دیر نسکار در نهایت مبارزه با نژاد پرستی

شانه به شانه گام به گام نسکار صف پشت بابا والاس صف در برابر گذشته به انتظارنشسته بودند تا برای آینده دیر می رسند.

یک روز پس از نسکار گزارش طناب دار داشت در والاس گاراژ غرفه در آلاباما جاده سریع السیر بین المللی ورزش رانندگان و خدمه آن را بر خود گرفت قبل از روز مسابقه به فشار مدار را تنها آفریقایی راننده و ماشین خود را پایین جاده گودال. آنها پس از پشت سر او ایستادند در طول پخش سرود ملی.

زمانی که والاس صعود به بیرون از وسیله نقلیه او غلبه با احساسات گریه که هر راننده در زمان به نوبه خود او را در آغوش بگیرید.

“با هم” والاس بعد از آن در توییتر نوشت تحت یک عکس از تصویر. در واقع با هم تنها راه رو به جلو است.

این نوع از یکپارچه پیام است که به عنوان قوی به عنوان آن سر رسیده است. برای بیش از حد طولانی این ورزش قاچاق در حاشیه جامعه و نه پله و صحبت کردن به عنوان نژاد پرستی و نژادپرستان در بر داشت یک خانه.

این افراد اقلیت بودند. اکثر طرفداران مسابقه بزرگ هستند افرادی که فقط می خواهید به تماشای مسابقه اما نقاط دورافتاده برگزار شد outsized نفوذ در محل. آنها معاف اگر نه در آغوش گرفت. به ماندن و سکوت بودند و ساده ترین پاسخ است. و پس از آن همه رونق گرفت.

این به اندازه کافی برای پیدا کردن که در میان نسکار “خانواده” تا به حال دسترسی به گاراژ که به قطع طناب دار. آن را در مورد به دنبال فرهنگ تحمل تحمل است که کسی که حتی احساس راحتی در تلاش آن است.

به عنوان یک غم بیمار مثال در دوشنبه آسوشیتد پرس به نقل از یک انسان به نام لوک جانسون که یکی از تنها 5000 طرفداران مجاز به تماشای مسابقه. به نام او برای نسکار به معکوس اخیر آن (والاس-الهام) ممنوعیت از مؤتلفه پرچم و گفت که او فکر طناب دار حادثه چیزی بیش از یک شوخی است.

“من فکر می کردم این خنده دار بود خودم” جانسون آسوشیتدپرس گفت.

خنده دار است ؟ غیر واقعی.

Bubba Wallace, driver of the No. 43 Victory Junction Chevrolet, and team owner Richard Petty look on after NASCAR drivers pushed Wallace to the front of the grid as a sign of solidarity with the driver prior to the NASCAR Cup Series GEICO 500 at Talladega Superspeedway on Monday. (Photo by Chris Graythen/Getty Images)
بابا والاس راننده No. 43 پیروزی اتصال شورلت و مالک تیم Richard Petty نگاه از رانندگان نسکار تحت فشار قرار دادند والاس به جلوی شبکه به عنوان نشانه ای از همبستگی با راننده قبل از جام نسکار سری GEICO 500 در آلاباما Superspeedway در روز دوشنبه. (عکس از کریس Graythen/گتی ایماژ)

این است که در آن ورزش است. این است واقعیت … این لوک جانسون جهان باعث خرابی آن را برای هر کس دیگری. و یا برخی را پنهان ترسو در یک مسابقه خدمه باعث درد و بخش قبل از خزیدن به تاریکی.

نسکار در تلاش است در حال حاضر. آن را که. آن را تلاش برای ایجاد این چگونه نسکار بود نه است.

آن را رسما ممنوع پرواز از مؤتلفه پرچم در حوادث پس از والاس به نام در آنها را به انجام آن. آن را برش اطلاعیه های خدمات عمومی خواستار همبستگی و به دنبال درک بهتر از مسائل. این تغییر رنگ و طرح. آن صحبت کرد و قول داد برای گوش دادن و یاد بگیرند.

هنگامی که یک عضو والاس خدمه گزارش طناب دار در روز یکشنبه نسکار راه اندازی فوری بررسی است. و حتی آن را علنا اعلام کرد این کشف مهم سطح از شفافیت. توسط دوشنبه, FBI درگیر شد.

“صراحت آنها ممنوع خواهد شد از این ورزش برای زندگی” نسکار جمهور استیو فلپس وعده داده اگر مجرم است یافت می شود. “وجود دارد هیچ جایی برای این کار در همه. ما نمی خواهد آن را تحمل کند. آنها را نمی شود در اینجا. برای من مهم نیست که آنها چه کسانی هستند. آنها نمی خواهد در اینجا.”

دوشنبه هشتگ “#IStandWithBubbaWallace” نقاشی شده بر روی زمین زیر کشت چمن برای مسابقه بود که با تاخیر در روز با توجه به آب و هوا. پس از آن در ماه مارس.

بصری مهم بود. این اتحاد حفظ شود. هر راننده باید آوازی بیان کرد که هر فن که احساس می کند که راه را باید شخص دیگری پیدا کنید — و یا برخی از دیگر ورزش — برای حمایت از.

“اخبار واقعا آشفته ما همه” هفت بار قهرمان جام Jimmie Johnson گفت: در فاکس پخش. “البته ما می خواهیم عدالت به یک معنا,, ما می خواهیم به درک چه کسانی و چرا و همه آن چیزهایی است اما تا زمانی که آن [گنجینه] ها در جواب ما می خواهید را به ایستادگی با ما دوست ما می خواهید را به ایستادگی با بابا.”

نسکار خودی خود می تواند ممنوعیت هر آنچه در آن می خواهد و یا عمل به عنوان صرفا به عنوان آن را می خواهد اما چیزی تغییر نمی کند و تا زمانی که نگرش و دیدگاه انجام دهد.

رانندگان و خدمه ستاد و صاحبان خودرو برای دهه یا نه گفت: به هیچ عنوان این نوع از درگیری ها را برانگیخته است. برخی احتمالا حتی زحمت آن. هر شکست کمی انباشت اشیاء بدست آمده در آینده. آب و هوا ساخته شد.

در نظر بگیرید در سال 2004 هنگامی که تویوتا شد اولین خودرو ژاپنی شرکت برای ورود کامیون سری. “کسانی که فرزندان سگ بمباران پرل هاربر, فراموش نکنید که,” راننده جیمی اسپنسر گفت. آن را با گفتن جیمی بودن جیمی. نبود او دوری کردند. او در ادامه برای تبدیل شدن به یک گوینده.

این نوع از تاریخ ساخته شده است که روز شنبه بسیار مهم است. گزارش از طناب دار در نظر گرفته شد به عنوان یک تهدید نه تنها برای والاس اما به همه. تمام رانندگان است. تمام خدمه.

به ورزش خود را حتی.

آنچه حق است و راست و چسبیده به راه و تفکر و طرفداران قدیمی مانند لوک جانسون با یک قیمت است که نسکار است که شروع به پرداخت.

این آسان نخواهد بود. این قرار نیست. تغییر همیشه مبارزه در برابر.

اما می توان آن را فقط به عنوان که تصویری از رژه راهپیمایی پایین گودال ردیف هماهنگ در تلاش برای آن را روشن است که این یک روز جدید برای این ورزش است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>