کن Griffey جونیور می دهد backstory از دهه نفرت از یانکی ها

کن Griffey جونیور بدون عشق برای نیویورک یانکیز و در روز یکشنبه خود استدلال روشن شد.

Griffey بازگو چند داستان از نزدیک به 40 سال پیش زمانی که پدرش کن Griffey Sr, بازی های برگزار شده برای یانکی ها در طول MLB شبکه مستند “Junior.”

آن زمانی آغاز شد که سابق Yankees مدیر بیلی مارتین تا به حال یک کارمند بگویید Griffey جونیور و برادرش, Craig به لوله پایین در حالی که در نزدیکی یانکی ها محل باشگاه وانجمن. سپس به اضافه کردن بر روی یک حادثه وجود دارد در استادیوم یانکی در اوایل دهه 1980 زمانی که Griffey جونیور بازدید پدر خود را در تیم ستاره شرق.

متن (H/T, Bleacher Report):

“من آمد به دیدار پدر من بود و آن را فقط من و او. من به ورزشگاه اوایل و من نشسته در ستاره شرق و نگهبان می آید و می گوید: “[پس از آن-Yankees صاحب جورج Steinbrenner] نمی خواهند کسی در ستاره شرق.’ پدر من بود ‘چه ؟ او پسر من است.’ بنابراین او می رود ‘خوبه هی برو در قفسه. اما قبل از اینکه شما بروید نگاه کنید در پایه سوم.’ این Graig گزنه’ پسر گرفتن زمین توپ در پایه سوم.

“و در آن زمان پدر من بود 38 ساله گفت:” من ain’t مبارزه با این و نه بیشتر. من کسی کمی جوان است. و یک کمی بهتر است.’

“وجود دارد برخی از چیزهایی که یک پدر آموزش به شما به عنوان یک بچه که فقط چوب با شما. و [به ضرب و شتم یانکی ها] یکی از آنها بود.”

در این مستند MLB شبکه به اشتراک گذاشته آرشیو تصویری از Griffey جونیور امضای توپ بیسبال برای طرفداران یانکی ها. وقتی پرسیده شد که در مورد امضای قرارداد با نیویورک گفت: اگر یانکی ها تنها تیم برای ارائه یک قرارداد او بازنشسته خواهد بود. این انتقال به سال 1995 دستگاه های کمک شنیداری است که در آن Seattle Mariners ضرب و شتم یانکی ها در پنج بازی و Griffey جونیور آمار پنج خانه اجرا می شود از جمله در دو بازی اول است.

Griffey Sr. مشترک داستان Yankees پرسنل درخواست فرزندان خود به آرام کردن و برگشت در سال 2014 زمانی که کاربر بود 11. از طریق CBS New York:

“او هرگز فراموش” Griffey تعداد اضافه شده است که در بخشی از پسر رد یانکی ها به عنوان یک عامل رایگان خود را در طول زندگی حرفه ای. “او به آنها گفته بود تا مقابل او نمی آید.”

Griffey Sr. پیوست یانکی ها از Cincinnati Reds در سال 1982 و همچنین بخش هایی از پنج فصل با این تیم است. Griffey جونیور 50 بود پیش نویس توسط دریانوردان بازگشت وجود دارد قبل از بازنشستگی در سال 2010 و القاء شد به سالن از شهرت در سال 2016. در برابر یانکی ها او ضربه 36 صفحه اصلی اجرا می شود و 102 RBI بیش از 133 فصل به طور منظم بازی ها, ضربه برای .311/.392/.595 اسلش خط با 14 پایگاه های دزدیده شده.

Ken Griffey Jr. explained why he hates the Yankees so much. (Otto Greule Jr/Getty Images)
کن Griffey جونیور توضیح داد که چرا او متنفر یانکی ها بسیار است. (اتو Greule Jr/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>