‘سفید زندگی از ماده” بنر مأیوس کننده می گوید ریچاردز

(رویترز) – سابق انگلستان مدافع میکا ریچاردز می گوید او دلسرد پس از یک هواپیما حامل بنر خواندن, ‘سفید زندگی ماده برنلی’ پرواز بیش از منچستر سیتی در ورزشگاه اتحاد در آغاز روز دوشنبه در لیگ برتر بازی.

برنلی را محکوم کرد حادثه رخ داد که در مدت کوتاهی پس از بازیکنان و مقامات در زمان زانو در حمایت از ‘Black Lives Matter’ جنبش است.

“این خیلی دلسرد کننده است. بعد از ما تا چه حد آمده در چند هفته گذشته واقعا درد نکنه من” سابق شهرستان مدافع ریچاردز گفت: آسمان ورزشی.

“من با شما موافقم همه باید آزادی بیان اما فقط در زمانی که همه چیز در یک کسر کوچک فقط می خواهید برای از بین بردن همه چیز است.”

لیگ برتر اتحاد پیوست بین المللی جنبش در اعتراض به نژادی و بی عدالتی پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت در ماه گذشته.

“برنلی آمده اند و محکوم کرد, آن, اما آن را فقط به شما نشان می دهد — من صحبت می کنند به بسیاری از افرادی که می گویند “همه چیز که اتفاق می افتد در امریکا این اتفاق نمی افتد در انگلستان’,” ریچاردز اضافه شده است.

“… ما می توانید با پوشیدن تی شرت و ما می توانیم ‘Black Lives Matter’ تظاهرات و ما در حال بهتر شدن است. اما آن را فقط نشان می دهد امروز که با وجود آن که یک اقلیت کوچک, آن را هنوز هم اتفاق می افتد.”

سابق رئال کاپیتان فرانک سینکلر گفت در توییتر او نا امید شده توسط حادثه.

“لطفا درک پیام #BlackLivesMatters است برای بشریت و نه فقط سیاه و سفید زندگی,” او گفت:.

(گزارش شده توسط Shrivathsa Sridhar در بنگلور; ویرایش توسط پیتر رادرفورد)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>