پل جورج می گوید: او در سمت چپ پیسرز پس از آنها حاضر به اضافه کردن بهترین PF بنا به گزارش Anthony Davis


پل جورج گفت: بیشتر وجود دارد به پیسرز خروج از مردم متوجه شدم.

در حال حاضر با کلیپرز جورج در حال ریختن بسیاری از لوبیا.

ظاهر می شود در “Knuckleheads با کوئنتین ریچاردسون و داریوش مایل” پادکست جورج ذکر شده چندین نارضایتی منجر به 2017 خروج از ایندیانا – پیسرز تجارت دنی گرنجر به جای کمک به او بهبود می یابند از آسیب پیسرز تجارت جورج هیل بدون اطلاع جورج اول جورج ظاهر شدن در تجارت شایعات خود را. سپس جورج نشان داد کاه نهایی.

جورج:

شما می دانید که چگونه از آن می رود. گربه ها مانند “Yo”, P, من می خواهم به بازی با شما.”

من قصد ندارم برای گفتن نام چون من قصد دارم برای حفظ کسب و کار خود را خصوصی. من فقط رفتن به آن را می گویند مثل این: من در آن زمان بهترین قدرت رو به جلو گفت: او می خواست برای آمدن به Indy و تیم با من است.

آنها مانند “ما اواسط عمده. ما یک بازار کوچک. ما نمی تواند آن را انجام دهد. ما یک بازار کوچک. ما نمی توانیم آن است.” گفتم: “بهترین قدرت رو به جلو خواهد داشت و بازی در اینجا. خانواده نمی تواند که کار می کنند؟” آنها نمی خواهید به آن را انجام دهد.

پس گفتم: – من عصبانی. به دلیل آن را مانند آنچه که من انجام در اینجا ؟ شما می دانید منظورم چیست ؟ آنها نمی را به نفع خود. من بهترین قدرت رو به جلو است که می خواهید به بازی در اینجا. نه هر کس را انتخاب ایندی به بازی در. این شخص می خواست به بازی در اینجا. آنها نمی خواهید به آن را انجام دهد.

جورج گفت: پیسرز به نام جورج گفت: آنها به جای علاقه مند به بازیکنان دیگر (بالا-20/25 قدرت به جلو و یک بازیکن دیگر دوره نقاهت بعد از آسیب).

جورج:

پس از این تماس تلفنی من مانند “آنها آن را دریافت نمی کند.” من به نام من عامل مانند “مرد به من تا از اینجا.” آنها نمی خواهند به نفع خود.

جورج گفت: پیسرز او برنامه ریزی شده به ترک در سال 2018 نامحدود رایگان آژانس. آنها معامله او را به رعد و برق برای ویکتور Oladipo و Domantas Sabonis.

سوال: چه کسی بود که راز قدرت به جلو ؟

بالا قدرت رو به جلو در سال 2017 رایگان آژانس شد بلیک گریفین. کلیپرز به او نزدیک حداکثر قرارداد. من شک دارم او را ترک کرده ام L. A. برای ایندیانا است.

اما بهترین قدرت رو به جلو در لیگ بود آنتونی دیویس. و این گزارش که جورج با اشاره به.

J. Michael از Indianapolis Star:

دیویس به حال سه سال دیگر قرارداد خود را با پلیکان. شاید او نمی خواهد که ماند در ایندیانا فراتر از آن اما این است که یک مدت زمان طولانی! دیویس و جورج را تشکیل عالی پشت سر هم.

مطمئن اند و خطر با جورج رهبری نسبت به نامحدود رایگان آژانس در سال 2018 است. و دستیابی به دیویس قطعا ایم مورد نیاز تسلیم قابل توجهی دارایی های بلند مدت.

اما همانطور که جورج می گوید آن پیسرز شد بیش از حد ریسک گریز. من نمی سرزنش او برای عدم تمایل به ماندن با یک تیم ترس از bottoming و در نتیجه تمایلی برای رسیدن به قهرمانی مشاجره.

البته دیدگاه دیگر.

تابستان 2017 درست بود بین دیویس صبورانه اعلام تعهد خود به نیواورلئان و آشکارا بدانم که آیا پلیکان به حال خود بازگشت. آیا او واقعا تحت فشار قرار دادند برای تجارت به ایندیانا? وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین دوستانه گفتگوی بورسی با جورج و در واقع ساخت یک تجارت درخواست. ستاره ها بحث در مورد teaming تا کنون بیشتر از آنها در واقع تیم.

حتی اگر Davis درخواست یک تجارت خواهد پلیکان واقعا acquiesced? آنها در برابر معامله با او زمانی که او تنها با یک-و-نیم فصل در سمت چپ خود را معامله. آنها تا به حال به مراتب بیشتر اهرم هنگامی که او تا به حال سه فصل باقی مانده است.

وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول جورج ناراحت شدم در مورد چیزی که هرگز ام اتفاق افتاده است به هر حال.

البته

جالب, ترس در ایندیانا – که جورج محدود بود و برای لس آنجلس شاید گرفتن دیویس با او به ثمر رسید. جورج (کلیپرز) و دیویس (لیکرز) در حال حاضر رقبا وجود دارد.

پل جورج می گوید: او در سمت چپ پیسرز پس از آنها حاضر به اضافه کردن بهترین PF بنا به گزارش آنتونی دیویس در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>