طناب دار یا نه نسکار هنوز نژاد پرستی مسائل

این تحقیقات به یک عضو خدمه کشف یک طناب به طناب دار در بابا والاس گاراژ غرفه برتر غیر منتظره نتیجه در روز سه شنبه زمانی که اف بی آی در آمریکا وکیل برای منطقه شمال آلاباما گفت: آنها دریافتند که طناب دار شده بود در والاس گاراژ غرفه پس از نسکار آخرین بازدید آلاباما Superspeedway در اکتبر 2019 و هیچ اتهام فدرال خواهد بود واصل شده است.

آن را با توجه به نسکار جمهور استیو فلپس “بهترین نتیجه ما می تواند امید” به عنوان تحریم بدن می ترسید که طناب دار می تواند قرار داده شده است در والاس غرفه توسط کسی که با نابکار نیت در داخل صنعت است.

پس از همه, روز دوشنبه بارش باران با تاخیر مسابقه اول جام سری مسابقه در مشهور, آلاباما, آهنگ پس نسکار ممنوع طرفداران مؤتلفه پرچم از پرواز پرچم در آن مسیر خواص. Wallace, تنها, سیاه, راننده مسابقه تمام وقت در نسکار تا به حال حمایت به صورت است که بان کی مون و به تازگی هدایت می شود سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, ماشین, در Martinsville.

به عنوان 15 ماموران اف بی آی مورد بررسی قرار طناب دار عضو خدمه کشف شده در والاس گاراژ غرفه رانندگان تحت فشار قرار دادند No. 43 ماشین پایین جاده گودال ایستاده بود و با والاس برای قبل از مسابقه در مراسم همبستگی برای راننده اصرار همه آنها را به توان بیشتر برای اجتماعی تغییر دهید.

و در حالی که هیچ یک از اتهامات و یا پتانسیل عمر ممنوعیت از نسکار که آن را تهدید یکشنبه شب عدم اتهامات تنها به این معناست که: هیچ کس روبرو خواهد شد دادگاه های کیفری یک روز پس از کشف.

این به آن معنا نیست که 15 ماموران اف بی آی به نام شد در بررسی یک جعل است. اگر عدم اتهام به طور خودکار در برابر جعل و سپس هر ایالتی و محلی بررسی که نمی تولید شارژ اسناد خواهد بود بر اساس یک جعل است. همه ما می دانیم که چنین نیست.

و در یک سطح انسانی چرا جهنم خواهد فلپس تماس والاس بعد از ظهر یکشنبه به او بگویید در مورد طناب دار قرار داده و یکی از آن عبور جریان اصلی ستاره طریق عاطفی و تخلیه 48 ساعت به فشار باهم در ورزشی جهان ؟ آن را نمی خواهد. هیچ یک را انجام دهد.

این بود یک جعل است. اف بی آی در آمریکا وکیل نمی خواهد به طور مستقیم مرجع طناب دار سه بار در بیانیه خود اگر در آن بود. اظهار داشت: حقیقت توسط نسکار است و بوده است که یک عضو خدمه در والاس تیم کشف طناب دار در گاراژ خود را در غرفه.

آنچه را نیز آشکار است و به شدت با آن نسکار با نزدیک شدن به روز شنبه کشف. فلپس گفت: در یک تماس تلفنی با خبرنگاران سهشنبه شب که بدن تحریم نمی انجام هر کاری متفاوت است اگر آن را انجام بیش از.

En esta foto del 22 de junio de 2020, Bubba Wallace se toma una selfie antes de la carrera de la NASCAR en Talladega, Alabama (AP Foto/John Bazemore, archivo)
En esta foto del 22 de junio de 2020, بابا والاس se toma اونا selfie antes de la carrera de la نسکار en, Talladega, آلاباما (AP عکس/جان Bazemore, archivo)

“[والاس تیم] تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این” فلپس گفت. “شواهد بسیار روشن است که طناب دار بود که در آن گاراژ شده بود در گاراژ قبلا. آخرین مسابقه ما تا به حال تا به حال وجود دارد در ماه اکتبر که طناب دار بود و آن این بود که — این واقعیت است که آن را نمی یافت تا زمانی که یک عضو از 43 تیم آمد وجود دارد چیزی است که یک واقعیت است.”

“ما تا به حال نشده است به گاراژ. این یک سریع یک روز نشان می دهد. عضو خدمه رفت و برگشت در آن وجود دارد. او نگاه کرد و دیدم طناب دار آورده آن را به توجه خود را خدمه ارشد که پس از آن رفت و به نسکار سری مدیر جی Fabian و ما از راه اندازی این بررسی است.”

