وجود دارد یک خبر اطلاع رسانی تاریخچه ویجت را بر روی آندروید خود را


آیا شما تا به حال به طور تصادفی را رد کرد و مهم اطلاع رسانی? متوجه شدم شما معنی نیست که به حذف یک هشدار پس از ضربه “پاک کردن همه؟” به جای بیرون کشیدن موهای خود را می دانم که شما می توانید هشدار دوباره — حداقل بخشی از آن است.

شده است وجود دارد یکی از ویژگی های مخفی در اندروید از 4.1 Jelly Bean است که شما اجازه می دهد دیدن همه به تازگی دریافت اطلاعیه بر روی دستگاه شما. دسترسی به آن را طولانی فشار یک قسمت خالی از صفحه اصلی و سپس انتخاب کنید “ابزارک.” مطبوعات طولانی “تنظیمات میانبر ابزارک” و سپس آن را به صفحه اصلی که در آن یک صفحه ظاهر خواهد شد با گزینه های مختلف. انتخاب “اطلاع رسانی ورود به سیستم.”

در اینجا شما می توانید بررسی سابقه همه شما هشدار. در تست من, من قادر به رفتن تا آنجا که دو روز اما شما ممکن است بیشتر یا کمتر بسته به تعداد اطلاعیه ها را دریافت خواهید کرد. ورود به سیستم را نشان می دهد, عنوان, هشدار, نام برنامه است که آن را فرستاده و زمان (یا تاریخ) آن فرستاده شد.

آرزو می کنم آن را ارائه بیشتر ؟ در آندروید 11 این لیست می شود تعمیرات اساسی نشان دادن محتوای هشدار در کنار تمام اطلاعات دیگر.

آندروید 11, اطلاع رسانی, تاریخچه

برای سامسونگ کهکشان کاربران این روش کار نخواهد کرد. در عوض, شما نیاز به دانلود قفل خوب از کهکشان فروشگاه و سپس نصب NotiStar add-on و راه اندازی آن از خوب قفل منوی اصلی. من نیز در بر داشت که ال جی گوشی های هوشمند در حال اجرا آندروید 10 را پشتیبانی نمی کند این ویژگی.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر, و, GIF توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>