مایک Vrabel به یاد می آورد لایحه Belichick ‘از دست دادن ذهن خود را’ over clock گریز بازی

شما احتمالا دیده می شود این بازی صدها بار توسط شرکت.

در اواخر تیتان’ AFC کارت های وحشی حذفی رقابت در برابر New England Patriots, تنسی, زمان نزدیک به دو ساعت خاموش ساعت با ارتکاب چند مرده-توپ پنالتی در حالی که در زدن توپ گیری در چهارم پایین.

این ممکن است مایک Vrabel راه از دادن لایحه Belichick یک طعم و مزه دارو خود را با توجه به Belichick بود gleefully بهره برداری همان ساعت راه گریز پیش از آن در این فصل در برابر جتز نیویورک.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

بنابراین, آیا تیتان مربی (و سابق پرستان linebacker) رغبت در چسباندن آن را به سابق خود سر مربی ؟ Vrabel داد دیپلماتیک پاسخ به NFL شبکه را دن Hellie در “Helliepod” پادکست — اما اعتراف او آگاه بود که Belichick نبود خوشحال تاکتیک های خود را.

با توجه به Vrabel Titans, دستیار جان کرد — بهتر شناخته شده به عنوان “کشش” — خال خال خشمگین Belichick از تنسی مطبوعات جعبه.

“کشش نشانی از یک کار فوق العاده بالا. او متعهد بودن به چشم من طبقه بالا … گفت: “شما رو به دیدن لایحه. بیل از دست دادن ذهن خود را,’ ” Vrabel گفت.

پخش فیلم می کند و در واقع نشان می دهد به طور معمول رواقی Belichick “از دست دادن ذهن خود را” به عنوان تیتان شیر گرانبها ثانیه خاموش ساعت.

Vrabel گفت: او سعی پریشان نشان رئیس سابق خود ،

“این همه بستگان شما می دانید منظورم چیست؟,” Vrabel گفت. “من گفتم:” هی ما رو به پایان این بازی و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.’ آن را تنها انجام می شود چهار برابر سال گذشته است. آن را به وضعیت مناسب. من رفته اند برای آن (در چهارم پایین) اما ما از دست رفته مانند پنج متری سوم پایین.”

Vrabel می داند بهتر از ماساژ این در هر بیشتر به خصوص با توجه به تیتان برخورد Belichick را Patriots یک 20-13 از دست دادن. تیتان سر مربی تیم نیز خواهد بود یکی از آخرین به بهره برداری از این گریز به عنوان NFL تصویب یک قانون تغییر این offseason برای جلوگیری تیم از ارتکاب متوالی مرده-توپ مجازات است.

اما آن را تا به حال به احساس بسیار خوبی برای Vrabel به ضرب و شتم Belichick در بازی خود را — حتی اگر او نمی خواهد آن را بپذیرد.

مایک Vrabel به یاد می آورد لایحه Belichick ‘از دست دادن ذهن خود را’ over clock گریز بازی در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>