نسکار عدم والاس با سکوت ناگهانی

نسکار گفت بابا والاس که طناب دار شده بود که در گاراژ غرفه در آلاباما. نسکار ساخته شده که کشف عمومی یکشنبه شب در یک بیانیه قوی است که تهدید ممنوعیت مادام العمر برای مجرم است. نسکار به نام FBI در صبح روز دوشنبه برای بررسی پرونده است.

در عین حال در ساعات پس از بازرسان فدرال حکم داد که این روز را طناب دار شده بود در گاراژ غرفه برای نه ماه نسکار را فقط سیاه و راننده شده است سمت چپ به تنهایی برای پاسخ به سوالات در مورد یک حادثه نیست که به طور مستقیم او را شامل. نسکار سکوت.

رئیس جمهور استیو فلپس — مردی که مطلع والاس از طناب دار وجود صادر شده و حدود پنج دقیقه بعدازظهر روز شنبه بعد از ظهر پس از FBI و آمریکا وکیل برای منطقه شمال آلاباما اعلام کرد هیچ جرم و جنایت نفرت اتهامات خواهد بود واصل چون طناب دار شده بود در گاراژ پس از حداقل اکتبر و هدفمند در والاس. اما فلپس در زمان هیچ سوال و نسکار تنها وعده داده است که او می خواهم دوباره صحبت می کنند و پاسخ سوالات در مورد نسکار در حال انجام تحقیقات در نامشخص “تاریخ بعد.”

که بعد از آن تاریخ در حال حاضر خیلی دیر است.

والاس در حال حاضر تبدیل به یک بسیار ناعادلانه هدف برای رسانه های اجتماعی انتقاد. کسانی که به نحوی ناراحت با NASCAR تلاش به نژاد پرستی از خود سری و یا به سادگی چرخش برای توجه را بمباران والاس با تهمت و تهدید و ادعا می کند که طناب دار FBI و آمریکا وکیل گفت: سه بار شد طناب دار بود و نه طناب دار. یا این که عدم اتهام فدرال در این حادثه به نحوی به معنی آن بود که همه یک فریب است که والاس در بر روی یک لا Jussie Smollett.

کسانی که ادعای پوچ هستند.

والاس را دیدم هرگز طناب دار در روز یکشنبه. او نمی تواند دسترسی به گاراژ. او به سی ان ان جمعه شب که او برنامه ریزی شده بود به سر به شام هنگامی که فلپس به نام او و در ابتدا فکر کردم که او در مشکل برای چیزی که او گفت. او حتی گفت که او صحبت را به خدمه خود را قبل از اینکه کشف شد به مطمئن شوید که امکان یک جنایت نفرت مشروع بود.

“من عصبانی” والاس گفت: در سی ان ان. “من دیوانه چرا که مردم در تلاش برای تست شخصیت من و کسی که من و صداقت من. و آنها در حال سرقت است که دور از من, اما آنها در حال تلاش برای آزمایش کنم.”

والاس به حال هیچ الزامی به ظاهر را در سی ان ان روز شنبه یا فردا یا NBC یا ESPN در روز یکشنبه است. اما آن را کاملا قابل درک است که چرا او در آن مصاحبه. او می خواست به سمت خود را از پنج شنبه و جمعه داستان و دفاع از خود در برابر ستم و تجاوز ، ما همه می خواهم به انجام چیزی مشابه به همین. به خصوص اگر ما آب گرفتگی با اتهامات بی اساس.

اما فلپس و یا کسی که با نسکار نیاز به بازی دفاع بیش از حد. در حالی که در نسکار اقدامات به وضوح با هدف حمایت از والاس و ریشه کن کردن نژاد پرستی آن را به تازگی شروع به صحبت کردن در برابر کسانی که همان اقدامات را در نهایت قرار والاس در یک موقعیت غیرقابل دفاع. آن را دفاع از خود به بازی به تنهایی

والاس نیاز نسکار با او. پنج دقیقه بیانیه ای در یک تماس تلفنی با خبرنگاران و وعده برای پاسخ به سوالات بعد آن را قطع نمی کند در رسانه های اجتماعی و ویدئویی مبتنی بر اخبار جهان در حالی که والاس در حال انجام مصاحبه تلویزیونی.

فلپس یا کسی از نسکار شده اند باید با والاس در هر یک از این مصاحبه بیان کرد که به صراحت Wallace تا به حال هیچ چیزی برای انجام با طناب دار و از تکرار چگونه فلپس بود که مطلع والاس از آنچه اتفاق افتاده است.

آن را پیچیده نیست. حتی اگر این امر می تواند کمی ناراحت کننده و حتی شرم آور داده سهشنبه یافته است.

در بیانیه روز سه شنبه بعد از ظهر فلپس دفاع نسکار اقدامات پس از طناب دار را کشف و گفت: رهبری آن را تکرار آن همان فرآیندهای اگر آنها را بیش از.

چه کسانی که فرآیندهای حال عموم مشخص نیست حتی اگر در نسکار نیت برای مقابله با نژادپرستی به نظر می رسد روشن است. و نسکار متوجه می شود که. آن را نمی خواهد آسان به توضیح دهید که چگونه 15 ماموران اف بی آی به نام شد در بررسی یک طناب دار که داشت در همان گاراژ غرفه زمانی که نسکار بازدید آلاباما در ماه اکتبر. آن را به یک داستان پیچیده هر زمان که نسکار امیدوارم تصمیم می گیرد به آن می دهد.

اما این موقعیت که والاس پیدا کرده است خود را در بیش از سه هفته گذشته است یا آسان نیست. این بار به صحبت کردن در برابر نژادی و بی عدالتی است که یک مشترک برای ورزشکاران در سایر رشته های ورزشی. والاس است که به تنهایی در بالای آمریکایی, مسابقه اتومبیل رانی.

هک اگر آن را برای تلاش های خود را برای انگیختن دیگران در این صنعت به صحبت کردن در برابر نژادپرستی نظاممند در روزها و هفته های پس از جورج فلوید را کشته و در مینیاپولیس این نمایشگاه به تعجب می کنم اگر نسکار را از طریق رفته با خود متفق پرچم ممنوعیت در 10 ژوئن.

که ممنوعیت یک دلیل بزرگ چرا نسکار شده اند که در لبه آن اولین مسابقه آخر هفته در آلاباما پس پرچم قانونى بود از آهنگ. شرایط آخر هفته آشکار شد به هر کسی که دیدم مؤتلفه پرچم را بر فراز آهنگ روز یکشنبه و کامیون ها در خارج آهنگ با پرچم در طول تعطیلات آخر هفته.

آن شرایط کمک کرده و منجر به بزرگ نشان دادن حمایت خود از که والاس از رقبای همکار خود را در روز دوشنبه به عنوان NASCAR و FBI تحقیقات ادامه داد: در گاراژ. رانندگان و اعضای تیم راه می رفت پایین جاده گودال با والاس ماشین گذشته یک “موضع من با بابا” برچسب نقاشی در چمن.

“این یکی از مهمترین نوع چاپ پاک نشدنی در ذهن من تا روز مرگ من با دیدن این پشتیبانی که بابا تا به حال از نه فقط درایور اما تمام خدمه تمام مقامات بودند که در گودال جاده کسی بود که در بخشی از آن رد پای” فلپس روز سه شنبه گفت. “هر کس می خواست برای نشان دادن حمایت خود را برای یک عضو خانواده نسکار. ما یک خانواده بزرگ است. ما یک جامعه بزرگ. و هر کس باور است که کسی بود که حمله به یک عضو از خانواده ما است.”

که باور هنوز هم باید وجود داشته باشد. در حالی که تحقیقات در آلاباما به همراه داشت هیچ شواهدی از یک جنایت نفرت در برابر والاس یک اسکن سریع از اشاره در رسانه های اجتماعی باعث می شود آن را روشن است که او در حال حاضر قربانی آنلاین حملات در شکل های مختلف است. نیاز به پر اب و تاب نمایش عمومی دفاع و پشتیبانی نشده دور.

اما نسکار را رهبری کرده است و در عین حال به ارائه آن است.

– – – – – – –

نیک Bromberg است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>