فلپس را ندارد سوال در بیانیه خود به خبرنگاران گفت: نسکار رسیدگی به طناب دار را ریشه است که هنوز هم ادامه دارد. زمانی که تحقیقات کامل است نسکار نیاز به حتی شفاف تر از آن بود یکشنبه شب اعلام کرد طناب دار را کشف.

فلپس اضافه شده در بیانیه ای پس از تماس تلفنی که گاراژ طناب در غرفه 4 — والاس غرفه — تنها گاراژ خلیج بود که یک طناب از مد افتاده به طناب دار. و مدت کوتاهی پس از FBI و آمریکا وکیل Jay شهر گفت: وجود خواهد داشت هیچ هزینه و چوب برادران مسابقه گفت: آن را اشغال همان گاراژ غرفه در ماه اکتبر و یک عضو خدمه به خاطر دیدن یک طناب گره خورده است که در مد.

که حافظه این تیم گفت: آمد و صبح روز دوشنبه به عنوان NASCAR و FBI مشغول تحقیق در یکشنبه کشف. آن را به احتمال زیاد کمک کرد تا منجر به تصمیم گیری است که ساخته شده بود در روز سه شنبه.

به عنوان یکی از چند سیاه رانندگان که از آن ساخته شده به نسکار سطح بالا والاس همواره آگاه از مکان منحصر به فرد در یک سری با ریشه های عمیق جنوبی. او را دیده مؤتلفه پرچم در آهنگ های برای بسیار از زندگی خود را. و به عنوان تنها سیاه راننده مسابقه تمام وقت, امروز, حوادث در نسکار و در سراسر جهان بیش از سه ماه گذشته را در وزن او بیش از دیگران است.

او یکی از معدود رانندگان که صحبت کردن در ماه آوریل پس از Kyle Larson گفت: N-word در طول یک مسابقه مجازی و متعاقبا اخراج از Chip Ganassi مسابقه. او گفت: او گفت: لارسون که این کلمه از دهان خود را بیش از حد به راحتی.

به عنوان بسیاری از رانندگان ماند عموم آرام هنگامی که لارسون ناپدید شد از جام سری که همان سکوت شده است می تواند بر روی صفحه نمایش دوباره بعد از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس در مه 25. اما زمانی که اعتراضات رخ داده در سراسر کشور در برابر نژادی و بی عدالتی والاس تحت فشار قرار دادند رقبای همکار خود را به صحبت کردن در مورد سیستمیک نژادپرستی و نابرابری.

تلاش های او آنقدر موفق است که رانندگان را ثبت یک ویدیو قبل از ژوئن 7 مسابقه در آتلانتا و فلپس’ خطاب به بدن تحریم تنوع کاستی در قبل از مسابقه سخنرانی که قبل از یک لحظه سکوت.

والاس می دانستند که او در فشار به صحبت کردن بیشتر خواهد آمد با برخی از پوش بک. وجود دارد یک بخش آوازی در نسکار fanbase ناراحت تصمیم به منع مؤتلفه پرچم. و او قبلا اعتراف کرد پس از پرچم ممنوعیت که او احتمالا باید بیشتر مراقب باشید زمانی که او رفت و به زمین زیر کشت در مسابقه آهنگ وقتی که طرفداران بازگشت.

آلاباما جایی که طرفداران باید بلند پرواز مؤتلفه پرچم در زمین زیر کشت بود که همیشه به احتمال زیاد به یک سایت از برخی از شدید ترین مقاومت مواجه. حتی با محدود جایگاه حضور و غیاب در دسترس برای روز دوشنبه نژاد در منطقه, تاریخچه باعث می شود آن را کاملا قابل درک است که چرا نسکار را کشف یک طناب گره خورده است مانند یک طناب با جديت. آن می تواند به راحتی مورد بررسی قرار طناب حضور خود را نگه داشته است که بررسی و تحت کاری ادامه داده اند.

آن را نمی. در حالی که شما ممکن است فکر می کنم روز سه شنبه وحی که طناب دار وجود دارد برای نه ماه باعث می شود نسکار خود تحقیقات مقدماتی نگاه احمقانه عمومی پشتیبانی والاس دریافت کرده است از نسکار و رقبای خود را در مقابل فشار سیستمیک نژاد پرستی واقعی است. و هر چیزی اما احمقانه است.

– – – – – – –

نیک Bromberg است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>