آتالانتا می آید و از 2 اهداف را به ضرب و شتم لاتزیو 3-2

میلان (AP) — مسابقه بین سری دو بالاترین نمره تیم زندگی می کردند تا به آن صورتحساب به عنوان آتالانتا جنگیدند از دو گل را به ضرب و شتم لاتزیو 3-2 روز چهارشنبه قرار دادن دندانه در این بازدید عنوان امیدوار است.

خوزه لوئیس پالومینو رهبری در برنده 10 دقیقه از زمان پس از روسلان Malinovskiy و رابین Gosens کشیده بود آتالانتا بازگشت به مطابقت. Sergej Milinković-Savić قبلا قرار داده لاتزیو 2-0 تا با یک برد بلند اعتصاب پس از هدف خود از دله د Roon.

لاتزیو در حال حاضر با چهار امتیاز صدرنشین سری A رهبر یوونتوس و چهار جلوتر از مقام سوم اینتر میلان که دوباره به دور منجر به جلب 3-3 برابر ساسوئولو.

آن لاتزیو اولین مسابقه پس از Feb. 29 و پایان را به آن باشگاه رکورد اجرای 21 مسابقات شکست نخورده.

“این شکست پیچیده جاده به عنوان” مربی لاتزیو سیمون Inzaghi گفت. “ما تا به حال از دست رفته برای 21 مسابقات اما آتالانتا یکی از بدترین مخالفان برای شروع دوباره در برابر.

“این تیم با نزدیک شدن مسابقه هست اما ما باید آن را با ساخت آن را 3-0. این امر می شده اند بسیار مهم است. ما نا امید شده توسط این باز گشت به خصوص خود را به عنوان اول و سوم اهداف قابل اجتناب بودند.”

آتالانتا باقی مانده چهارم چهار نقطه زیر اینتر و شش فوق پنجم-جای رم که ضرب و شتم سمپدوریا 2-1.

“ما آمده اند از پشت در بسیاری از مواقع پس من آرام بود حتی زمانی که ما پایین با دو گل” آتالانتا به جلو Alejandro “Papu” Gómez گفت. “ما سبک بازی همیشه منجر برای ما به ثمر رساند.

“ما نمی توانیم ما مهم تیم پشت سر ما مانند رم ناپولی و آث میلان. ما همچنان مانند این پس شاید در مراحل پایانی فصل ما می توانید به هدف بالاتر است.”

قبل از مسابقه

گذاشته و یک تاج گل در گورستان در برگامو به افتخار قربانیان coronavirus.

این شهر کوچک بود که یکی از این فاصله از شیوع و بیش از 6000 نفر با COVID-19 در استان است.

دو تیم در حال سرگرم کننده ترین در سری A بود و گل 134 اهداف بین آنها است. لاتزیو آمد از 3-0 به رسم 3-3 زمانی که آنها ملاقات کرد در اوایل این فصل است.

لاتزیو در زمان اولیه منجر شود که ده Roon لعنتی مانوئل Lazzari صلیب به خالص خود را در دقیقه پنجم. بازدید کنندگان را دو برابر سرب شش دقیقه بعد به عنوان Milinković-Savić فر یک swerving تلاش را در گوشه بالا سمت چپ از حدود 25 متری.

آتالانتا کشیده یکی از پشت هفت دقیقه قبل از استراحت زمانی که Gosens به رهبری هانس Hateboer را پشت صلیب سراسر به گوشه پایین سمت راست.

و باز گشت کامل شد در 66 به عنوان Malinovskiy اخراج یک صاعقه به گوشه بالا سمت راست از راه دور.

برنده آمد که پالومینو رهبری در یک گوشه در پشت پست.

کاهش امتیاز

اینتر میلان عنوان امید کاهش بیشتر آن را به عنوان دوباره کاهش یافته و امتیاز از موقعیت پیشرو.

اینتر تا به حال مبارزه بازگشت از یک هدف را برای رهبری 2-1 در حاصل کار دو تیم و همچنین چراغ 3-2 با چهار دقیقه باقی مانده قبل از Giangiacomo Magnani وارد دوباره برای سسولو.

این اینتر در حال حاضر از دست داده و 15 امتیاز در این فصل از موقعیت های پیشرو.

فرانچسکو Caputo به سسولو اولیه سرب در سن سیرو اما اینتر تبدیل به بازی در اطراف با دو گل در پنج دقیقه. Romelu Lukaku وارد از نقطه بعد از جرمی Boga خراب میلان Skriniar و کریستیانو Biraghi به ثمر رساند در نیمه اول زمان توقف پس از یک-دو با الکسیس سانچز.

اینتر باید قرار دادن بازی پس از شکستن اما روبرتو Gagliardini به نوعی ضربه زدن به نوار باز هدف از فقط چند متری قبل از دومنیکو Berardi تساوی با یک پنالتی پس از اشلی جوان افتاد Mert Müldür.

Lukaku تا به حال یک هدف حکومت برای آفساید اما اینتر فکر کردم آن را به حال برنده بازی زمانی که بورخا والرو میرود Antonio Candreva را و پا زدن رایگان.

اما Magnani نیز به ثمر رساند از محدوده نزدیک با یک دقیقه باقی مانده است.

Skriniar فرستاده شد برای رزرو دوم در زمان توقف.

ژکو دو

Edin Džeko دو گل در نیمه دوم می بارند برای کمک به رم مبارزه با عقب از یک هدف را در برابر سامپدوریا.

مانولو Gabbiadini بود مشبک درب بازکن برای Samp در دقیقه 11th.

سامپدوریا باقی مانده یک نقطه بالاتر از منطقه سقوط.

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>