LG مخملی بررسی

آنچه که LG مخملی ؟ به نظر می رسد که ال جی در راه reimagining آن گوشی های هوشمند خط تولید و مخملی است که اولین گوشی های هوشمند جدید ال جی که قرار است عصر.

در نهایت ما هم در ردیف گوشی ال جی است که دارای یک نام و نام خانوادگی واقعی — بر خلاف سری G و V سری که شد نه گیج کننده برای تازه واردان است. مخملی نام که به معنی چگونه صاف و ظریف این گوشی به نظر می رسد و احساس می کند ال جی می گوید.

که در کنار LG مخملی با هدف رقابتی می آید و در قیمت پایین تر از معمولی خود را بالا ردیف گوشی های هوشمند. برای رسیدن به این هدف این شرکت کاهش در قدرت پردازش در داخل گوشی اما هنوز هم آن را مانند یک جواهر براق و با تمرکز بر بهبود عملکرد دوربین.

LG مخملی هنوز هم ندارد را تایید کرد قیمت برای ایالات متحده آمریکا, اما تبدیل از بازار که در آن اعلام شده است و در آن باید در جایی هزینه حدود 700 $ – $730.

به طوری که LG مخملی ارزش خرید در سال 2020? آن را جذاب به دنبال گوشی با دوربین مناسب و معقول و زرق و برق دار, صفحه نمایش بزرگ است. سخت افزار آن می توانست قوی تر — برای 700 $شما می توانید یک وان پلاس 8 که جان آن را از نظر عملکرد و 90 هرتز صفحه نمایش. صبر کنید… برای 700 $شما می توانید آی فون 11! اما اگر شما می خواهید چیزی متفاوت است که هنوز هم زیبا به نظر می رسد و انجام آبرومندانه در سراسر هیئت مدیره — LG مخملی می تواند برای شما کار می کنند.

طراحی و صفحه نمایش

LG مخملی قطعا به نظر می رسد خیره کننده در اولین نظر. می آید در یک کشت از گزینه های رنگارنگ — از شیب رنگ-خم انعکاسی از اتمام براق و یا جامدات. آن را به یک منحنی لبه مانند صفحه نمایش در جلو و یک قرینه منحنی را برای آسان تر گرفتن.

به طور کلی ال جی مخملی احساس نازک, نور و متعادل — لذت واقعی به خوب بکار بردن. آن دکمه ها کمی سفت و فقط یک کمی لرزان اما در غیر این صورت با کلیک اطمینان بازخورد لمسی.

بسیار براق است البته اثر انگشت آهنربا بنابراین آماده برای پاک کردن تلفن اغلب اگر شما می خواهید برای لذت بردن از درخشش خود را. آن هنگامی که لغزنده قرار داده شده بر روی سطوح مسطح, اما چوب به دست فقط خوب و با چه نور این گوشی با تجربه کاربر گوشی های هوشمند نباید نگرانی در مورد حذف آن.

صفحه نمایش LG مخملی 6.8 اینچ پنل OLED با نسبت 20.5:9 — آن را بزرگ و همهجانبه و قطعا لذت را ببین. رنگ آن نزدیک به طبیعی و چند رنگ پروفایل شما اجازه لحن آن را به میل خود — از سرد و punchy به گرم و اهلی. یک نور آبی فیلتر برای شب مشاهده گنجانده شده است و وجود یک سیاه-و-سفید حالت برای راحت تر خواندن کتاب. LG مخملی را با رزولوشن 1080 x 2460 پیکسل ترجمه برای 395 پیکسل در هر اینچ است. آن را به مقدار زیادی تیز حتی اگر شما رفتن به صفحه جوانه زدن.

دوربین و صوتی

LG مخملی همراه با تاکید بر روی کیفیت دوربین. ما یک گروه سه نفره از لنز در پشت — اصلی 48 MP, تیرانداز, 8 MP فوق العاده زاویه دوربین 5 MP depth-sensing دستیار دوربین.

اصلی اهمیت به خوبی انجام — آن را به یک فوق العاده محدوده دینامیکی به ویژه هنگامی که خودکار HDR در ضربات. شما می توانید در عکس های زیر که آسمان روشن و آبی و تمام ابرها به درستی در معرض و همه چیز بر روی زمین است که به وضوح قابل مشاهده است — بدون سیاه کردن سایه هیچ دمیده برجسته.

این گوشی همچنین می شود skintones راست عکس نگاه متعادل و طبیعی است.

در حال حاضر مخملی دوربین نشانی از تمایل به oversharpen جزئیات کاملا به طرز محسوسی. و در حالی که رنگ آن عمدتا طبیعی آن را اغلب oversaturate سبزی. وجود دارد یک صحنه آشکارساز است که در به طور پیش فرض است که به طور خودکار تنظیم تنظیمات دوربین برای شما. اگر شما پیدا کردن آن تمایل به ضربه و رنگ کردن بیش از حد شما می توانید آن را خاموش. و یا اگر شما علاقه داشتن به خودتان یک عکاس حرفه ای وجود دارد یک حالت دستی است که به شما می دهد کنترل کامل بر استانداردهای ایزو و سرعت شاتر و فوکوس — با تمرکز اوج گنجانده شده است!

تصاویر از مخمل بسیار متمایز “گوشی های هوشمند عکس نگاه” اما به طور کلی عکس خوب نگاه کنید. آنها به خوبی در خدمت شما برای هر دو رسانه های اجتماعی نوشته ها و خاطرات.
وجود دارد یک حالت عمودی بر روی LG مخملی, اما آن را به بهترین استفاده برای مجسمه نیم تنه عکس از یک موضوع واحد. بوکه است که به سختی قانع کننده به خصوص اگر شما برای یک زاویه عمودی (تمام بدن) و یا تصمیم به شامل بیش از یک نفر.

فوق العاده-دوربین با زاویه دید عریض خوب است برای چشم انداز عکس و یا ضبط اکشن-ish ویدئوها (رها نمی کند که شیشه جواهر در حالی که انجام این کار). 8 MP سنسور را فراهم می کند فوق العاده زیبا جزئیات آن محدوده دینامیکی و تولید رنگ نزدیک به سنسور اصلی است.

وقتی که می آید به ضبط ویدئو ما همان تیز تصاویر رنگ های زنده و محدوده دینامیکی بالا به عنوان با عکس. LG مخملی نیز قادر به جداسازی صدا — هنگامی که شما زوم در آن را افزایش دست آوردن آن میکروفون اصلی و استفاده از لغو سر و صدا را امتحان کنید و سکوت هر زمینه دخالت. خوب برای vlogging یا ضبط اجرای, برای مثال.

LG مخملی دارای بلندگوهای استریو — پایین-شلیک به راننده و یک گوشی که دو برابر به عنوان یک بلندگو. آنها مقدار زیادی با صدای بلند و دقیق اما صدا tinny. اوج تمایل به فشرده سازی و یا کمی تحریف در حجم بالا به طوری که آن را نه بهترین ها را برای گوش دادن به موسیقی و یا تماشای فیلم. آنها کار خود را برای فیلم های یوتیوب و هر گونه صحبت کردن-سر نوع محتوا. و بله — این گوشی دارای یک جک هدفون!

نرم افزار و عملکرد

LG مخملی همراه با آندروید 10 تزئین شده با LG پوست سفارشی در بالا. ما رو انتخاب بین ژست های ناوبری و یا یک نرم افزار نوار پیمایش در پایین. در معمولی ال جی, مد, نوار پیمایش به طور کامل قابل تنظیم است و شما می توانید اضافه کردن دکمه های مفید مانند یکی که قطره های اطلاع رسانی به اشتراک گذاری تنها با یک دکمه — بدون نیاز به کشش بیش به بالا که از صفحه نمایش بزرگ.

ما رو تقسیم صفحه نمایش یک دست-حالت یک فروشگاه تم و بازی پرتاب. تمام ویژگی های معاصر است که شما را پیدا خواهد کرد در رقابت دستگاه.

LG مخملی آماده است تا با درخشش دو فوق العاده لوازم جانبی است که می تواند به طور جداگانه فروخته. وجود پوشش صفحه نمایش آن تبدیل مخملی به یک گوشی تاشو… نوع. این یک مورد با یک فلپ که دارای یک صفحه نمایش دوم به همان اندازه به عنوان مخملی است. شما می توانید با استفاده از دو صفحه نمایش به صفحه نمایش دو جریان متفاوت از مطالب. برخی از برنامه های خاص پشتیبانی از هر دو صفحه نمایش و می توانید گسترش بیش از آنها را به صورت بزرگتر مشاهده کنید.

پوشش صفحه نمایش تبدیل گوشی به یک نه بزرگ و سنگین دستگاه. صفحه نمایش خاص ما واحد نیز تا به حال رنگ های مختلف کالیبراسیون از مخمل صفحه نمایش. و محدود پشتیبانی نرم افزار باعث می شود تجربه نوع نامطلوب. به عبارت دیگر اگر شما نمی توانید آن را با یک بسته نرم افزاری ما نمی توصیه توپخانه برای LG مخملی پوشش صفحه نمایش.

دوم و لوازم جانبی است که در اینجا به مخمل درست Galaxy Note رقیب. این فعال stylus ساخته شده به طور خاص برای کار با ال جی مخملی. متاسفانه ما نمی کنید برای تست یکی فقط رتبهدهی نشده است.

طراحی شده توسط Qualcomm Snapdragon 765G, LG مخملی دقیقا معیار قهرمان. هنوز سیلیکون است که در بخش فوقانی-میانی بخش. عملکرد کلی LG مخملی خوب است — وجود دارد برخی از لکنت اینجا و آنجا برخی از تاخیر در ورودی لمسی, اما من احساس نمی مانند گوشی گیر کرده و یا در حال آزار دهنده است. من تمایل به اندازه گیری چقدر من دوست دارم این گوشی چگونه رضایت بخش تایپ بر روی صفحه کلید است. در مورد LG مخملی — آن را احساس, پاسخگو, آن را تا به حال خوب بازخورد لمسی و من خوشحال و با تجربه.

LG مخملی است سنگین 6 GB RAM و 128 گیگابایت از ذخیره سازی. هیچ چیز ذهن ترا درهم میشکنند در اینجا اما یک مقدار خوبی از حافظه های روزمره خود را آندروید گردش کار. به علاوه وجود یک اسلات کارت حافظه microSD اگر شما نیاز به فضای بیشتر.

عمر باتری

LG مخملی است 4,300 میلی آمپر باتری در آن نسبتا نازک بدن — که بسیار چشمگیر است. و عمر باتری نا امید نمی کند. در زندگی واقعی استفاده تخلیه این گوشی در عرض یک روز کار آسانی نیست مگر اینکه شما مشتاق پرنیان. به طور منظم با گوشی های هوشمند مانند استفاده از, شما می توانید یک روز و نیم از آزادی قبل از نیاز به بالا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر