به عنوان آنها bickered خود را در شهرستانها ballparks و رختکن تر شد خائنانه خود بازی کمتر ضروری است.

در حالت دوم ممکن است نرم سابق بیس بال به عنوان منتظر در اطراف به اندازه کافی بلند برای سوال به فرم ارزشش را دارد ؟ جای سوال قبلی — می توانید آن را کمک به نجات ما ؟

Coronavirus مدتها پیش نقش برآب عادی و سپس دور برگشت به بیس بال یک آخر هفته طولانی قبل از این اتحادیه را رد کرد و لیگ اصلی بیس بال 60-بازی پیشنهاد تا شنبه شب کمیسر شد تمایل به اعمال ساختار یک فصل در حالی که برخی تیم ها شمارش شدند تا به تازگی مبتلا.

چه می آید بعد یک اینچ-توسط-اینچ دوم-توسط-دوم حسابداری برای fretful علائم و کسی که لمس چه در زمانی که بازی در داخل بازی است که داستان هر فصل آمده است.

این بازی را می گویند آن را با شما در تمام طول این شد که در اینجا برای کمک به شما از طریق اضطراب و بی قراری های بهداشت و درمان اضطراری قرنطينه اقتصادی سختی و نصب شواهد کشور نمی به اندازه کافی مبارزه در آن است. شما می دانید بهتر است. بازی بسیج اول و دوم و سوم را به خود باعث می شود به خود piffling نزاع و نگاه کردن تنها زمانی که آن را مطمئن شوید که آن را تا به حال مراقبت از خود. که به معنی همه آنها.

بازیکنان اتحادیه را مشاهده گذشته پنج هفته به عنوان صاحبان تاخیر انداختن فقط برای مدت طولانی به اندازه کافی برای اطمینان از فصل آنها ادعا کردند که آنها می تواند استطاعت. صاحبان مشاهده خواهد آن را از دست داد هفته به عنوان هزینه انجام کسب و کار با آنها می تواند استطاعت جایی که آنها راه خود را در پایان.

With the commissioner and owners set to impose a schedule for 2020 without a new agreement, where does baseball go from here? (Photo by Scott Kane/Getty Images)
با کمیسر و صاحبان مجموعه برای تحمیل یک برنامه برای سال 2020 بدون یک توافق جدید که در آن نشانی از بیس بال رفتن از اینجا ؟ (عکس توسط Scott کین/گتی ایماژ)

انعقاد بیش از یک ماه از مذاکرات برگزار می شود در میان جهانی همه گیر و قابل توجه برای خود منفعل-تهاجمی اظهارات شخصی خشم و تا به دقیقه به دقیقه اخبار نشت بیس بال ممکن است در نهایت رخنه کردن در آن زمانی که و که در آن. دو مطلب اظهارات یکی از پر اوایل شب ابراز تاسف از این که طرف دیگر را در راه ایستاده در یک زمان.

اردوگاه ها می تواند بازگشایی در ژوئیه 1. این فصل می تواند شروع سه یا چهار هفته بعد. آنها مناسب می تواند در به عنوان بسیاری از 60 بازی به دنبال هر postseason آنها می توانند بسته به ماه اکتبر است. بازیکنان را دریافت کامل سرشکن حقوق به طوری که حدود 37 درصد از قرارداد خود را اگر کمیساریای خواستار 60 بازی. هر چیزی فراتر از آن است که قدرت پردازش توافق — جهانی hitter وظیفه تعیین شده برای دو فصل گسترش برگشتی بیشتر خسارت مالی در میان دیگر موارد — محروم شد دور.

این است چگونه آنها را ادامه دهید. مگر اینکه البته آنها باز نمی اردوگاه ها و یا فصل به دلیل آن خواهد شد بیش از حد خائنانه چرا که آنها نمی توانند توافق بر سر مسائل مهم پس از خونریزی بیش از این چیزهای ناچیز و اصلا بازی کسانی که بازی چون بعد از این همه وقت صرف کشتی هر یک از دیگر برای کنترل 2020 فصل دوشنبه نیز روز به تن آن را نمی خواهد تا به هر یک از آنها.

آنها در حال حاضر به باد مخالف از coronavirus از یک جای پا است که به یک کمی در هر زمان آنها حفاری در. بازیکنان در روز دوشنبه را رد کرده و صاحبان نهایی پیشنهاد که نگاه و بوی مانند طرح های دیگر در یک 33-5 رای که به نظر می رسید به محکوم کردن این ایده از توافق به جای ضوابط خود را دارند.

بیس بال از دست داده بود بسیاری از افراد در جزئیات هفته پیش. بازیکنان خواستار نه روز بازگشت “به ما می گویند زمانی که و که در آن” و سپس به این نتیجه رسیدند (یا به نظر می رسد به نتیجه مذاکرات در یک موضوع آشنا: “هیچ و هیچ.” لیگ بود و مطمئن شوید که آن را تا به حال نزدیک شدن به یک توافق شش روز پیش یک شنبه شب خواهد شد که به یاد می آورد به عنوان بهترین و آخرین فرصت برای هر کسی که برای خارج شدن از این بدون یک چوب را در چشم.

If players agree to health protocols, a new makeshift version of spring training could begin as soon as July 1. (Photo by Michael Reaves/Getty Images)
اگر بازیکنان به توافق برسند به سلامت پروتکل های جدید موقت نسخه از بهار آموزش می تواند آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان ژوئیه 1. (عکس از مایکل نفره/گتی ایماژ)

شش ماه یا یک سال یا دو تا از هم اکنون وجود خواهد آمد یک لحظه در نظر بگیرید که ما در طول یک وحشتناکی خواستار زمان است. در مورد اینکه آیا ما دلسوز و یا بی باک و یا مصمم بر این که آیا ما درست و یا حتی سعی در این که آیا ما به اندازه کافی قادر — فروتن به اندازه کافی برای دیدن آن زمان برای آنچه در آن بود. که آن را موقت بود. که این نیاز به یک کمی بیشتر برای با هر گونه شانس در حالی که کمی. که وجود دارد خیلی بیشتر به آن از که ایشان و پیچ بقیه.

آره مرد دیگر است که گاو نر به عهده دارد. دیگر پسر خودخواه است. مرد دیگر است که با استفاده. مرد دیگر فقط نمی فهمم. او غیر منطقی.

آره خوب ما در هفته چهارم از ماه ژوئن ویروس نیست چپ و ممکن است در حال حاضر تنها بود عصبانی شدن همه در بیس بال ایستاده است در اصل و وجود ندارد و در عین حال یک بازی در یک برنامه. که در آن آنها می شود. که آنها چه کسانی بودند.

بنابراین همه آنها ممکن است اندیشیدن به عواقب آن.

از یک توافق دسته جمعی که منقضی می شود در نه کاملا یک سال و نیم است.

از پتانسیل شکایت ادعای مطرح شده توسط بازیکنان بر اساس مارس 26 قرارداد مشخص شده است که آخرین بار صاحبان و بازیکنان را تکان داد دست در هر چیزی.

از آمدن چهار ماه, ژوئیه, اوت, سپتامبر, اکتبر, بازی بیس بال, هر روز گردهمایی از مردم هر روز با این ویروس باد از مرکز مرده هر روز.

از شاید حکمت بازیکنان صرف ساعت بر ساعت در شهرستانها و ballparks و قفل اتاق که دوباره خائنانه است. حداقل آنها می دانند بیس بال ضروری است. گذشته پنج هفته به ما آموخت که.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی