180+ ویژگی های جدید و تغییرات در iOS 14 برای آیفون


جدید در iOS 14 برای آیفون های آینده این سقوط اما ما در حال حاضر می دانیم چه ویژگی های آن را نگه می دارد. و آن دارای مقدار زیادی. بهبود ویدجت. بهتر صفحه نمایش سفارشی. هیجان انگیز پیام های بهبود. توانایی های جدید در دوربین و عکس. بسیار وجود دارد در اینجا که در آن شما را ماه را برای شما به یاد بگیرند که همه چیز را با قلب.

ما تلاش خواهیم کرد به شما نشان می دهد همه چیز در iOS 14 ارائه کرده است که شما هنگامی که آن را منتشر شد بعد از آن در سال, اما شما همچنین می توانید پرش و تجربه همه از تغییرات جدید و امکانات با iOS 14 beta. در حالی که توصیه می شود که شما آن را نصب کنید حق دور مگر اینکه شما یک توسعه دهنده آن را خوب به انجام این کار تا زمانی که شما صرفه جویی در پشتیبان گیری مناسب در مورد شما نیاز به جمع و جور کردن.

اگر نصب بتا قبل از آن حتی رسما باز می شود تا به مردم شما را می ترساند (بتا عمومی در حال آمدن است در ماه جولای) فقط نشستن و استراحت و مطالعه کردن لیست های زیر را برای دیدن آنچه که در آینده به شما هنگامی که شما آماده هستید.

1. همه iOS 13 دستگاه های پشتیبانی می شوند

ما می دانستیم که آن را قبل از اپل حتی آن را گفت. تمام مدل های آی فون است که پشتیبانی از iOS 13 همچنین پشتیبانی از iOS 14. وجود دارد خیلی بیشتر در مورد آن می گویند.

ویدجت جدید

اپل iOS 14 برخی از مدتها ویجت گزینه های سفارشی سازی. در حالی که برخی از آنها نمی رویم کاملا تا آنجا که ما امیدوار بودیم آنها به اندازه کافی اختصاص داده شده است که کاربران اندروید ممکن است در نهایت شروع به دنبال در iOS به عنوان یک گزینه قابل دوام.

2. ویدجت ها بهتر از همیشه در امروز مشاهده

امروز نمایش قرار دارد که همه از ویدجت خود را ندارد و بسیار آسان بر روی چشم. اما در حال حاضر آنها به روز شده است به کمتر clunky بیشتر پاسخگو و داده های غنی و زیبا و زیبا.

آب و هوا, ساعت, تقویم, اخبار, یادداشت, نقشه, عکس, یادآوری, سهام, موسیقی, پادکست, راهنمایی, باتری, صفحه نمایش, زمان, فایل, سیری, پیشنهادات, کلید های میانبر و پیشنهادات برنامه ویدجت تمام شده است به روز شده. اپل حتی نکات در یک ویجت جدید برای “تناسب اندام” است که می تواند یک برنامه جدید و در عین حال دیده می شود.

برنامه های که تا به حال قبل از ابزارک هنوز هم آنها را در حال حاضر, اما آنها هنوز هم می تواند سبک قدیمی ویدجت در امروز مشاهده.

3. شما می توانید اضافه کردن ویدجت به صفحه اصلی

همیشه از ابزارک شد چیزی در iOS مردم خواست آنها را در خود صفحه نمایش. زمان در نهایت آمده است. با iOS 14 شما می توانید با کشیدن و رها کردن ویدجت از امروز نمایش بر روی صفحه نمایش خود را و یا شما می توانید اضافه کردن ابزارک از صفحه اصلی را ویرایش کنید.

4. شما می توانید تغییر اندازه ویدجت

وجود دارد گزینه های را انتخاب کنید اندازه ویدجت. شما می توانید انتخاب کنید بین کوچک و متوسط و بزرگ بر اساس چه مقدار اطلاعات شما می خواهید برای دیدن بر روی ویجت.

5. اقدام سریع ابزارک ها رفته

در iOS 13 و همسر شما می تواند به مدت طولانی فشار دهید یک برنامه آیکون بر روی صفحه اصلی برای دیدن اگر آن را به حال یک ویجت و اگر ویجت خود را (سمت چپ تصویر زیر). در حال حاضر که شما می توانید اضافه کردن ویدجت به طور مستقیم به صفحه نمایش خود را بدون نیاز به آن را از طریق اقدامات سریع (سمت راست تصویر زیر).

6. وجود دارد یک ویجت گالری برای همه در دسترس آنهایی که شما می توانید استفاده کنید

قبل از اینکه شما نمی دانید که تا به حال برنامه های ابزارک مگر اینکه شما باز تا امروز مشاهده ویرایشگر. در حال حاضر وجود دارد یک ویجت گالری برای همه چیز اپل و برنامه های شخص ثالث گنجانده شده است. آن را برجسته تاپ ویدجت است که مردم در حال نصب و استفاده ترین به طوری که شما می دانید آنهایی که مفید به توده ها.

توجه داشته باشید که اپل نرم افزار دارای ویدجت جدید در دسترس در حال حاضر, اما توسعه دهندگان شخص ثالث هنوز برای ساخت آنها قبل از آنها ظاهر می شود در گالری.

7. وجود دارد ‘هوشمند’ ویجت است که به شما می دهد مجموعه ای از ابزارک هوشمند در یک

یکی از جالبترین بخش های مورد اپل جدید ویدجت است که وجود دارد یک ویجت برای ویدجت. آن را به نام Smart پشته و آن را به شما می دهد یک چرخ فلک از ابزارک استفاده می کند که بر روی دستگاه های اطلاعاتی به شما نشان می دهد سمت راست ویجت در یک زمان خاص از روز که در آن شما در حال حاضر در واقع نوع فعالیت شما در حال انجام ،

8. شما می توانید پشته ابزارک در بالای یکدیگر

و شما می توانید خود را پشته از ویدجت. هر پشته می تواند تا ده ابزارک همان اندازه (شما می توانید ترکیب و مطابقت با اندازه). فقط کشیدن و یکی در بالای دیگری برای ایجاد یک پشته و سپس کشیدن بیشتر برای اضافه کردن به آن است. پس از آن شما می توانید ضربه تند وشدید زدن بر روی ویجت برای دیدن همه آنها در این مجموعه است.

9. وجود دارد یک سیری پیشنهادات ویجت

با این ویجت جدید, سیری را نشان می دهد اقدامات با استفاده از دستگاه های اطلاعاتی و هنگامی که شما شیر یک عمل را انجام می دهد آن را حق دور و بدون راه اندازی نرم افزار.

جدید گزینه های صفحه اصلی

زمان در نهایت آمده است: صفحه نمایش گزینه های ما مایل است برای برخی از زمان! در واقع وجود دارد بسیاری از خانه های جدید صفحه نمایش ویژگی های مورد علاقه ما شامل پنهان کردن صفحات شما لازم نیست برای دیدن تمام وقت.

10. شما می توانید تمام برنامه های خود را در نرم افزار کتابخانه

در پایان از همه شما را در صفحه اصلی و صفحات یک ویژگی جدید به نام برنامه کتابخانه که در خانه های پوشه مانند مجموعه برای انتقادات و پیشنهادات, به تازگی اضافه شده و هوشمندانه سرپرستی گروه های هوشمند است که شما می توانید فهرست را از طریق به راحتی. شما می توانید با ضربه زدن روی یک برنامه در پوشه را باز کنید که تا حق دور و یا به آن ضربه بزنید این گروه از برنامه ها در پوشه برای مشاهده برنامه های دیگر برای این مجموعه است.

11. وجود دارد یک پیشنهاد برنامه های مجموعه

فقط به عنوان ذکر شده در بالا در نرم افزار کتابخانه وجود دارد یک پوشه برای پیشنهادات است که شما نشان می دهد که برنامه های شما ممکن است بخواهید به استفاده از خود را بر اساس محل فعالیت های خود را و یا زمان از روز است.

12. و به تازگی به مجموعه اضافه شده

ما به ذکر این یکی در بالا و بیش از حد, اما هر زمان که شما نصب یک برنامه بر روی آی فون خود را به آن نشان خواهد داد تا در اینجا در حالی که برای. حتی برنامه های جدید کلیپ نشان خواهد داد تا در اینجا (اطلاعات بیشتر در مورد برنامه کلیپ زیر) دادن به شما دسترسی آسان به نصب کامل نرم افزار.

