چرا ما باید ورزش ؟ در آینه نگاه

ما دلیل نداریم ورزشی نشده است. ما حال ما مردم.

ما متزلزل تلاش برای بازگشت به بازی های ورزشی ناشی از همان نیروهایی که ما را نگه داشته اند از برخورد درستی با این بیماری همه گیر یک دم از غرور بی صبری, بی تعصب و همراه که اطلاعات غلط داده دروغی به افسانه ما خودمان از آمریکا استثنایی.

در اعتقاد ما به ویژه ملت انتخاب شده بالاتر از همه دیگران درخشان شهرستان بر یک تپه یک فانوس دریایی از امید به خدا ما فرض بر این است که طبیعت را به نفع ما قطع ما برخی از کساد. و یا برخی از ما در هر صورت. به اندازه کافی از ما برای از خط خارج شدن تمام تلاش stanching یک چرکین virus می دهد که بدون توجه به ما ماموت خود توجه. Coronavirus در ادامه به اجرای شایع موجی از ساحل به ساحل به خصوص در مکان هایی که تصمیم گرفته بودند با آن انجام می شود.

ما قفل شده است و پس از آن ما نمی تحت تأثیر احساس شکست ناپذیری و منحرف اعتقاد است که اقتصاد می تواند نجات توسط انشالله همه گیر شود. ما انجام بسیاری از کار و پس از آن راه می رفت دور از این کار ها رو با یک ناخودآگاه باور است که قوانین هرگز کاملا اعمال می شود به این, ایالات متحده به عنوان آنها را به کشورهای دیگر را دیدم که این کار از طریق و پهن و پس از ضرب و شتم خود را منحنی بازگشت به زمین است.

به همین دلیل آنها باید ورزش ما نیست. بیشتر از بقیه جهان در حال حاضر بازگشت به بازی ورزشی حرفه ای. در خالی استادیوم, قطعا, اما آنها باید بازی های خود را به عقب.

The United States' response to the coronavirus pandemic has not been exceptional, whatsoever, and sports are among the industries suffering. (Photo by Jamie Squire/Getty Images)
ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس همه گیر شده است استثنایی ندارند و ورزشی در میان صنایع رنج می برند. (عکس از جیمی اسکوایر/گتی ایماژ)

ژاپنی بیس بال و فوتبال لیگ باید دوباره راه اندازی شود. بنابراین باید بیس بال و لیگ فوتبال در کره جنوبی که خود را برای اولین بار COVID-19 مورد در همان روز به عنوان ایالات متحده است. چینی حرفه ای لیگ بیس بال است که تقریبا 40 بازی به فصل آن در حال حاضر. در اروپا, لیگ برتر انگلیس, بوندسلیگا آلمان, سری آ ایتالیا و لالیگا اسپانیا همه از سر گرفت. لیگ که تعطیل فصل خود را زودتر از موعد مانند کسانی که در فرانسه و هلند, نگاه, نی نی, بثورات جلدی در نگاه به گذشته. کسانی که استقامت در حال جمع آوری غنایم با برخی از بالاترین رأی تلویزیون stateside همیشه غایب هر مسابقه از لیگ آمریکا.

حتی کشورهایی که تا به حال خود را در سفر-یو پی اس و تصادفا در مقابله با این بیماری همه گیر مانند انگلستان هستند در آن است.

ورزشی آمریکایی راه اندازی مجدد از سوی دیگر رفتن خوب نیست.

اولین لیگ آمریکا برنامه ریزی برای بازگشت ملی فوتبال زنان لیگ است که به پا زدن کردن شنبه بود کل تیم برداشت در روز دوشنبه پس از چند اورلاندو غرور بازیکنان شکست پروتکل و رفت به میله. شش بازیکن تست مثبت و چهار کارکنان را به عنوان به خوبی و تیم کشیده شد از این مسابقات به سبک چالش جام. پس از آن چند ستاره NWSL بازیکنان اعلام کرد در حال حاضر آنها نمی تواند شرکت با عنوان با مگان Rapinoe.

لیگ اصلی بیس بال است acrimonious مبارزه بین بازیکنان و تیم صاحبان بیش از پول به نظر می رسد عجیب و جالب توجه است که فیلادلفیا فیلیز به حال نزدیک به اردوگاه خود را بیش از هشت آزمون مثبت احتمالا عبور بیش از به Toronto Blue Jays’ اردوگاه به عنوان به خوبی. MLB حباب طرح شده است اوراق و تیم در حال حاضر برنامه ریزی برای آماده شدن برای هر فصل وجود دارد ممکن است در بازار به خانه خود — با بهار آموزش در حال حاضر تبدیل شدن به تابستان آموزش. در همه 40 بازیکنان و کارکنان در حال حاضر مثبت است.

در فوتبال کالج ایالتی کانزاس شد آخرین تیم به تعطیل کردن تمرینات زمانی که 14 بازیکن تست مثبت است. که آمد بر روی پاشنه از هوستون توقف شیوه های خود را به عنوان به خوبی. LSU ده ها تن از بازیکنان در قرنطینه. در Clemson, 23 بازیکن را تست مثبت و در تگزاس و دیگری 13 اند.

کارشناسان گفته اند Yahoo Sports که NBA طرح به پایان آن فصل در والت دیزنی جهانی در خطر واقعی به عنوان به خوبی.

در NHL خلیج تمپا رعد و برق خود را تعطیل تمرین تسهیلات پس از تست مثبت اگر چه این لیگ جعلی در آن با مرحله بعد از عمل اجازه می دهد یک دوجین اسکیت بازان روی یخ در یک زمان از شش.

اما اورلاندو غرور و بسیاری از کسانی که در کالج فوتبال تیم نشان می دهد که چگونه مخاطره آمیز آن را به شروع به فکر کردن در مورد بزرگ زمان ورزش دوباره در ایالات متحده است. چیزی که تعطیل ورزشی ما در وهله اول این است که هنوز هم در اینجا دروغ گفتن در انتظار برای حمله با چنگال. یک شب مهمانی در چندین موارد از خط خارج کل طرح. حباب باید متورم در اطراف تیم به دلیل همه گیر اطراف آنها نبوده است از راه دور پرداخت. به این ترتیب نظم و انضباط خاصی دارد و باید مطلق.

و ما به خوبی از ما هستند و نه مردم منظم. ما نه استثنایی در آن حس یا نه.

برای همه طراحی از پروتکل ها و اظهارات از اعتماد به نفس و ذکراست ویروس است که خنده در چهره تمام کسانی که برنامه ای برای راه اندازی مجدد ورزش ما. و این به ما گفتن که ما خاص است. که ما نمی خواهد به عقب بر گردیم به ظاهر عادی در ورزش ما تا زمانی که ما در برخورد با این چیزی که به درستی و جامع. همان کسی دیگری را — درست مثل همه غیر استثنایی کشور.

لیندر Schaerlaeckens یک یاهو ورزش فوتبال مقاله نویس و ورزشی و مدرس ارتباطات در Marist College. او را دنبال کنید در توییتر @LeanderAlphabet.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر