آلاباما علا. (AP) – حتی در پیروزی رایان Blaney فکر در مورد آنچه اتفاق افتاده است به دوست بابا والاس بیش از آخر هفته. و آنچه پس از آن اتفاق افتاد.

Blaney برگزار شد بر روی سرب پس از راه اندازی مجدد با دو دور دوشنبه درآمد دوم خود را مستقیما از پیروزی در آلاباما Superspeedway در یک روز آغاز شد که با رانندگان نسکار پرتاب حمایت خود را پشت والاس.

“من فکر می کنم این فوق العاده است که همه واقعا با هم” Blaney گفت. “من نمی خواهم آن را به یاد یک روز وحشتناک و یا یک روز بد در نسکار.

“من می خواهم آن را به یاد می شود به عنوان یک حادثه وجود دارد و همه ما آن را غلبه با هم و نشان داد که ما در حال رفتن به آن را هر بیشتر.”

این که نوع تلخ و شیرین در شب و تعطیلات آخر هفته.

Blaney سرمازده ریکی Stenhouse جونیور در خط پایان توسط .007 ثانیه برای چهارم خود را برنده و برای اولین بار پس از آلاباما در اکتبر البته این بار قبل از اینکه عمدتا خالی محل. این یک مسابقه مشخص شده توسط پشتیبانی برای والاس به جای یکی از بزرگ دیگری در آلاباما هر چند وجود دارد ضرب وشتم پشت Blaney در دامان نهایی و او نیز تحت فشار قرار دادند اریک جونز به دیوار نزدیک به پایان است.

“فقط تلاش برای بلوک, بلوک, بهترین ما می تواند” Blaney گفت. “بلوک بالا بلوک پایین … فقط ضرب و شتم و کوبیدن به خط. “

Aric Almirola چرخید و در پایان و در عبور از خط تقریبا عقب مانده است.

فورد در حال حاضر به دست آورد نه از گذشته 10 جام مسابقات در آلاباما و هر سه تیم Penske رانندگان باید برنده این فصل است.

این مسابقه تحت الشعاع قرار بود توسط یک فوق العاده عمل همبستگی با نسکار را فقط سیاه و راننده. ده ها تن از رانندگان تحت فشار قرار دادند والاس خودرو به جلو در این زمینه قبل از روز مسابقه به عنوان ماموران اف بی آی تلاش برای پیدا کردن که در سمت چپ طناب دار در گاراژ خود را در غرفه بیش از آخر هفته.

او عاطفی پس از گذراندن زمان در پنج قبل از در حال اجرا کوتاه در سوخت و اتمام 14th, سیلی دست در دست یک گروه عمدتا آفریقایی-آمریکایی طرفداران.

“من با افتخار ایستاده که من در هستم. … این ورزش در حال تغییر است” والاس گفت. “معامله ای است که اتفاق افتاده (شنبه) من می خواستم برای نشان دادن هر کس در آن شما در حال رفتن به دور لبخند من. من می خواهم به نگه داشتن رفتن.”

والاس در زمان منجر به دامان در یک نقطه و Stenhouse گفت که او متوجه فن واکنش همراه با سرودهای از “بابا” در شروع است.

“من نگاه می ایستد و تماشا در همه افراد پرش به بالا و تشویق,” او گفت:. “که خیلی باحال بود.”

سهام ماشین سری باقی مانده بود وضعیتی وخیم و خشمگین نژادپرستانه عمل آمد که کمتر از دو هفته پس از آن ممنوع مؤتلفه پرچم بر خواص آن در والاس اصرار. آن است که به طور دائم در نوار فرد مسئول اما این تحقیقات در مراحل اولیه آن.

26-در سال والاس احاطه شده بود تمام 39 رانندگان دیگر در لحظات قبل از مسابقه و آنها پیوست توسط خدمه خود را در ماه مارس به پایین گودال جاده به عنوان آنها را تحت فشار قرار دادند و او شماره 43 به جلو از خط. والاس صعود از ماشین خود و گریستم.

این یک حرکت تکان دهنده برای حمایت از والاس در یک مسیر در قلب جنوب که در آن متفق پرچم پرواز کرده و برای چندین دهه دیده می شد در خارج از superspeedway تمام آخر هفته طولانی توسط طرفداران مخالف نسکار بان.

ایستاده در کنار والاس برای سرود ملی شد ریچارد پتی 82 ساله سالن از شهرت راننده شناخته شده به عنوان “پادشاه”. والاس درایو برای خرده که صادر داغدار ملامت بعد از طناب دار پیدا شد که به نام “فرد بیمار” به اخراج از نسکار برای همیشه لطفا برای – یک حرکت نسکار جمهور استیو فلپس اصرار داشت اتفاق می افتد باید از آنها گرفتار شود.

مسابقه آغاز شد و با مارتین Truex جونیور در قطب و تایلر Reddick برنده مرحله اول به پایان رسید که در آب و احتیاط است که به طول انجامید 58-به علاوه دقیقه است.

جمعیت تا به حال کاهش یافته است به طور قابل توجهی از یکشنبه که تا 5 ، 000 طرفداران اجازه داده شد به آلاباما – تنها مسابقه دوم با طرفداران پس از نسکار در بازگشت از این بیماری همه گیر — مجبور به خاموش کردن. کارگران رنگ “(hash)IStandWithBubbaWallace” در زمین زیر کشت چمن قبل از مسابقه و کنفدراسیون پرچم بودند هیچ جا دیده می شود در داخل وسیع امکانات است که می تواند نگه دارید 80,000-plus و معمولا می بیند ده ها تن از rv ها به انتظارنشسته بودند تا در سراسر زمین زیر کشت.

در غرفه فن لوک جانسون گفت که او در برابر پرچم بان کی مون گفت: “همه نسکار آهنگ نیاز به نگه داشتن در پرواز آنها است.”

به طناب دار به سمت چپ برای والاس او گفت: “من فکر می کردم این خنده دار بود خودم را.”

یکی دیگر از طرفداران رابرت Chaisson گفت که او نمی باید یک نظر قوی بر این ممنوعیت. او بود قطعا در آنچه اتفاق افتاده است به والاس.

“که بود خراب کرد. من امیدوارم که آنها مسئول است که با یک جنایت نفرت” Chaisson زندگی می کند که در آلاباستر, آلاباما گفت. “مهم نیست که چه چیزی نظر شما این است که زمانی که شما عبور از آن خط و سپس نظر خود را دیگر مسائل. که تلاش برای تحمیل ضرر بر شخص دیگری است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی