Eli Manning pokes سرگرم کننده تام بردی با ‘Tiger King’ طنز تصویری

Eli Manning در نهایت پیوست توییتر در مارس و او در واقع خیلی خوب دنبال کنید.

به تازگی بازنشسته New York Giants کارفرمایی به ارمغان می آورد مقدار زیادی از جوک ها به رسانه های اجتماعی پلت فرم و او در آن دوباره جمعه.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

او به یک تقلید مسخره امیز بسیار خنده دار به نام “تمپا پادشاه” که برجسته خود را در رقابت با Tampa Bay Buccaneers کارفرمایی تام بردی. قضاوت با نام ویدیو تم بر اساس محبوب Netflix مستند “ببر پادشاه”.

این ویدئو نوشته شده بود برای کمک به ترویج 2020 ESPY Awards که پخش شد یکشنبه شب. آن را چک کنید در سایت زیر:

منینگ هرگز اجازه بردی فراموش نکنید که در مورد این دو غول برنده بیش از میهن پرستان در سوپر باول XLII و سوپر باول XLVI.

در تمام جدیت یک فیلم مستند در بردی رقابت با Eli Manning و برادرش Peyton خواهد بود بسیار سرد است. بردی بازی مقابل الی پنج بار از جمله پلی آف سابق پرستان کارفرمایی sqaured خاموش در برابر Peyton در مجموع 17 بار (پلی آف گنجانده شده است).

هر مستند در بردی-منینگ رقابت احتمالا نمی خواهد آمد تا Bucs کارفرمایی انجام شده است و از آن سخت است برای پیش بینی زمانی که آن زمان خواهد آمد. بردی خواهد شد 43 سال که 1 هفته از سال 2020 نجومی در سراسر رول, و او هنوز هم مقدار زیادی از رقابتی آتش در سمت چپ او.

Eli Manning pokes سرگرم کننده تام بردی با ‘Tiger King’ طنز تصویری در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>