انتظار Bryson DeChambeau به از بند باز کردن “کراکن” این هفته در مجتمع پلاستیک طبرستان رودخانه ارتفاعات.

انتظار نداریم که او را به درایو 17th سبز.

پس از دو هفته در کوچکتر ballparks استعماری و بندرگاه شهر DeChambeau بود قادر به گرفتن ضربه شلاق کامل با راننده اش که او را با نام مستعار “kraken” اغلب در طول روز تمرین دور برای مسافران قهرمانی. او حتی آمار 198 مایل در ساعت سرعت توپ در حالی که تلاش برای درایو سبز در یکی مانده به آخر های 420-حیاط par-4 است که نیاز به در مورد 360-حیاط حمل بیش از آب است.

آن زمان DeChambeau چند تلاش می کند اما در نهایت او با ارسال یک برخی از 370 متری که پاک آب, اما هنوز هم از دست رفته قرار دادن سطح.

“من فقط فکر کردم من می خواهم آن بروید و آن را پاره کردن و من قادر به آن را دریافت بیش مانند پس از سه یا چهار تلاش می کند,” او گفت:. “اما آن را به ارزش آن بدیهی است. من می خواهم برای رسیدن به 200 تا 205 مایل در ساعت سرعت توپ در هر زمان قادر به ضربه زدن بیش از آن که با باد بنابراین من هنوز هم از رفتن به آن بازی به طور معمول.

“اما آن را سرگرم کننده در تلاش برای انجام چیزهایی که من هرگز قبل از انجام داده و با داشتن عکس های آهن را به سوراخ که فقط حتی حس به من یک سال پیش است.”

DeChambeau گفت: اهداف خود در این فصل عبارتند از معمول: برنده های متعدد و مسابقات و گرفتن عمده تسخیر FedExCup. اما او همچنین دارای آرمان رسیدن به 195 مایل در ساعت سرعت توپ در رقابت است. او را در صدر 200 قبل از در حالی که تمرین در خانه در طول شکستن.

“در حال حاضر من فقط بازی یک بازی اعداد در تلاش برای کازینو,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی