جوکوویچ mauled بیش از coronavirus نشان می دهد وحشت’

پاریس (AFP) – جهان شماره یک نواک جوکوویچ بود که به طور گسترده ای محکوم به میزبانی تنیس نمایشگاه که در آن او یکی از چهار بازیکن تست مثبت برای coronavirus گذشت که فرستاده shudders از طریق یک ورزش تلاش به عقب بر گردیم روی پای خود را.

صربی ستاره گفت که او “عمیقا متاسف” در یک بی چون و چرای عذرخواهی برای شرکت-لغو آدریا تور که در آن اجتماعی فاصله حداقل بود و مسابقات بودند و در مقابل هزاران نفر از طرفداران.

در آخرین عکس العمل کاران بازیکن NBA نیکولا Jokic دارای گزارش تست مثبت برای coronavirus بعد از اینکه تصویر با جوکوویچ در نمایشگاه بسکتبال رویداد در بلگراد در اوایل این ماه.

Jokic تیم دنور ناگتس که ramping تا آماده سازی برای از سرگیری NBA فصل کاهش یافته است به نظر این گزارش در دنور پست با استناد به پزشکی و حفظ حریم خصوصی. این بازیکن در حال حاضر در قرنطینه در صربستان.

او در آخرین توییت خود عذرخواهی جوکوویچ ارسال شده یک عکس از خودش را در حال بازی بسکتبال با یک عنوان به چالش کشیدن لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James. “من آماده برای یک 1:1 @KingJames?” آن را پرسید.

جوکوویچ, 33, گفته او “عمیقا متاسف” است که مسابقات “باعث آسیب برساند”. همسر خود را Jelena نیز آزمایش مثبت است.

در میان داغدار انتقاد از جوکوویچ وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا او و یا تنیس باید اجازه بازگشت در هر دادگاه در آینده نزدیک.

بسیاری ابراز نگرانی بیش از تلاش برای راه اندازی مجدد مسابقات حرفه ای در ماه اوت از جمله ما باز است که برنامه ریزی شده است برای شروع در اوت 31.

جوکوویچ گریگور دیمیترو, برنا Coric و Viktor Troicki تمام آزمایش مثبت پس از در نظر گرفتن بخشی در آدریا تور که در آن بازیکنان در آغوش سراسر خالص, بازی بسکتبال و حتی رقصید در یک کلوپ شبانه.

به عنوان تمسخر هشتگ #Djokovid گردش آنلاین, استرالیا, Nick Kyrgios بنابراین اغلب در تیررس خود در دادگاه بی احتیاطی گفت: این حادثه خالص بود “حماقت”.

“نمی @ من برای هر چیزی من انجام شده است که “غیر مسئولانه” و یا طبقه بندی شده به عنوان ‘حماقت’ — این طول می کشد کیک ایم” جهان شماره 40.

بریتانیا اندی موری, سه گرند اسلم برنده است که شناخته شده جوکوویچ پس از خود junior روز گفت: “من فکر نمی کنم آن شده است به نگاه بزرگ برای تنیس.”

“در حقیقت آن چیزی نیست که باید جلوتر رفته اند,” موری به خبرنگاران گفت:.

“این جای تعجب نیست که چگونه بسیاری از مردم را آزمایش مثبت بعد از دیدن برخی از تصاویر بازیکنان و بچه ها بعد. هیچ اجتماعی فاصله در محل.

“برخی از مردم گفته اند که شاید این قرار است باز ما در شک و تردید — که آن را ممکن است به خوبی انجام دهد. اما اقدامات و پروتکل های آنها در محل در USTA (United States Tennis Association) متفاوت هستند به صربستان و کرواسی. هیچ طرفداران برای شروع است.”

– روابط عمومی فاجعه –

COVID-19 بوده است روابط عمومی فاجعه برای جوکوویچ.

او مورد انتقاد قرار گرفت برای شکستن قفل قوانین به قطار در اسپانیا و افزایش ابرو با اصرار او نمی تواند آماده به واکسیناسیون در برابر coronavirus.

جوکوویچ نیز محدودیت بازیکنان entourages در ما باز به عنوان “افراطی” و “غیر ممکن” دوباره قرار دادن او را در تقابل با افکار عمومی.

آخرین قدم اشتباه باعث شده است که برخی به سوال ریاست جمهوری خود را از ATP (اتحادیه تنیس حرفه ای یا مردانه تور) بازیکن شورای که توصیه ATP هیئت مدیره.

“من فکر می کنم بسیاری از همکاران گروه که در حال خاراندن سر خود را” کهنه مربی پل Annacone گفت: Tennis.com.

Martina Navratilova که برنده 18 گرند اسلم تک آهنگ عناوین است: “اوه… این خوب نیست و این یک الگوی… آنچه در حال حاضر ما باز است ؟ Roland Garros? ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام.”

برزیل Bruno Soares یک بازیکن دو برابر که بر روی بازیکن شورای, به نام آدریا تور “ترسناک نشان می دهد”.

ATP رئیس Andrea Gaudenzi گفت: این یک درس عبرت برای دیگر مسابقات.

“این کمی مانند زمانی که شما بچه های خود را زمانی که آنها سعی کنید به یاد بگیرند که سوار دوچرخه به پوشیدن کلاه ایمنی” Gaudenzi گفت. “آن ‘نه’.”

“و آنها سوار دوچرخه سقوط کنند و سپس آنها پوشیدن کلاه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>