MLB انتظار می رود برای اجرای لوده قانون جدید برای کمک به جلوگیری از طولانی بازی

آن را می تواند به ورزش بازگشت هر زمان که در واقع اتفاق می افتد اما آن را ایمن می گویند آنها نمی تواند بازگشت دقیقا همانطور که ما آنها را می دانستند.

و آن را نه فقط کوتاه فصول مختلف فرمت های حذفی یا خالی توپ پارک. MLB برای مثال گزارش شده است که با توجه به اجرای قانون جدید فوق العاده نوبت که قبلا تنها دیده شده است در لیگ کوچک است.

یک دونده بودن قرار داده شده در پایه دوم در شروع هر زمین باز یافته بعد از نهم (10 باز یافته و در) اجرا شد در افراد زیر سن قانونی در سال 2018 برای کمک به جلوگیری از بسیار طولانی بازی به نفع بازیکن ایمنی. که همان قانون در حال اجرا در طول سال 2020 کوتاه MLB فصل نیست رسمی نشده است اما آن را به طور گسترده ای انتظار می رود اتفاق می افتد.

در اینجا چیزی است که انجمن ملی حرفه ای بیس بال لیگ جمهور پت اوکانر در مورد آن گفت: در آن زمان:

“ما معتقدیم که این تغییرات فوق العاده نوبت افزایش طرفداران لذت بردن از بازی و تبدیل شدن به چیزی است که طرفداران را به نگاه به جلو به در شب که در آن بازی گره خورده است در اواخر مسابقه. بازیکن ایمنی شده است مساحت نگرانی رو به رشد برای شرکای ما در لیگ اصلی بیس بال و میزان تاثیر طولانی فوق العاده نوبت بازی در کوزه موقعیت بازیکنان و کل سازمان چیزی است که نیاز به خطاب.”

بسیار طولانی فوق العاده نوبت بازی ها قرار داده و فشار بر bullpens و با توجه به شرایط منحصر به فرد در اطراف یک چگال سال 2020 فصل و بازیکن سلامت به طور کلی اعتقاد بر این این قانون جدید می تواند کمک به نگه داشتن تیم ها سالم.

واکنش ها به آن در MLB مخلوط شده اند.

MLB انتظار می رود برای اجرای لوده قانون جدید برای کمک به جلوگیری از طولانی بازی در ابتدا در ظاهر NBC Sports فیلادلفیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر