جالبترین بخش از تعقیب Koepka به مسافران بود که با تشویق او را در در دوشنبه مقدماتی

غالب در PGA Tour دوشنبه مقدماتی است و سخت تر از همیشه. آن را در یک حذفی چشمگیر است. به شما چهار زمان اصلی برنده برادر تشویق شما را در مسائل است که خواهد شد مورد صحبت برای یک عمر.

تعقیب Koepka بریده که کلاه ترفند در روز دوشنبه زمانی که او پنج-تحت-par 67 پدید آمده از یک 5-برای-2 حذفی کردم و به جشن می گیرند با برادر بزرگتر خود بروکس Koepka که پرواز را به کانکتیکات پس از اتمام هفتمین روز یکشنبه در RBC میراث.

چندین رسانه از جمله کانکتیکات, PGA, عکس بروکس Koepka زیر را تعقیب دور در ریج باشگاه کشور در اللینگتن Conn., پوشیدن یک کلاه سیاه و تی شرت و شلوارک قرمز.

با بروکس در حال حاضر وارد شده در مسافران, تعقیب, 26, خواهد شد در سومین رویداد از فصل PGA Tour و آن را اولین بار او دوشنبه واجد شرایط. انجام این کار حتی بیشتر دلهره آور این روزها به دلیل لکه شده اند کاهش می یابد به فقط دو تا از عادی چهار. تعقیب کردم به زمینه های سقوط را Shriners باز در لاس وگاس و CJ جام جهانی در کره جنوبی در حمایت معافیت ساخت برش در هر و مقید برای 67 و 46 بود.

پس از یک کالج حرفه ای با چهار پیروزی در دانشگاه فلوریدای جنوبی, تعقیب و گریز تبدیل طرفدار در سال 2016 و بازی های برگزار شده است که عمدتا در خارج از کشور با کمی هیاهو. او و بروکس تیمی به پایان هفتم در سال 2017, زوریخ کلاسیک از نیواورلئان.

بروکس Koepka پایان هفته گذشته که شامل یک بسته 65 در بندرگاه شهر بهترین بود پس از این سفر قهرمانی. او گره خورده است برای 32nd در استعمار در این سفر هفته اول بازگشت از آن coronavirus وقفه.

شما با استفاده از پشتیبانی نسخه از اینترنت اکسپلورر است. لطفا ارتقاء به اینترنت اکسپلورر 11 و یا استفاده از یک مرورگر وب متفاوت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>