جادوگران به جلو دیویس Bertans – که می خواهید را وارد کنید بدون محدودیت رایگان آژانس این offseason آینده حرفه ای سال تصمیم به نشستن NBA سر گیری در دیزنی جهان.

بال سحر و جادو اوان فورنیر

Bertans:

فورنیر برای تلفن های موبایل مانند او در مورد مراقبت از خطرات ناشی از بازی در اورلاندو است. توضیح داده شود که او griping مورد Bertans.

بازیکنان مانند فورنیر را به دیزنی جهان زندگی می کنند کمتر از شرایط ایده آل قرار گرفتن در معرض خطر به کروناویروس و خطر آسیب دیدگی است. با انجام این کار آنها محافظت از خود و حقوق. آنها همچنین کمک به NBA حداکثر رساندن درآمد خود را – که اطمینان حاصل شود تمام بازیکنان از دست دادن کوچکترین-امکان به اشتراک گذاری از این فصل حقوق و نگه دارید در سال آینده حقوق و دستمزد کلاه از سقوط بیش از حد.

به عنوان یک عامل رایگان این offseason, Bertans خواهد کرد به ویژه با بهره مندی از یک بالاتر کلاه.

در عین حال او می تواند در خانه بمانند و هنوز جمع اوری کردن پاداش. این عادلانه نیست.

و نه وجود دارد یک راه خوب برای اینکه به این نمایشگاه. بازیکنان هشت تیم انجام خواهد شد همه همان پاداش بدون بازی. بر خلاف Bertans آنها حتی نمی خواهد که به قربانی کردن یک بخش بزرگتر از این سال ، از سوی دیگر آنها نمی پرسند فصل خود را به برش های کوتاه.

Coronavirus منجر به متعدد غیر ممکن است تصمیم گیری است. که بدبو است. ما نباید اهریمن جلوه دادن فورنیر برای بالا بردن مشروع نقطه.

او بزرگترین مشکل ساخت بهترین نقطه در پاسخ توییت احاطه شده توسط توییتهایی انتقال یک مدرسه قدیمی طرز فکر. Bertans رایگان سوار بله. اما او را بهره از هر کس که نقش نه فقط هم تیمی های خود. برخی از چیزهایی مهم تر از خود تیم بسکتبال.

اگر Bertans’ هم تیمی احساس می کنید اجازه دهید آنها حق را به احساس می کنید که راه. تیم های ورزشی نیاز به خرید و قربانی کردن. بازیکنان همچنین سزاوار اتاق برای تنظیم اولویت های خود را. آن را پیچیده می شود.

اما جادوگران بازیکنان می توانند برای خود صحبت می کنند.

فورنیر باعث می شود بیشتر قانع کننده در مورد این بسیار-تفاوت معنی داری بین بازیکنان همه نشسته و چند فردی بازیکنان نشسته.

Bertans باعث می شود یک درخواست معقول و منطقی بیش از حد: برچسب نمی subtweet.

اوان فورنیر در دیویس Bertans نشسته: ‘این است که چه اشتباه با NBA امروزه’ در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی