لاس وگاس اظهارات تنگ پایان نیک o’leary تحت عمل جراحی قلب برای روشن شدن 100 درصد انسداد در عروق پس از حمله قلبی رنج می برد در ماه گذشته.

O’leary, 27 گفت: پالم بیچ پست که پزشکان گفت: هیچ آسیب به قلب او و او امیدوار به بازگشت به فوتبال در سال آینده هنگامی که او را رقیق کننده های خون. اظهارات او قرار داده در ذخیره/غیر فوتبال آسیب لیست در دوشنبه جرقه شایعات از بازنشستگی برای o’leary نوه گلف بزرگ جک نیکلاس.

اظهارات “رفتن به ترک درب باز” برای بازگشت او در فصل آینده او گفت: پست.

اولری بستری پس از حمله قلبی

اولری گفت که او احساس درد در بازوی چپ خود را که نقل مکان کرد و به قفسه سینه خود را در حالی که کار کردن و دوباره در حالی که بازی pickleball با برادر خود در ماه مه.

“من گفت: sarcastically به برادر من چیزی اشتباه وجود دارد با قلب من, من نمی دانم آنچه در آن است,” او گفت:. “من به طور اتفاقی به رفتن به بیمارستان و آنها به من گفت که این یک حمله قلبی است.”

6-پا-3, 252 پوند بازیکن تا به حال دو استنت قرار داده شده در عروق مسدود شده او گفت:. بهبودی خود را آغاز کرده است با گلف و دوچرخه سواری نور, تمرینات.

“من همه این دوستان من در شکل بهتر از آنها در زیر مشغول به کار هستم من احساس می کنم در شکل خوب,” او گفت: از طریق پست. “آن را به اتفاق می افتد به من در شوک بود. من فکر نمی کنم که آنچه در آن خواهد بود. برای این اتفاق و پایان دادن به بودن در بیمارستان به مدت سه روز و با داشتن یک قلب مسئله بسیار عجیب و غریب است.”

اولری قادر به بازی در 2020-21

Nick O'Leary is feeling better after a heart attack and surgery. (Photo by Tom Szczerbowski/Getty Images)
نیک o’leary احساس بهتر بعد از یک حمله قلبی و عمل جراحی. (عکس توسط تام Szczerbowski/گتی ایماژ)

اولری گفت که او احساس خوب و “بهتر از من قبل از” اما با توجه به اینکه در رقیق کننده های خون او نیست و قادر به انجام بسیاری فعالیت فوتبال در این سال است.

رقیق کننده های خون می تواند به جلوگیری از لخته شدن یک موضوع اگر فرد قطع می شود و یا خراشیده است.

اولری بازی های برگزار شده در دانشگاه ایالتی فلوریدا و شروع به خود را NFL حرفه ای با Buffalo Bills. او پس از صرف یک سال و نیم با میامی دلفین ها قبل از اتمام فصل گذشته با Jacksonville Jaguars.

اظهارات امضا او در ماه مارس است. او 53 جلب برای 668 متری و چهار touchdowns در حرفه خود.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی