Gareth Thomas احساس اجرا شکستن آمد و در زمان خوبی برای ولز و وین Pivac

سابق ستاره ولز گرت توماس معتقد است که سرمربی جدید Wayne Pivac می تواند به نفع از طولانی اجرا فرار از راگبی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

شش کشور در ماه مارس متوقف شد قبل از این مسابقات می تواند نتیجه گیری با اثرات Covid-19 وادار کردن کشورها به مستند.

ولز تحت نظارت از Pivac زیر وارن Gatland تصمیم به پس از سال 2019 جام جهانی برنده بازکن خود را در برابر ایتالیا قبل از پس از آن دست به ایرلند و فرانسه و انگلستان است.

آن را دور از ایده آل برای شروع سابق خاله سر مربی Pivac اما از آن خواهد شد یک حافظه دور زمانی که راگبی می تواند بعد از بازگشت در سال است.

توماس که راه اندازی مقابله با ایدز مبارزه با ViiV بهداشت و درمان به منظور بهبود درک عمومی از HIV و ننگ در اطراف آن گفت: “در این فصل بود که همیشه رفتن به مشکل برای ولز به خاطر این پست-وارن Gatland عصر.

“او موفق ترین مربی تا مربی ولز پس از آن که همیشه رفتن به یک فشار اضافه شده و اضافه شده حس امید برای بازیکنان است.

“آنها شده اند و در بازی های آنها بوده اند تا پایان آن را و نشان داد شخصیت بزرگ و شده اند وجود دارد موارد که در آن تحت Gatland چیز رفته اند راه خود را مانند 50/50s اما 50/50s برای Pivac نیست رفتن راه خود را.

“اما آنها بازی یک نام تجاری راگبی و سبک مردم شروع به لذت بردن و هیجان زده شدند و سپس همه ناگهانی coronavirus آمد و همه چیز متوقف شده است.

Wayne Pivac, right, lost three of his first four games in charge of Wales (Adam Davy/PA)
Wayne Pivac راست از دست داده و سه نفر از اولین و چهار بازی در شارژ ولز (آدم دیوی/PA)

“بازگشت به راگبی ولز, من فکر می کنم این می تواند شاید شکستن استقبال از آنجا که همه از ناگهانی مردم متوقف خواهد شد گفت این است که پس از وارن Gatland.

“Gats در نیوزیلند و مربیگری روسای ناگهان تمرکز و انرژی می تواند نسبت به این تیم دوران تحت Gatland اما به طور متمرکز در حال حاضر و چه Pivac می تواند به این تیم است.”

توماس که اکثر پوش راگبی ویلز اتحادیه بازیکن تا او پیشی گیرد و توسط استیون جونز در سپتامبر 2011, منعکس شده در فیل در اتاق برای کشور خود در حالی که شش کشور ادامه دارد.

آن می تواند نوامبر دفعه اصالت ورزشگاه میزبان راگبی بین المللی با پاییز وسایل در برابر فیجی نیوزیلند آرژانتین و آفریقای جنوبی هنوز pencilled در.

وی افزود: “هر دو تیم بازی در ساخت-تا بعد از مسابقه تجزیه و تحلیل و روز قبل و بعد از همه بود و هنوز هم قرار دادن Warren Gatland نام در مقالات و به عنوان یک بازیکن شما می خواهید به تمرکز بر روی در حال حاضر.

“هنگامی که مردم کشیدن تا گذشته آن را واقعا دشوار است و به عنوان یک مربی است که باید واقعا دشوار است برای Pivac اما آنها در برخورد با آن را به خوبی و از همه مهمتر حرکت و داشتن این شکستن مردم تمرکز خواهد منتقل کرده اند.

“حافظه مردم خواهد بود و در مورد آنچه که ما فقط از طریق آمده نیست چه چیزهای بزرگ اتفاق افتاده در راگبی قبلا به طوری که آنها (مربیگری تیم) می تواند به طور کامل تمرکز بر روی re-انرژی و قرار دادن جهش دوباره به ویلز ملت است.”

در حالی که فوتبال و کریکت بازگشته اند راگبی باقی مانده را از روی میز تا اوت در اولین.

و اگر چه توماس می داند چه آوردن ورزش به عقب را انجام دهد برای او است آگاه ایمنی همچنان در اولویت است.

Gareth Thomas has started a new Tackle HIV campaign alongside ViiV Healthcare (James Robinson/Beat Media Group)
Gareth Thomas آغاز شده جدید مقابله با HIV کمپین در کنار ViiV بهداشت و درمان (جیمز رابینسون/ضرب و شتم گروه رسانه ای)

“زمانی که شما صحبت کردن در مورد ورزش های تماس وجود ندارد و بیشتر از یک ورزش تماس از راگبی,” او اضافه شده است.

“واقعیت برای من این است که شما لازم نیست آن را به عقب زمانی که افراد در معرض خطر هستند و شما لازم نیست آن را هنگامی که شما باید این امکان را از خطر یک بازیکن و یا خطر یک خانواده از یک بازیکن است. شما باید به طور خاص هنگامی که شما آن را به عقب.

“همه ما هنوز هم باید واقعا بیمار است, اما به عنوان ما شروع به بیرون آمدن از مستند مردم انتظار دارند بیشتر و بیشتر و سریعتر از آن است که در دسترس به آنها.

“ورزش تاسیسات برای بسیاری از ما. برای حمایت از یک تیم شادی را به شما می دهد و غم و اندوه آن را به شما می دهد. آن است که احساس زنده بودن و از مردم می خواهم که احساس زنده بودن دوباره.”

مقابله با اچ آی وی یک کمپین جدید به رهبری Gareth Thomas در همکاری با ViiV بهداشت و درمان و Terrence Higgins Trust با هدف مقابله با انگ و سوء تفاهم در اطراف HIV. برای اطلاعات بیشتر www.tacklehiv.org و follow @tacklehiv

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>