تیم COVID-19 شیوع یک لحظه آموزش

اولین عقب نشینی عمده در آمریکا و تیم های ورزشی در میان coronavirus همه گیر شد و نتیجه حماقت و خودخواهی.

فلوریدا بازگشایی میله های زندان. بازیکنان بنا به گزارش رفت و قرارداد COVID-19. این بیماری نفوذ اردوگاه های آموزشی. آن را مجبور به اورلاندو غرور برای خروج از NWSL چالش جام. چهار روز قبل از کیکآف ابر عدم قطعیت آویزان بیش از این مسابقات است.

و جهان ورزش ساعت — اعتماد به نفس است که آن را می توانید از شبیه شیوع بیماری های, اما همچنین نگران است.

در یکی از حس غرور شکست غیر عادی است. راه حل ساده است. اکثر انسان یک امید را اولویت بندی که به خوبی از هم تیمی های خود را در لیگ ورزش خود و جامعه در طول شب عیاشی. عمده ترین لیگ ها را اجرا پیشگیرانه پروتکل های فشرده تر از NWSL است. NBA برای مثال در حال حاضر ساخته شده است آن حباب هفته قبل از tipoff.

اما در اورلاندو شیوع فراتر از حماقت و خودخواهی در حال آموزنده قطعات.

The Orlando Pride will not participate in the NWSL Challenge Cup due to a coronavirus outbreak. (Joe Petro/Icon Sportswire/Getty Images)
اورلاندو غرور نمی خواهد شرکت در NWSL چالش جام با توجه به شیوع کروناویروس. (جو پترو/آیکون Sportswire/گتی ایماژ)

آنچه ما می دانیم درباره غرور شیوع

در اینجا چیزی است که ما می دانیم و یا حداقل آنچه گزارش شده است. پنج شنبه گذشته NWSL اعلام کرد که یک بازیکن از یک ناشناس تیم آزمایش مثبت برای COVID-19. ناشناس تیم در هر گزارش افتخار بود.

در آن زمان با توجه به لیگ اورلاندو شروع “افزایش آزمایش به طور بالقوه در معرض افراد” به NWSL گفت: در آزادی مطبوعات. “تا کنون همه نتیجه آزمایش منفی شده است.” روز بعد هر اکولایزر جف chicago red stars, “اورلاندو برگزار اختیاری محدود تیم جلسه آموزش که در آن بازیکنان که با هم زندگی می تواند قطار با هم.” اما تمام تیم جلسات آموزشی متوقف شد.

سپس مدتی بیش از آخر هفته دور دیگری از آزمایشات انجام شد. این بازگشت نه بیشتر مثبت — پنج بازیکن و چهار کارکنان.

In a statement Monday, Pride executive vice president Amanda Duffy said the club is withdrawing "in order to protect the health of all involved in the Challenge Cup." (Photo by Howard Smith/ISI Photos/Getty Images)
در بیانیه روز شنبه, غرور, معاون اجرایی رئیس جمهور آماندا دافی گفت: این باشگاه برداشت “به منظور حفاظت از سلامت همه درگیر در چالش جام است.” (عکس توسط هوارد اسمیت/ISI عکس/گتی ایماژ)

چه ما نمی دانیم این است که چگونه یا از چه کسی, کسانی که نه نفر قرارداد ویروس. آنچه که ما می توانیم استنباط فراتر از شک معقول است که آنها در حال حاضر آلوده پنجشنبه گذشته در زمان که آزادی مطبوعات. ویروس اپیدیولوژی می گویند اغلب نیاز به حداقل چهار روز برای جوجه کشی در داخل یک شخص قبل از آن فرد خواهد شد تست مثبت است. که بدان معنی است که برخی از کسانی که منفی آزمون NWSL ذکر شده در دوشنبه آزاد شد و به احتمال زیاد منفی کاذب.

و منفی کاذب هستند چه بازی های ورزشی در میان همه گیر بسیار دشوار است.

این منفی کاذب مشکل

آنچه آشکار جدول زمانی از غرور شیوع نشان می دهد این است: زمانی که یک بازیکن تست مثبت لیگ نمی توانید تعیین که چگونه بسیاری از هم تیمی نیز آلوده شده است تا روز شاید یک هفته پس از اولیه تست مثبت. آن را می تواند انجام آزمایش های بیشتر همه آن را می خواهد. اما اگر یک بازیکن مثبت آزمون در روز پنج شنبه بعد از ظهر که بازیکن آلوده به یک هم تیمی در روز پنج شنبه صبح هم تیمی به احتمال زیاد نمی خواهد آزمون مثبت تا هفته بعد. او می توانداما گسترش این ویروس را به دیگران قبل از تست مثبت است. (این کارشناسان می گویند که هنوز هم تیره علمی خاک.)

که بدان معنی است که اگر یک تیم می خواهد برای اطمینان بیشتر پس از اولیه تست مثبت آن را باید تعطیل حدود یک هفته است. CDC توصیه می کند 14 روز از انزوا برای laypeople در این سناریو. لایحه Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه می گوید که جدول زمانی می تواند احتمالا “برش نصف به علاوه یک یا دو روز.”

اما تیم های ورزشی, البته, نمی تواند این کار را انجام اگر آنها امید به ادامه رقابت. MLS می گوید که “تماس نزدیک” (یعنی تیمی) از یک COVID مثبت فردی “را نیز آزمایش می شود” اما “می تواند همچنان به آموزش و یا کار به عنوان طولانی به عنوان آنها با پوشیدن ماسک صورت در تمام زمانی که رقابت نیست بدون علامت باقی می ماند و همچنان به آزمایش منفی است.” برخی از اپيدميولوژيستها این را به عنوان مناسب طرح اگر تست انجام شده است روزانه. دیگران نگران آن است.

“که بسیار در تضاد با اصول اولیه تماس با ردیابی می گوید:” کاتلین Bachynski, اپیدمیولوژی در Muhlenberg کالج.

و جاش journal club, بهداشت عمومی استاد در دانشگاه جانز هاپکینز: “بهتر و امن تر حرکت می کند این است که مردم خود قرنطینه اگر آنها در معرض شده است.”

غرور شیوع است و دقیقا به همین دلیل است. این تیم را تعطیل بیشتر یا کمتر و هنوز بازگشت و نه مثبت دیگر آزمایش چند روز بعد. (وجود دارد هنوز می تواند بیشتر شود.) اگر آن را به حال یک یا دو اضافی جلسات آموزشی و یا تیم گردش در روز جمعه و شنبه (حتی بدون یک بازیکن که می خواهم در ابتدا آزمایش مثبت دیگر نه می توانست تا به حال فرصت های بیشتر برای آلوده کردن هم تیمی و همکاران.

خطر می تواند به کاهش مکرر تست. عفونت می تواند زودتر تشخیص داده شده. داخل تیم گسترش را می توان محدود دیر.

اما هیچ چیز می تواند حذف شود. هنگامی که این ویروس می رسد یک تیم یا خود برنامه یا بازیکنان خود را در قبال سلامت و به احتمال زیاد کثیف. یا در این مورد هر دو.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>