بابا واتسون: برخی از بازی رقبا می تواند یک ‘دو ضربه پنالتی’

با طرفداران در اطراف برای چند PGA Tour حوادث پس از COVID-19 همه گیر ضربه بزرگتر تمرکز کاهش یافته است که در آن جوانب مثبت ممکن است با هم گروه بندی به صورت رقابتی دور. برای سه بار مسافران قهرمانی برنده Bubba Watson, که همیشه چیز خوبی است.

واتسون تا شوهر TPC رودخانه ارتفاعات بیش از دهه گذشته برنده در سال 2010 2015 و 2018 به همراه یک دونده تا در سال 2012 و یک چهارم-پایان محل در سال 2013. این lefty اغلب صحبت می کنند ذهن خود را در مقابل یک میکروفون و سه شنبه از او پرسیده شد که اگر آن مسائل که او چه کسی است گروه بندی می شوند با دو دور اول از یک رویداد.

“این مسائل فوق العاده” واتسون گفت. “وجود دارد که در حال یک شات شاید دو ضربه پنالتی هنگامی که شما نام خود را در آن ورق. شاید که آنها چه می گویند در مورد من بیش از حد, بنابراین من حدس می زنم آن را با این نسخهها کار هر دو راه.”

واتسون افزود که او لذت می برد که گروه بندی شده با “سرگرم کننده و پر انرژی” بازیکنان هر زمان که ممکن است با مسابقات و مقامات تنظیم گروه بندی برای اولین بار دو دور. این سه راهی ورق برای نهایی دو روز مصمم است بر اساس نمرات بازیکن.

“شما ببینید یک نام خاص, شما می دانید شما می توانید شوخی در اطراف شما می دانید که شما می توانید سرگرم کننده و به نوعی دور از استرس و صحبت کردن نیست و فقط قدم زدن fairway” واتسون گفت. “من مشتاقانه منتظر دیدن که جفت هستند و گاهی اوقات من شروع به دعا زود به سعی کنید برای گرفتن یک خوب است.”

جفت نشده اند موضوع برای واتسون در کرمولل جایی که او به دست آورده بیش از $4.7 میلیون نفر در 13 قبل از حضور. واتسون نشده برنده در تور در دو سال پس از باز گشت از پیروزی در اینجا کوک با نهایی-دور 63 اما او به پایان رسید T-7 دو هفته پیش در استعمار و احساس اعتماد به نفس بازگشت به یک دوره است که به وضوح متناسب با چشم خود.

“آن را سرگرم کننده را به محل می آیند. این یک بازی سرگرم کننده گلف” واتسون گفت. “مهم نیست که چه شما مجموعه ای از مهارت های است که این زمین گلف را محدود نمی کند خود را به یک برنده. این همه انواع مختلف بازی گلف. بنابراین آن را سرگرم کننده از آمدن به اینجا و به چالش کشیدن خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>