حالا که گوگل دیدار رایگان است برای هر کسی با یک آدرس Gmail شما می توانید انتظار برای دیدن دعوت از گوگل خدمات در کنار زوم تماس.

دیدار بسیار کارآمد را در ویدئو کنفرانس است که موفق به ارائه تمام پیش نیاز است که شما می خواهم نیاز به میزبان تصویری نشست. برخی از ویژگی های هستند نه به عنوان ساده و به اشتراک گذاری صفحه نمایش از طریق برنامه تلفن همراه یکی از آنها است.

مرحله 1: نصب Google دیدار

ممکن است برای پیوستن به یک ملاقات و تماس تصویری بدون نرم افزار به عنوان نسخه وب از خدمات عمل بدون پلاگین. برخی از این توابع نیست سازگار از طریق مرورگرهای تلفن همراه. به اشتراک گذاری صفحه نمایش یکی از آنها است.

به منظور بهره مندی از وسعت کامل از دیدار با ویژگی های به App Store یا Google Play نصب برنامه و ورود به حساب کاربری گوگل خود را که مورد نیاز است برای پیوستن به یک ملاقات تماس بگیرید.

  • نصب Google دیدار: آندروید (رایگان) | iOS | (رایگان)

مرحله 2: پیوستن به یک تماس تصویری

راه های مختلفی برای شروع و یا پیوستن به یک ملاقات و تماس تصویری. اگر شما در حال سازماندهی یک رویداد از طریق تقویم گوگل شما می توانید به طور خودکار تولید یک دیدار که اجازه خواهد داد که مدعوین را کلیک کنید و پیوستن به. گوگل نورد گزینه برای شروع و یا پیوستن به یک دیدار با تماس از طریق دسکتاپ نسخه از Gmail به عنوان به خوبی. در نهایت همه شما نیاز دارید این است که در این نشست لینک برای پیوستن به.

آیا خود را مجازی جلسه prescheduled یا بی مطالعه, شما می توانید شروع و پیوستن به تماس های خود را به طور مستقیم از صفحه اصلی از دیدار با برنامه است. اگر شما دریافت تقویم دعوت از طریق Gmail, سپس شما پیدا کردن خود را برنامه ریزی شده تماس ذکر شده است. اگر شما نیاز به شروع یک خار از لحظه تماس شما انجام این کار از صفحه نمایش به عنوان به خوبی.

هر کدام مسیر شما را فقط به یاد داشته باشید به ضربه زدن به دکمه “عضویت” کلیک کنید. این صدا ممکن است اما من دعوت تازه برای تماس های تصویری است که فکر می کنم آنها در این جلسه زیرا آنها دیدن پیش نمایش ویدیو. شما هنوز هم باید به ضربه بزنید که سبز را فشار دهید برای ادامه.

مرحله 3: دسترسی به منو

دیدار با تماس با رابط کاربری بسیار نادر است. در واقع بسیاری از کنترل پنهان هستند مگر اینکه شما به آنها نیاز دارید.

بنابراین اگر شما نمی بینید یک دکمه منو (سه نقطه افقی) در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید این ویدئو بخشی از صفحه نمایش به فاش کردن رابط کاربر. در این منو پیدا کنید “در حال حاضر نمایش” فرماندهی و روی آن ضربه بزنید.

مرحله 4: در حال حاضر روی صفحه نمایش خود را

این که آیا شما در آندروید و یا آیفون روند شروع به اشتراک گذاری صفحه نمایش است که در اصل همان با برخی تغییرات جزئی.

بازیگران روی صفحه نمایش در آندروید

در اندیشه یک پنجره باز خواهد شد به شما هشدار که همه چیز را بر روی صفحه نمایش خود را قابل مشاهده خواهد بود از جمله اطلاع رسانی. از اینجا, شما می توانید لغو برای متوقف کردن این روند تا زمانی که شما آماده هستند یا شروع به ادامه.

این را مقداردهی اولیه اندروید روی صفحه نمایش ضبط فرایند با هشدارهای بیشتر است که ضبط و یا ریخته گری روی صفحه نمایش خود را می تواند فاش کردن اطلاعات شخصی بر روی صفحه نمایش خود را. دوباره, شما می توانید یا لغو یا ادامه دهید. اگر شما انتخاب می کنید حالت دوم شما تایید در دیدار که شما در حال ارائه صفحه نمایش خود را که بدان معنی است که شما می توانید به هر کدام از صفحه نمایش, فایل و یا برنامه شما در نظر گرفته شده را نشان می دهد.

پخش صفحه نمایش در iOS

در آیفون این فرآیند کمی ساده تر. برای اولین بار در این برنامه حاضر خواهد شد روی صفحه نمایش پخش پنجره که شامل یک شبیه هشدار در مورد صفحه نمایش خود را دید همراه با یک توصیه مفید برای فعال کردن مزاحم نشوید برای جلوگیری از هر گونه به طور بالقوه شرم آور اطلاعیه از رادیو و تلویزیون به مخاطبان خود را. وجود ندارد صریح و روشن “لغو” گزینه به نوبه خود بازگشت اما فقط شیر بر روی قسمت خالی از صفحه نمایش به اخراج.

اگر شما آماده ضربه بزنید “شروع پخش” برای شروع. شما یک شمارش معکوس قبل از پخش صفحه نمایش آیکون شروع به چشمک زدن قرمز که بدان معنی است که شما زندگی می کنند.

در دو نسخه یک بار شما انجام می شود, ارائه, بازگشت به ملاقات و شیر “توقف ارائه” برای خاموش کردن پخش خود را. بر روی آی فون شما یک پیام تایید است که شما به اشتراک گذاری صفحه نمایش به پایان رسیده است.

در حالی که آن طول می کشد برخی از شکار در اطراف, در پایان, به اشتراک گذاری صفحه نمایش در ملاقات بسیار آسان است. در حالی که اندروید نمی خواهد به شما هشدار می دهند من اکو iOS مشاوره — مطمئن شوید که شما رفتن به مزاحم نشوید در حالی که ارائه!

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر