حرفه ای بازیکنان سافت بال اسلم تیم پس از سرود ملی tweet به کارگردانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در

چند تن از اعضای یک هوستون-منطقه حرفه ای و سافتبال تیم در حال کوبیدن این سازمان در توییتر در روز دوشنبه شب پس از یک غیر حساس و توهین آمیز توییت فرستاده شد از این تیم حساب رسمی در طول یک بازی.

قطعات کامپیوتر Dawgs مستقل حرفه ای و سافتبال تیم لگد هفت سری بازی برابر USSSA غرور دوشنبه شب در فضای ساحل ورزشگاه در فلوریدا زمانی که با یک توییت فرستاده شد از آن حساب رسمی که نشان داد یک عکس از کل تیم ایستادن برای سرود ملی.

صدای جیر جیر برچسب گذاشته شده توسط رئیس جمهور تهمت و افتخار در مورد چگونه همه “احترام به پرچم” ایستاده در طول سرود.

“هی [دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن] pro fastpitch حال پخش زنده” تیم توییتی با تصویر. “همه احترام به پرچم!”

صدای جیر جیر که گفته می شود ارسال توسط مدیر کل کانی ممکن است بعدها حذف شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن البته شده است و شاید بزرگترین حریف مشترک به این تظاهرات که در طول سرود ملی — چیزی که سابق NFL quarterback khezri آغاز شده و در سال 2016. او اغلب conflates تظاهرات با نوعی بی احترامی به پرچم یا نظامی ایالات متحده چیزی است که آنها به وضوح ندارند.

چند ScrapYard بازیکنان از جمله یک جفت المپیک, خشمگین بودند بعد از دیدن این صدای جیر جیر و پاره پاره سازمان در رسانه های اجتماعی پس از بازی. حتی بسیاری از گفته آنها انجام می شود به نمایندگی از تیم در دسترس نباشد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersmobil ödeme bozdursu tesisatçısıinstagram takipçi satın alTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaTurkcell Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetmobil ödeme bozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme