هفت NBA رایگان عوامل به سازمان دیده بان به عنوان معامله پنجره باز می شود


این wheeling و خرید و فروش از NBA است.

دقیقا در حق رای دادن-تغییر سطح ما آمده ایم به انتظار از یک لیگ که عاشق آن می پردازد اما با شروع در ظهر شرقی روز سه شنبه تیم NBA می توانید ثبت نام رایگان, عوامل, چشم پوشیدن از بازیکنان ثبت نام خود را در راه دو بازیکن و یا دیگر راه های دور خود را فهرست اسامی برای راه اندازی مجدد.

در اینجا هفت بازیکن را به تماشای NBA رایگان عوامل است که می تواند به امضا رسید و در هفته آینده.

نمی overthink این — اگر یک بازیکن یک عامل آزاد آمده اواسط ماه مارس آن را به یک دلیل. این نقش بازیکنان برای تیم است که نقش تاثیر می برد.

توجه: برای این داستان ما را شامل نمی شود بازیکنان را امضا با تیم ساخت آنها در دسترس نیست در واقعیت — مانند Joakim Noah (کلیپرز) یا کوری آبجو با پادشاهان.

1. تایلر جانسون

جامد چرخش بازیکن تا آخرین سال Johnson, شات خالی او را در ققنوس (48.1 واقعی تیراندازی درصد 28.9 درصد از سه). که منجر به او را به روی نیمکت پشت ریکی روبیو و Jevon کارتر و هنگامی که خورشید نمی توانید او را در یک تجارت در مهلت آنها را خریده است.

اگر جانسون است که به طور کامل و سالم می توانید شات خود را دوباره او می تواند به کمک یک تیم به دنبال گارد عمق — او شات 37% از سه زمانی که حرارت همسان چهار سال 50 میلیون دلار قرارداد ارائه چهار سال پیش. او فقط 28 و در نخست خود را به ضرب گلوله و تولید هنوز هم باید وجود داشته باشد.

راکت گزارش علاقه اما انتظار می رود در چند خواستگاران تماس بگیرید.

2. جرالد سبز

اگر سالم او ممکن است بیشتر به دنبال بازیکن در این لیست است. سبز جانباز بال که شات 35.4% از سه فصل گذشته است. سبز تصور می شد به دست داده می شود با یک پا آسیب, اما او تا به حال زمان برای التیام و شوخی در اطراف مانند یک بازیکن انتظار به در اورلاندو است.

این موشک تا به حال حقوق خود را اما نمی توانید دوباره ثبت نام او را به خاطر آنها مورد معامله در مهلت مقرر (به عنوان بخشی از چهار تیم Clint کپلا معامله). دنور و سپس به سرعت بخشیده و او را. برای تیم به دنبال عمق در بال — یک نقطه نیاز برای بسیاری از تیم ها سبز می تواند کیفیت را انتخاب کنید تا.

3. جمال کرافورد

او 40 سال — که یکی از دلایلی است که هیچ تیم امضا کرده است او در این فصل — اما در وضعیت راست او می تواند کمک به یک تیم سطل کردن نیمکت. سه بار ششم در سال است که نشان دادن سن خود و از دست داده است یک مرحله در سال های اخیر — و وحشتناک خود را دفاع از یک نگرانی بزرگتر به جبهه دفاتر — اما او هنوز هم می تواند نمره. کرافورد به طور متوسط 7.9 امتیاز در هر بازی در فصل گذشته زمین و روشن آن را برای تخلیه خورشید در پایان فصل گذشته. برخی از تیم باید به او فرصت می دهد اما من مطمئن هستم که هر خوبی است.

4. Trey برک

برک در دسترس است چرا که او دارای محدودیت: او باید توپ در دست خود را برای اجرای بسیاری از را انتخاب کنید-یک-رول او خیلی کارآمد نیست و بهترین تصمیم به علاوه او کوچکتر است و او لطمه می زند در پایان دفاعی. که گفت:, او با بازی محکم زمین در فیلادلفیا در این فصل تا اجازه رفتن به او در نیویورک و دالاس قبل از. برای یک تیم به دنبال یک سوم گارد نقطه در اورلاندو آنها می توانند به نوبه خود به دلیل آسیب دیدگی/بیماری برک جامد است انتخاب کنید تا.

5. DeMarcus Cousins

بزرگترین نام در NBA رایگان عوامل هیئت مدیره, اما او در حال آمدن است به عقب حرفه ای-تهدید صدمات را پاره آشیل سپس یک پاره لیگ قهرمانان آسیا. او در حال حرکت بسیار خوبی برای رزمندگان در فینال در ماه ژوئن گذشته و قبل از این بود که لیگ قهرمانان آسیا. این سوال برای تیم به دنبال عموزاده است که “آیا او مناسب با ما؟” او بزرگ نیست که فقط می توانید انتخاب کنید و سپس پاپ/rim اجرا; او موثر تر گرفتن توپ در آرنج یا در بلوک و ساخت بازی می کند. که جهت این بازی این است که روند اما ممکن است کمک به یک تیم در اورلاندو در کوتاه مدت اگر عموزاده سالم است به اندازه کافی به بازی.

به روز رسانی: عموزاده گفته خواستگاران او در اورلاندو به تمرکز در فصل آینده است.

6. Iman Shumpert

Shumpert به خوبی برای این شبکه در اوایل این فصل است. او به طور متوسط 18.5 دقیقه یک بازی و در حالی که او نبود racking تا شمارش آمار (4.2 امتیاز و 2.6 ریباند یک بازی به طور متوسط) او دفاع جامد و شبکه های برنده شد با او در چرخش است. برای تیم به دنبال جانباز بال عمق به عنوان اورلاندو Shumpert می تواند جامد وانت.

7. دراگان بندر

ما می دانیم آنچه شما می گویید “چرا هر کسی نشانه آن است که مجسمه است؟” چرا که او فقط 22 و 7-بالا و پایین صفحه است که می تواند ضربه threes. او دقیقا یک اسب شاخدار اما بازیکنان آن اندازه که می تواند به ساقه اضافی دریافت کنید شانس. او محترمانه برای رزمندگان در یک زن و شوهر از 10 روز قرارداد این فصل و نمی توان آن را تعجب به شنیدن یک تیم امضا شده او را بسیار در راه اندازی مجدد در اورلاندو اما پایین خط نورد تاس بر روی او برای فصل آینده با یک تیم دوستانه قرارداد.

هفت NBA رایگان عوامل به سازمان دیده بان به عنوان معامله پنجره باز می شود در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>