چگونه برای اضافه کردن ابزارک به آی فون خود را به صفحه اصلی در iOS 14


ما می خواستیم آنها را برای سال و اپل در نهایت ساخته شده در ویدجت در دسترس بر روی صفحه نمایش در iOS 14. اینها همان ویدجت های موجود در نسخه های گذشته از iOS. آنها بیشتر به اطلاعات غنی و رنگارنگ تر و متنوع تر. و بهترین از همه, هر دو صفحه نمایش و امروز مشاهده و دسترسی به آنها را.

بسته به برنامه ویجت می تواند در طیف وسیعی از اندازه برای کمک به شما در پیدا کردن یک تعادل بین اطلاعاتی که شما نیاز دارید و فضای در دسترس بر روی صفحه نمایش خود را. شما می توانید اضافه کردن ویدجت های متعدد به یک نقطه با یک “عنصر پشته” و حتی یک هوش مصنوعی پیشرفته “هوشمند پشته” است که به طور خودکار قرار می دهد ابزارک هم بر اساس چه سیستم پیش بینی شما نیاز دارید که در آن زمان.

مرحله 1: اضافه کردن یک ویجت

برای اولین بار لمس کنید و نگه دارید و هر فضای خالی بر روی صفحه اصلی خود را وارد کنید حالت ویرایش. شما همچنین می توانید دسترسی به این حالت با استفاده از اقدامات سریع یک سریع کشیدن یا فشار دادن یک آیکون بر روی صفحه اصلی است.

هنگامی که در حالت ویرایش این نرم افزار را شروع jiggling که بدان معنی است که شما می توانید در حال حاضر تغییر صفحه اصلی. را انتخاب کنید + آیکون در گوشه بالا سمت چپ به فاش کردن صفحه ویدجت. در اینجا شما یک لیست از ویدجت برای زمان برنامه های شما نصب شده است. قرار دادن یک ویجت شما می خواهم و آن را بکشید به صفحه اصلی.

بسته به توسعه این ویجت می تواند در اندازه های مختلف از جمع و جور به عظیم است. کوچکترین اندازه یک ویجت 2 × 2 و یا دو آیکون های بلند توسط دو آیکون گسترده است. ویدجت همچنین می توانید در 4 × 1, 4 × 2 و 4 × 4 اگر شما نیاز به دیدن بسیاری در یک بار.

اگر شما مایل به اضافه کردن یک ویجت از اندازه های مختلف از آنچه که نشان داده شده است, شیر ویجت در ویجت گالری. این آشکار خواهد شد صفحه جدید از تمام اندازه های در دسترس به عنوان به خوبی به عنوان یک زمان واقعی نگاهی به داده های آن را نشان می دهد که اضافه شده است. هنگامی که شما در پیدا کردن اندازه دلخواه بکشید و آن را به صفحه اصلی و یا با استفاده از “اضافه کردن ویجت” را فشار دهید در زیر آن را برای اضافه کردن آن را به بالا از زمان روی صفحه نمایش.

مرحله 2: اضافه کردن ویجت پشته (اختیاری)

اگر شما نیاز به اضافه کردن ویدجت های متعدد اما لازم نیست که شما می توانید ایجاد ویجت پشته که ویدجت های متعدد لایه در بالای هر یک از دیگر است که اشغال همان منطقه بر روی صفحه نمایش خود را. ویدجت باید به همان اندازه به پشته تا 4 x 2 ویجت نمی خواهد بود قادر به پشته در بالای 2 × 2 و یا بالعکس.

برای ایجاد یک ویجت پشته کشیدن یک اندازه مشابه ویجت در بالا از دیگر عناصر و رها کردن آن را در محل. ویجت جدید را پوشش یکی از قدیمی اما من به شما نشان می دهد چگونه به سوئیچ بین آنها را در زیر.

متناوبا, شما می توانید اضافه کردن یک “هوشمند پشته.” این یک هوش مصنوعی پیشرفته ویجت پشته که به صورت خودکار انتخاب یک ویجت به نظر می رسد در بالای پشته بر اساس استفاده شما. اضافه کردن این ویجت با ورود به صفحه ویرایش حالت ضربه زدن +و سپس کشیدن “هوشمند پشته” ورود به محل بر روی صفحه نمایش خود را.

مرحله 3: حرکت امروز مشاهده ویدجت به صفحه اصلی شما (اختیاری)

شما همچنین می توانید یک ویجت از امروز مشاهده به صفحه اصلی. شما باید برای اولین بار برای ورود به حالت ویرایش در امروز نمایش — اما در iOS 14 تغییر چگونه شما انجام این کار. در حال حاضر شما نیاز به فشار یک فضای خالی در امروز نمایش و یا بر روی صفحه نمایش خود را برای ورود به صفحه اصلی حالت ویرایش.

در حالت ویرایش با کشیدن یک ویجت از امروز به روی صفحه نمایش به حرکت می کند آن را بیش از. آگاه باشید که نه همه ویدجت در امروز نمایش را می توان نقل مکان کرد به صفحه اصلی — یعنی سبک قدیمی ویدجت است که بسیاری از برنامه های شخص ثالث هنوز هم با استفاده از. تا زمانی که هر توسعه دهنده می افزاید: حمایت از کسانی که در پایین صفحه (معمولا با یک پس زمینه شفاف) قادر خواهد بود به حرکت می کند.

گام 4: تنظیم مجدد ویدجت به عنوان مورد نیاز

هنگامی که اضافه شده شما می توانید تنظیم مجدد ویدجت در همان شیوه ای به عنوان مرتب کردن آیکون برنامه خود را. تا زمانی که شما در حالت ویرایش شما می توانید با کشیدن ویجت در اطراف و رها کردن آن در هر نقطه. در حالی که در حال حرکت این گونه برنامه های زیر آن را به طور خودکار حرکت به نزدیکترین فضای رایگان, آیا در زمان روی صفحه نمایش و یا یک بعدی.

برای حذف یک ویجت شما می توانید ضربه بزنید ثبت نام در ویجت گوشه بالا سمت چپ در حالی که در صفحه نمایش حالت ویرایش و یا شما می توانید عنصر را فشار دهید برای باز کردن سریع آن اقدامات را انتخاب کنید و “حذف ویجت.”

در حالی که در حالت ویرایش انتخاب یک ویجت بر روی صفحه اصلی (شما همچنین می توانید انتخاب کنید “ویرایش ویجت” از اقدامات سریع) آن flips یک را آشکار آن گزینه — اگر چه نه همه ویدجت باید صفحه گزینه.

گام 5: تعامل خود را با ویدجت

پس از اضافه شدن ویجت به روز رسانی خواهد شد به صورت دوره ای با اطلاعات جدید (حتی با قدرت کم حالت را فعال کنید). انتخاب یک ویجت را بکشید تا صفحه مربوطه در برنامه.

برای ویجت پشته (یا هوشمند پشته) شما می توانید کش رفتن به بالا یا پایین بر روی ویجت برای سوئیچ بین ویدجت های مختلف. از آن لذت ببرید!

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>