لیگ اصلی بیس بال در نهایت یک برنامه در محل برای سال 2020 فصل است. روز دوشنبه اتحادیه بازیکنان برای اولین بار موافقت کردند تا جولای 1, گزارش تاریخ, برای بهار, آموزش 2.0 به عنوان MLB به دنبال شروع یک coronavirus-کوتاه 2020 فصل با توجه به گزارش های مختلف.

ESPN جف Passan همچنین گزارش می دهد که دو طرف درباره توافق بر سلامت و پروتکل های ایمنی برای 60 بازی فصل اعمال شده توسط کمیسیون راب Manfred در روز دوشنبه. فصل انتظار می رود برای باز کردن در جولای 23 یا جولای 24.

MLB داده بود بازیکنان اتحادیه 24 ساعت به OK به اصطلاح “عامل کتابچه راهنمای کاربر” برای سال 2020 که شامل جزئیات در مورد چگونگی لیگ قصد دارد برای مبارزه با کروناویروس گسترش یافته است. به طرف در رفت و فراتر از مهلت اما در نهایت به توافق پس از ماه از stalemates.

MLBPA سریع برای تایید این گزارش ها اجازه داده است که طرفداران بیس بال برای ابراز شادی برای اولین بار از ماه مارس است.

موافقت خود را برای سلامت و ایمنی پروتکل های ثابت سخت تر از گزارش تاریخ از آنجا که جهان در مقیاس بزرگ است که هنوز در تلاش برای کشف که و همه چیز در حال تغییر روزانه. با این حال جان Heyman از MLB Network گزارش مهمی وجود نداشت نگه دارید یو پی اس که اجازه توافق به توان سه شنبه شب.

کمیساریای-تحمیل فصل می آید پس از بازیکنان و اتحادیه مالکان نمی تواند پیدا کردن زمینه های مشترک در عقب و جلو از مذاکرات است. بازیکنان نهایت رد پیشنهاد نهایی از صاحبان دانستن که مانفرد خواهد موسسه یک فصل از شهوت و میل خود.

در حالی که پول بود نقطه چسبیده در مذاکرات حوادث اخیر ثابت کرده اند که بیس بال بیشتر به نگرانی در مورد آن بازگشت. هفته گذشته MLB بسته تمام 30 بهار سایت آموزشی به عنوان گزارش های مثبت coronavirus آزمون میان بازیکنان و اعضای کادر بالغ بر 40 نفر لیگ در هفته است.

ورزشی را Jayson استارک همچنین گزارش داد یک رشته از فهرست های مربوط به قوانین و تاریخ های مهم برای طرفداران به نگه داشتن در ذهن.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی