جان ما مخالف با Lamar جکسون بیش دلیلی برای سامسونگ’ از دست دادن

Lamar جکسون در هفته گذشته سرزنش کلاغ’ حذفی از دست دادن در “peeking در پیش است.” کلاغ مربی جان ما در حالی که به گفته او احترام خود کارفرمایی از نظر ارائه یک نظر متفاوت است.

کلاغ 10-نقطه مورد علاقه در صفحه اصلی در بخشی دور پس از یک 14-2 فصل به طور منظم حیرت زده شد توسط تیتان 28-12.

“من فکر نمی کنم ما در زمان آنها را به آرامی شخصا” ما گفت: در یک تماس تصویری دوشنبه از طریق Jamison Hensley از ESPN. “ما فقط بازی نمی کند هست. اگر شما می خواهید برای رفتن به عقب و تکرار مکررات آن ما می توانیم. اما ما در حال رفتن به سعی کنید برای تبدیل شدن به یک تیم بهتر در این شرایط در پایان فصل درست مثل ما در تلاش برای بهتر شدن تیم در طول فصل و ما بسیار موفق است.”

جکسون گفت: در مجتمع بار مدیریت پادکست که کلاغ را به تمرکز بر روی “نه peeking پیش رو در این فصل است.”

“این چیزی است که اتفاق افتاده است در پلی آف و ما به پایان رسید تا از دست دادن به تیم مردم ما علاقه بیش از” جکسون گفت. “آن ها هر یکشنبه. شما نمی توانید دست کم گرفتن هیچ تیمی هیچ حریف و این چیزی است که ما انجام دادیم. . . . آنها ما را شگفت زده. که همه در آن بود.”

ما گفت که او unbothered توسط جکسون نظرات.

“لامار گفت: از آن پس من به احترام نظر خود را در آن” ما گفت. “اگر او این نمایش ها که در راه است که او دیدگاه های آن است. که من را خسته نمی کند.”

جان ما مخالف با Lamar جکسون بیش دلیلی برای سامسونگ’ از دست دادن در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>