اظهارات مربیان گزارش به امکانات جدید در روز دوشنبه

اظهارات انتظار نیست به صرف اردوگاه آموزشی خود را در مرکز جدید در Henderson, Nevada, اما لیگ را فرمان است که اردوگاه را در خانه به معنای آنها تا به حال به محوری به دور از برنامه های برای بازگشت به نپا.

آن را نیز بدان معنی است که آنها می خواهم به نگه داشتن اردوگاه خود را در یک مکان ناآشنا به کارکنان مربیگری این تیم را. آشنایی با فرایند شرکت در روز دوشنبه ،

یک ویدیو در تیم وب سایت را نشان می دهد کارکنان مربیگری گزارش به کار در نوادا برای اولین بار. تیم NFL شده اند مجاز به مربیان در امکانات خود را برای یک زن و شوهر از هفته اما این برای اولین بار بود بعد برای اظهارات.

پایان offseason برنامه های است که معمولا در زمان تعطیلات برای مربیان آنها به عنوان برخی از خانواده در پیش رو از اردوگاه. این شده است یک معمول offseason, پس از اظهارات ممکن است انجام برخی از کارهای متفاوت آنها را به عنوان خود را در خانه در خانه جدید خود را.

اظهارات مربیان گزارش به امکانات جدید در روز دوشنبه در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>