بازی linebacker در NFL, شما باید چند پیچ شل (نگاه کنید به: Lawrence Taylor, لایحه Romanowski, Brian Bosworth, و غیره.). مطمئن شوید که شما اغلب ارائه عذاب به مخالفت با quarterbacks رسیور پشت در حال اجرا و به پایان می رسد اما این بدان معنی نیست که شما در حال گرفتن برخی از آن به عنوان به خوبی. این بچه ها در حال گرفتن در معادل چند خودرو سقوط هر یکشنبه. فقط بخواهید سابق Carolina Panthers میانه linebacker لوقا Kuechly که به دور از بازی نخست خود را پس از رنج و تعدادی از ضربات مغزی و آسیب های دیگر در طول زمان خود را در NFL.

مرتبط با: نیویورک جت جمال آدامز می خواهد هیچ بخشی از بازی برای New York Jets

با صدای آن Washington Redskins linebacker Ryan Anderson نیست همان به اشتراک گذاشتن نگرانی خود را از بازی موقعیت به عنوان Kuechly می کند. در واقع او پذیرای این نگرانی به طوری که او تحویل داده و این کاملا دیوانه نقل قول در مورد اینکه چرا او نقش بازی خیلی سخت:

اوووم باشه پس. ظاهرا اندرسون گفت: این در خصوصی به تیمی سابق گرت هادسون. هادسون رله داستان در ردسکینز و جدال پادکست در حالی که بحث در اندرسون میل شدید برای اسپیرینگ او در طول تمرین.

“این مردم بودند که در این تیم زمانی که من وجود دارد در سال 2018 فکر نمی کنم کسی بازدید سخت تر از رایان اندرسون” هادسون گفت. “من شنیده ام او تماس خود را billygoat های بولداگ و رم. و او را غالبا داد کسانی که همه چیز در من پس از او را نیزه در سینه.”

سخت بازدید وادار هادسون به درخواست اندرسون به طور مستقیم: چرا شما به من ضربه خیلی سخته ؟

“من به یاد داشته باشید یک مکالمه در وان آب داغ پس از عمل و گفتم شخص, چرا شما رفتن خیلی سخت تمام وقت؟’ و این یک قول این است که کلمه به کلمه به او فرمود: “اگر من می توانم به یاد داشته باشید من grandkids نام بعد من نمی بازی ، بنابراین او یک دیوانه است. او ذهنیت به بازی بازی های داخل linebacker موقعیت.”

شما با استفاده از پشتیبانی نسخه از اینترنت اکسپلورر است. لطفا ارتقاء به اینترنت اکسپلورر 11 و یا استفاده از یک مرورگر وب متفاوت است.

بله مجنون منصفانه توضیحات. با سلام اگر که چگونه اندرسون می خواهد به بازی این که چگونه او می خواهد به بازی. اما به خاطر نوه او و به خاطر او خود مغز بیایید امیدوار باشیم که او باعث می شود تمیز کننده فرم تکل رفتن به جلو (بر خلاف این یکی).

مرتبط: به ‘Madden 21’ را پوشش می دهد مانند آنها را ساخته شده در مایکروسافت رنگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی