوادث. بعد آمد یک تصویری از رانندگان نسکار محکوم نژادی و نابرابری. و سپس ایجاد یک موقعیت جدید با عنوان معاون رئیس جمهور تنوع و شمول است.

قابل توجه ترین تصاویر وارد دوشنبه در آلاباما روز پس از نسکار اعلام کرد که طناب دار داشت در والاس گاراژ.

Bubba Wallace takes a selfie with NASCAR drivers that pushed him to the front of the grid as a sign of solidarity with the driver prior to the NASCAR Cup Series GEICO 500 at Talladega Superspeedway on June 22, 2020.( Chris Graythen/Getty Images)
بابا والاس طول می کشد یک عکاسی از خود با رانندگان نسکار است که تحت فشار قرار دادند و او را به جلوی شبکه به عنوان نشانه ای از همبستگی با راننده قبل از جام نسکار سری GEICO 500 در آلاباما Superspeedway در 22 ژوئن سال 2020 است.( کریس Graythen/گتی ایماژ)

کل گاراژ — رانندگان گودال خدمه و همه به صف پشت نژاد تنهاست, سیاه, راننده در جاده گودال قبل از مسابقه نشان دادن به ورزش و جهان است که آنها را به حال خود بازگشت. ساعت بعد والاس با تاخیر یک مسابقه پس از مصاحبه تلویزیونی به ضربت مشت با یک گروه از طرفداران که آمده بود از آتلانتا به حمایت از او.

صحنه یک نقطه ورود برای طرفداران مانند Malerie تورنتون که قبلا احساس می شود بدون اتصال به نسکار. سیاه رسانه های اجتماعی بازاریاب از آتلانتا خودش را خرید بابا والاس تی شرت از نسکار در دوشنبه, چیزی که او هرگز نمی توانست پیش بینی انجام درست یک هفته پیش از آن.

“من می خواستم به حمایت نه تنها بابا بلکه نسکار” تورنتون گفت. “آنها در حال گرفتن یک موضع است که ما شاهد لیگ های دیگر را, بنابراین من می خواستم برای تقویت میکند که آنها را به طرفداران جدید و که ما از تغییر آنها در حال ساخت است. از تمام لیگ های من نمی بینم این که از نسکار.”

اگر این است که شروع به تغییر معنی دار در نسکار Ribbs هشدار به این ورزش حاکم بر بدن بیش از حد اعتباری. او معتقد است این پیشرفت رسیده سوخت کشور تغییر موضع در برابری نژادی و نسکار ترس از آن در حال حاضر رو به کاهش ملی تجدید نظر فرسایش بیشتر است.

“نسکار برای [تغییر],” Ribbs گفت. “این چیزی است که آنها می خواهند. آن چیزی است که آنها باید انجام دهید. آنها می دانند که برای نسکار برای زنده ماندن و ادامه داد: شرکت دخالت و برای وجود دارد به رشد مخاطبان خود آنها می دانند که آنها را تغییر دهید. مهم نیست که آنها چه می خواهند. آنها باید به این دارو است.”

برای بسیاری از هر چند آنچه اتفاق افتاده روز شنبه در آلاباما بود و یک گام مهم رو به جلو است. Lester آن را به نام “سپیده یک روز جدید” قانون وحدت و با هم دیده می شود هرگز قبل از در ورزش با سابقه ای طولانی در مسائل نژادی.

“وجود دارد رفتن به برخی مقاومت از طرفداران و گفت نسکار تبدیل پشت خود را بر روی آنها به طوری که آنها در حال رفتن به ترک است,” او گفت:. “این همان طرفداران بودند گفت: آنها قرار بود به ترک زمانی که دیل Earnhardt درگذشت زمانی که تویوتا وارد, ورزش, که نسکار آورده در مرحله, مسابقه, هنگام نسکار آغاز شده سبز-سفید-جستجوگر قوانین اضافه کاری. آنها همیشه شکایت. و اگر کسانی که جان سخت rednecks در می آیند پس از این نسکار بهتر است بدون آنها.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی