در یک پادکست با ESPN Washington Redskins خبرنگار جان Keim ریونز پشتیبان و کارفرمایی رابرت گریفین III صحبت در مورد خود خرید اینترنتی را با ردسکینز او سال از فوتبال و علاوه بر این به کلاغ.

گریفین گفت: رسانه ها ادراک او در واشنگتن هرگز همسان که او به عنوان یک فرد است و کسانی که می دانستند چه می گذرد, پشت صحنه شدند قادر به دنبال چه اتفاقی افتاده است.

“برای نگه داشتن آن 100, پوشش رسانه ای از من در واشنگتن بود و بخشی از آن دلیل است که مردم ممکن است غافلگیر شده است,” گریفین گفت: از زمان بعد از ردسکینز. “افرادی که همواره شناخته شده من همیشه شناخته شده است که من همیشه این پسر. افرادی که واقعا نشستن و نگاه به آنچه اتفاق افتاده در واشنگتن می دانم که دقیقا به همین دلیل است که اتفاق افتاده است.”

وی افزود: او درس آموخته از وقت خود را در واشنگتن به طول انجامید که از 2012-2016 و استفاده از آنها را در حرفه خود به عنوان یک انگیزه ابزار. در حالی که گریفین نشسته در سال 2017 او فصل اعتبار بخشی از آن به دلیل درک خود را در اطراف لیگ ایجاد شده در حالی که او در واشنگتن است.

“زمانی که من بالتیمور آنها فقط از نوع من به ارمغان آورد و گفت:” نگاه مرد بروید خودتان باشید ما به شما کردم. امیدوارم شما می توانید به ما نشان می دهد که شما می توانید این تیم'” گریفین گفت. “من فکر می کنم من ثابت به Baltimore Ravens و امیدوارم به بقیه لیگ که هر چه اتفاق افتاده در واشنگتن نبود یک محصول جانبی از من نیست کار سخت نیست یک محصول جانبی از من که بد هم تیمی یا هر چیز منفی که نوشته شده بود. که فقط یک محصول جانبی از یک مربی عصبانی. که فقط خط پایین.”

گریفین در زمان لیگ توسط طوفان در سال 2012 و رهبری ردسکینز به یک 10-6 پایان پس از 3-6 شروع مسیر به NFC شرق بخش عنوان شده است. او برنده Rookie از سال که فصل بعد از یک سال که در آن او انداخت برای از 3200 متری 20 touchdowns فقط پنج interceptions بود و 65.6 درصد تکمیل. او با عجله برای 815 متری و هفت touchdowns در 120 سراسیمه که معلوم بود فقط خجالتی از نیمی از کل سراسیمه خود را در سه سال از زمان بازی برای ردسکینز.

در سال 2012 NFC کارت های وحشی بازی در برابر Seahawks گریفین منفجر زانو خود را در اواخر سه ماهه چهارم. تشخیص یک پاره LCL و لیگ قهرمانان آسیا.

“هنگامی که شما در حال بیرون آمدن از کالج و شما باید در تمام شور و هیجان و همه اعتیاد به مواد مخدره و سپس شما بروید و شما تحویل تیم خود را برنده این بخش شما برنده Rookie سال و سپس شما باید یک آسیب بد من فکر می کنم این بخشی از آن” گریفین گفت. “موشکافی نیست یک موضوع است. من فکر می کنم سازمانی شما باید به هر کسی (who) به همان چشم انداز. متاسفانه که فقط نیست در این مورد. من فکر نمی کنم که از دست کسی در این نقطه است.”

مربوط به: ظهور و سقوط رابرت گریفین III

گریفین گفت: او گاهی به عقب نگاه کرد و در فصل 2012 – و اظهار چگونه مجروح او پایین کشش – اما او پس از متوقف تماشای بازی های گذشته از آن کشش را اجرا کنید.

او گفت که بسیاری برای قرار دادن بر روی یک جوان کارفرمایی مثل خودش بود که 22 سال سن در زمان.

در حال حاضر 30 او یک سال در سمت چپ قرارداد خود را با سامسونگ به عنوان پشتیبان و کارفرمایی به Lamar جکسون, لیگ حاکم MVP. و گریفین هم با ردسکینز در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در آینه.

“برای من خط پایین بود من صدمه دیده است و من صدمه دیده است یکی بیش از حد بسیاری از بار و آن کار نمی کند برای من نبود برای من به معنای به واشنگتن Redskin برای تمام حرفه ای” گریفین گفت. “آیا شما می خواهید همه به تراز وسط قرار دارد ؟ بله. اما در پایان روز آنها نیست. که فقط خط پایین شما باید به حرکت می کند از آن. من فکر می کنم من یک کار خوب انجام داده است که در حال حرکت به بالتیمور و واقعا فقط به حداکثر رساندن فرصت است که من با چنین یک سازمان بزرگ.”

اقامت متصل به کلاغ با MyTeams برنامه. برای دانلود اینجا کلیک کنید برای پوشش جامع از تیم خود را.

بیشتر RAVENS NEWS:

رابرت گریفین سوم باز می شود تا در مورد بد درک است که او صدمه دیده NFL حرفه ای در واشنگتن در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی