فورد پله پایین به عنوان Lions صاحب پدر و مصرف بیش از

دیترویت (AP) — مارتا, Firestone, فورد پله به عنوان اصلی صاحب Detroit Lions.

شیرها اعلام کرد که فورد, دختر, شیلا فورد Hamp است که مصرف بیش از به عنوان تیم اصلی مالک و رئیس.

“این یک افتخار بزرگ برای خانواده ما به همراه با شیر و با فوتبال ملی, لیگ” 94 ساله فورد در بیانیه ای گفت. “من احساس خشنودی است که این سنت خانوادگی است که من و همسرم شروع شد و تقریبا شش دهه پیش ادامه خواهد داد و تحت شیلا هدایت ، این برای من روشن است که شیلا را فراهم عالی رهبری و به طور کامل متعهد به برتری رقابتی و مشارکت جامعه.”

فورد تا به حال شده در شارژ از شیرها پس از سال 2014 زمانی که شوهرش ویلیام رس فورد درگذشت.

“مادر من الهام بخش همه ما پس از گرفتن رهبری شیرها بیش از شش سال پیش” Hamp گفت. “او به طور خستگی ناپذیر رهبر به خانواده ما تیم ما و جامعه ما است. او تصمیم گیری هوشمند را به من داده اند یک پایه محکم برای گرفتن تیم رو به جلو است.”

Hamp, 68, شده است, یکی از تیم نایب رئیس در طول مادرش مالکیت.

“مارتا فورد منجر شیرها با مهارت و جذابيت گذشته شش فصل” NFL کمیسر راجر Goodell گفت. “من باید او قدردانی کسب و بینش او عشق بازی او تعهد عمیق به NFL و شخصی او مهربانی. ما خوشحالیم که فورد خانواده ادامه خواهد داد به خود و کار این تاریخی حق رای دادن. شیلا Hamp تبدیل شده است به طور فزاینده ای درگیر در تیم و لیگ امور بیش از چند سال گذشته و ما مشتاقانه منتظر به کار با او و بقیه باشگاه تیم اجرایی.”

فورد یک نوه از تایر نجیب زاده Harvey, Firestone به ندرت صحبت می کرد به خبرنگاران و یا اظهار نظر علنی در جهت حق رای دادن اما نفوذ او احساس شد. در سال 2015 این تیم اخراج آن رئیس جمهور و مدیر کل در midseason shakeup و هنگامی که او اعلام کرد که تغییرات فورد گفت که طرفداران حق رای دادن در نظر گرفته شده برای “شناسایی و استخدام بهترین رهبری در جهت تولید به طور مداوم برنده تیم فوتبال.”

شیرها در نهایت استخدام باب کوئین به عنوان جدید خود را مدیر کل آنها ساخته شده و برگشتی در سال 2016. با این حال آنها نشده است پس از بازگشت. دیترویت جایگزین مربی جیم کالدول با مت پاتریشیا که رفته 9-22-1 در دو فصل اول.

اگر چه او نگهداری پایین مشخصات عمومی فورد حضور در سازمان است.

“من فکر می کنم قابل مشاهده مالکیت است و خانم فورد آن را بسیار خوب” کالدول گفت: در سال 2015. “او وجود دارد قبل از بازی او وجود دارد بعد از بازی و من فکر می کنم بچه ها لذت بردن از که بخشی از آن را. او می آید به تمرین و چیزهایی که از طبیعت به طوری که آن را سرگرم کننده است.”

فورد یکی از چهار زن صاحبان تیم بودند که برفلد در فیلم مستند “یک عمر از روزهای یکشنبه” همراه با, کانزاس, شهرستان نرما شکار شیکاگو ویرجینیا Halas McCaskey و پیتسبورگ پاتریشیا رونی.

Hamp خدمت در NFL Super Bowl و رویدادهای مهم کمیته و هیئت مدیره برای Detroit Lions سازمان های خیریه. او بخشی از اولین کلاس از زنان فارغ التحصیل از دانشگاه ییل که در آن او با بازی تنیس.

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFL

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>