نرم افزار که کار با iOS 14 جدید ویدجت صفحه اصلی

رئیس در میان iOS 14 ویژگی های جدید عالی است و بازرسی و نگهداری صفحه نمایش. در حال حاضر شما می توانید اضافه کردن ویدجت های قابل تنظیم است که زندگی خود را در کنار برنامه های سنتی و هر دو اول و برنامه های شخص ثالث می توانید با استفاده از آن. بحث در مورد ارتقا دهید.

چون iOS 14 بسیار جدید (نرم افزار هنوز در مرحله بتا است) وجود ندارد هر گونه برنامه های شخص ثالث است که کار با صفحه نمایش ابزارک فقط رتبهدهی نشده است. خوشبختانه اپل باز کردن این ویژگی به توسعه دهندگان بنابراین نباید آن را طولانی قبل از ما دیدن ویدجت های صفحه نمایش برای بیش از فقط iOS کلاسیک. که برنامه خواهد بود برای اولین بار به صحنه ما نمی توانیم با اطمینان می گویند اما ما مطمئن شوید که به روز رسانی این مقاله به طور منظم به عنوان برنامه های پرش در هیئت مدیره.

تصاویر از طریق اپل

اگر ما می دانیم که یک ویجت است که در این نسخهها کار برای یک برنامه خاص و یا ابزار ما اضافه کردن آن به لیست زیر به خوبی نشان می دهد که چنین نیست. که راه شما می دانید چه کار می کند در حال حاضر چه کار خواهد کرد و چه چیزی نیست.

اپل برنامه های

اپل, نرم افزار

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>