PARIS FRANCE JULY 28 Podium Geraint Thomas of United Kingdom and Team INEOS Egan Bernal of Colombia and Team INEOS Yellow Leader Jersey Celebration during the 106th Tour de France 2019 Stage 21 a 128km stage from Rambouillet to Paris Champslyses TDF TDF2019 LeTour on July 28 2019 in Paris France Photo by Chris GraythenGetty Images
پاریس فرانسه جولای 28 تریبون گراینت توماس از انگلستان و تیم INEOS اگان برنل از کلمبیا و تیم INEOS زرد رهبر نیوجرسی جشن در طول 106 Tour de France 2019 مرحله 21 128km مرحله از رامبوئییه به پاریس Champslyses TDF TDF2019 LeTour در جولای 28 2019 در پاریس فرانسه, عکس های کریس GraythenGetty تصاویر

گراینت توماس بازی های برگزار شده است صحبت کردن از رهبری نبرد در داخل تیم Ineos در تور دو فرانس و اجتناب بینی اگر کریس فروم را در اواسط فصل نقل و انتقال به اسرائیل شروع به ملت گفتن شوهر او معتقد به شایسته سالاری با غیر قابل پیش بینی از مسابقه پس از COVID-19 coronavirus همه گیر مستند معنی هر کس می تواند رنج می برند یک روز بد و از دست دادن زمان در طول سه هفته از مسابقه است.

توماس مثل بقیه Tour de France مدعی شده اند باید جمع آوری در خوب امروز برای Tour de France بزرگ ترک. به جای آن او است و آموزش سخت در ارتفاع در کوه های آلپ فرانسه ظاهرا با فروم و چند تیم دیگر Ineos تیمی در آماده سازی برای بازگشت به مسابقات در ماه اوت و سپتامبر موکول Tour de France.

توماس 2019 تور دو فرانس برنده اگان برنل و فروم گفته شده توسط تیم Ineos مدیریت برای آماده شدن برای نقش رهبری و یک شانس دیگر Tour de France پیروزی. Froome و برنل هم صحبت کردیم تا جاه طلبی های خود را در سال های اخیر افزایش یک نبرد رهبری در این تیم است.

Cyclingnews نشان داد که Froome شده در بحث در مورد اواسط فصل نقل و انتقال با اسرائیل شروع تا ملت به طور گسترده ای در نظر گرفته شده منطقی خود را به عنوان مقصد او مشتاق برای تور دو فرانس رهبری و یک قرارداد جدید. تیم Ineos ظاهرا هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده Froome یک پیشنهاد روشن برای سال 2020 فراتر از زمانی که قرارداد فعلی خود را منقضی می شود.

ادامه مطلب

تیم Ineos و ادم تنومند و بدقواره-Visma آماده شدن برای نبرد در تور دو فرانس

Lefevere: من نمی سرمایه گذاری در کریس فروم

کریس فروم قرارداد مذاکرات مداوم باقی می ماند

کریس فروم در بحث بیش از اواسط فصل نقل و انتقال

توماس نیز بلند پروازانه و دوست دارم به اضافه یک دوم تور فرانسه پیروزی خود را به موفقیت 2018 اما ترجیح دیپلماسی باز کردن بیش از جنگ رفتن تا آنجا که به گفته او ترجیح می دهند Froome باقی می ماند در تیم Ineos. توماس’ زمان قرارداد با تیم Ineos در سال 2021 به پایان می رسد.

“آن تاثیر می گذارد من به طور غیر مستقیم اما در همان زمان من نشسته در رختخواب در شب فکر کردن در مورد که” توماس گفت: در Froome امکان انتقال در دوچرخه سواری اوت انتقال پنجره.

“من شده است به هم تیمی های خود را از سال 2008 بنابراین بدیهی است که این امر می تواند خوب به ادامه آن است. ما در ما کار به خوبی با یکدیگر داریم صادقانه با یکدیگر – به طرز وحشیانه صادقانه گاهی اوقات. اما چه خواهد بود خواهد بود و من فقط ترک است که به او و فقط نگران بالا رفتن از تپه بعدی به عنوان سریع که من می توانم.

“برای دیدن او سوار دوچرخه خود را و انجام تلاش های واقعا خوب است برای دیدن چرا که آن را یک تصادف وحشتناک او. آن را بزرگ برای دیدن او را به عقب.”

توماس مجبور شد بپذیرد که برنل قوی بود در سال 2019 Tour de France با وجود اینکه 2018 برنده هنگامی که Froome اذعان رهبری به او است. او همیشه این شعار که “جاده تصمیم خواهد گرفت”.

تیم Ineos و تیم آسمان را برنده هفت سفر گذشته هشت برندگان اما آنها هرگز سعی در انجام آن با سه رهبران بالقوه و خطرات هر داخلی رقابت می تواند در این تیم به نفع رقبای خود. در عین حال توماس چوب به اعتقاد خود را در شایسته سالاری.

“برای من این همان است که همیشه. سعی کنید برای رسیدن به آنجا در بهترین شکل ممکن است و اگر یکی از پسران بهتر از من پس از آن که کار ما و شما انجام آنچه شما و شما رو برای کمک به آنها را – و بالعکس.

“این رفتن به شروع دوباره و آن را متلاطم شده است را برای چند ماه گذشته به هر حال قرارداد و این که چه کسی کجا و تیم دینامیک و مسائل. امیدوارم هنگامی که ما شروع مسابقه ما می توانید در مورد هر چیز دیگری.”

“من فکر می کنم هر کس خود را دریافت کنید فرصت عادلانه از آنجا که من فکر می کنم هر کس می تواند یک روز بد و این بدان معنا نیست که تور خود را به طور ناگهانی بیش از” Welshman استدلال کرد.

“ما آن را انجام داده ام چند بار در حال حاضر در تور. بهترین مثال اما اولین بار بود که براد [Wiggins] و Froomey [2012] و این می توانست مدیریت بهتر – وجود دارد یک بیت از یک سقوط وجود دارد به عنوان همه ما می دانیم.

“اما پس از آن ما قادر به انجام آنچه مورد نیاز است و ما تمام شده است حرفه ای در مورد آن. من مطمئن هستم که می توانید در ادامه به اتفاق می افتد.”

Former Tour de France winner Geraint Thomas (Team Ineos) – pictured at the 2020 Volta ao Algarve – has already begun his build-up to the rescheduled 2020 Tour following the break from competition due to the coronavirus pandemic
سابق Tour de France برنده گراینت توماس (تیم Ineos) – تصویر در سال 2020 Volta ao پرتغال – در حال حاضر شروع به ساخت خود تا به موکول 2020 تور پس از استراحت از رقابت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

زندگی در زیر pro دوچرخه سواری, مستند, مرداد, مسابقه برنامه

توماس نشان داد او را به آماده شدن برای تور فرانسه با سواری Tour de L’Ain (اوت 7-9) و سپس Critérium du Dauphiné (اوت 12-16). “تور است که هنوز هم هدف اصلی برای من است. این Critérium du Dauphiné که سنتی ساخت مسابقه به آن را به عنوان به خوبی.

توماس صرف مقدار از COVID-19 مستند در خانه در ولز اما بازگشت به پایگاه خود در موناکو در اوایل ممکن است هنگامی که آموزش در خارج از منزل در فرانسه مجاز شد. او سخت کار کرده است از آن پس با روال خود را بسیار شبیه به زندگی تحت مستند.

“مستند است که چگونه زندگی می کنیم زندگی ما به هر حال در غم راه” توماس پیشنهاد شده است. “هنگامی که ما در حال آموزش ما آموزش در جاده, ما به خانه ما می خوریم, ما استراحت ما خواب و ما دوباره آن را انجام دهد.

“این تنها پنج روز به جای هشت و آن را کمی نزدیک تر به تور. ما سه روز مسابقه مرحله قبل از آن است که پس از اتمام با همان مرحله پایان به تور که خوب است.

“ما باید تا دو روز پس از آن Dauphiné چند بیشتر recons یک هفته در خانه و پس از آن تور است. پس ناگهان آن خواهد بود رونق و ما در آن است. من واقعا به دنبال به جلو به آن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی

ایندکسر