13. نرم افزار کتابخانه خودکار طبقه بندی & انواع دسته

گذشته از این دو هوشمند دسته بندی دیگر وجود دارد مانند اجتماعی بهره وری, سرگرمی, مرجع, و خواندن, آموزش و پرورش, خلاقیت و بازی, بازی آب و برق, شیوه زندگی, بهداشت و تناسب اندام, و دیگر. برنامه ها در این دسته بندی ها را تغییر دهید در اهمیت مبتنی بر آی فون خود را استفاده و مجموعه های مرتب خود را به همین ترتیب.

14. مشاهده صفحه اصلی برنامه ها در یک لیست

در برنامه جدید کتابخانه هر زمان که شما ضربه بزنید نوار جستجوی بالا نشان می دهد هر برنامه بر روی دستگاه خود را در یک لیست است که شما می توانید از طریق. شما حتی می توانید پرش به حروف A تا Z و یا چک کردن تمام برنامه های کاربردی که شروع با اعداد.

15. راه دیگری وجود دارد به جستجو برای برنامه های

قبل از زمانی که شما نمی تواند پیدا کردن یک برنامه در صفحه اصلی خود شما تا به حال به استفاده از ویژگی های جستجو در صفحه اصلی. که به ارمغان آورد تا بیش از فقط برنامه های نصب شده نتایج. در حال حاضر در نرم افزار کتابخانه ضربه بزنید تا نوار جستجو و شما می توانید فقط برنامه خود مخزن.

16. صفحه اصلی صفحات را می توان پنهان

اگر شما می خواهید تنها با استفاده از نرم افزار جدید کتابخانه شما می توانید خلاص شدن از شر همه شما را به صفحه اصلی و صفحات. و یا اگر شما فقط می خواهید را به برنامه کتابخانه آسان تر برای رفتن به, شما می توانید خلاص شدن از شر همه آنها به جز یک یا دو صفحه.

گزینه های سفارشی سازی جدید

در حالی که ابزارک و صفحه نمایش سفارشی هنوز هم نشان می دهد در iOS 14, هنوز هم وجود دارد چند چیز بسیار مهم شما می توانید در آی فون خود را که نمی شامل ابزارک و صفحه اصلی.

17. وجود دارد جدید تصاویر پس زمینه

آن را نمی خواهد یک به روز رسانی بدون حداقل چند عکس جدید و اپل ارائه می شود. هستند آنهایی که جدید است که همه همان نگاه اما با رنگ های مختلف. وجود دارد را خنثی و سرد و گرم wallpaper هر که می آید در هر دو نسخه نور و تاریکی.

18. برنامه های شخص ثالث در نهایت می تواند مجموعه ای به عنوان پیش فرض

بله درست است. چیزی ما تمام شده است در انتظار برای به سرانجام رسید: توانایی ما را انتخاب کنید خود برنامه به طور پیش فرض. تنها مشکل این است که iOS 14 تنها اجازه می دهد تا شما از ایمیل و سافاری به یک ایمیل و مرورگر وب برنامه بود.

پیام های جدید امکانات

یکی از نکات برجسته iOS 14 است که به روز رسانی به اپل برنامه پیام. آن را تا به برخی از ویژگی های واقعا سرد در حال حاضر هر چند برخی از آنها هنوز هم تنها به اعمال iMessage موضوعات.

19. شما می توانید پین مکالمات به بالا

شما می توانید پین یادداشت در یادداشت و در حال حاضر شما می توانید پین مکالمات در پیام. دوخته پیام ظاهر می شود تا بالا در حباب به جای فقط نشان دادن مانند دیگر موضوعات. اگر شما همگام سازی پیام ها با iCloud آنها نیز ظاهر می شود بر روی دیگر خود را iOS 14, iPadOS 14 و macOS 11 دستگاه.

20. وجود انیمیشن به صورت دوخته مکالمات

هر زمان که شما یک پیام جدید یک tapback و یا هر زمان که کسی در حال تایپ کردن در یک iMessage شما دیدن انیمیشن کمی برای کسانی که به نظر می رسد در دوخته حباب تا بالا. در چت گروهی, سه اخیر کاربران در گروه دایره را پین زمانی که آنها یک پیام ارسال کنید.

21. شما می توانید تا 9 پین

بسیاری از دوخته مکالمات مناسب می تواند در بالای پیام های خود را روی صفحه نمایش — تا نه به طور دقیق.

22. شما می توانید سفارشی اضافه کردن عکس به گروه

در حالی که شما می توانید به هر تماس یک عکس Memoji یا شکلک در حال حاضر شما می توانید به هر گروه خود را بیش از حد. هر زمان که این مجموعه به صورت یک گروه هر عضو آن گروه را تغییر دهید.

23. شما می توانید برچسب مخاطبین در گروه iMessages

هر زمان که شما در یک گروه چت, همه چیز می تواند از کنترل خارج شود. بنابراین هنگامی که شما نیاز به طور مستقیم چیزی به کسی خاص آنها آن را ممکن است تا به حال است. در iOS 14 شما می توانید ذکر آنها را به طور مستقیم در گروه چت کنید و از آنها به اطلاع رسانی به اجازه دهید آنها را می دانیم.

24. و را انتخاب کنید برای دریافت تنها گروه اطلاعیه برای اشاره

اگر شما نمی خواهید برای دریافت تن از هشدار برای هر پیام که به نظر می رسد در یک گروه iMessage موضوع شما می توانید انتخاب کردن برای دریافت اطلاعیه تنها برای آنهایی که نام شما به طور مستقیم.

25. وجود دارد, درون خطی, پاسخ برای گروه iMessages

همه چیز می تواند گیج کننده واقعی سریع در چت گروهی تا زمانی که شما سعی می کنید برای پاسخ دادن به چیزی است که اتفاق افتاده است 20, پیام, پیش, آن ممکن است مردم یک یا دو دقیقه به درک. در حال حاضر شما می توانید پاسخ به طور مستقیم به یک پیام به یک گروه موضوع به ایجاد خطی, پاسخ, پس هیچ چیز گیج کننده می شود.

عکس های جدید و ویژگی های

در حالی که اپل نمی بحث در مورد عکس های برنامه خیلی طول آن WWDC ارائه وجود دارد کاملا چند جالب, ویژگی های جدید, عکس ها و ویدئوها بر روی آی فون خود را.

26. شما می توانید آلبوم های عکس خود را

در یک آلبوم نظر شما هم اکنون می توانید فیلتر های مورد علاقه ویرایش عکس و فیلم.

27. و آنها مرتب سازی بر اساس جدیدترین و یا قدیمی ترین

این نیست کاملا جدید از شما همیشه می تواند ضربه بزنید بالا و یا پایین صفحه نمایش برای پرش به قدیم یا جدید ترین تصاویر بود. اما در حال حاضر وجود دارد در واقع اقدام سریع دکمه برای “قدیمی ترین در ابتدا” یا “جدیدترین اول” که در واقع تغییر چگونه تصاویر خود را مرتب هستند — آنها فقط نمی پرش شما را به بالا و پایین.

28. شما می توانید زوم در داخل و خارج از آلبوم

شما می توانید این کار را قبل از در “عکس های” تب اما در حال حاضر شما می توانید آن را در آلبوم های برگزیده, رسانه, انواع آلبوم به اشتراک گذاشته و بیش از حد است. شما می توانید زوم در یک تک عکس زوم کردن به طور منظم شبکه که تصاویر سه گسترده و یا زوم کردن بیشتر به یک شبکه پنج تصاویر گسترده است.

29. شما می توانید نشان می دهد واقعی نسبت ابعاد تصاویر در آلبوم

همه چیز همیشه به نظر می رسد به عنوان مربع هنگامی که شما در حال دیدن سایت آلبوم عکس ها اما در حال حاضر شما می توانید انتخاب کنید “جنبه” را به عکس ها و فیلم ها نشان می دهد تا در تمام شکوه و عظمت خود را. آنها حتی نشان می دهد تا در جهت گیری صحیح است.

30. شما می توانید خاطرات از آلبوم

قبل از اینکه شما می توانید فقط قابل پخش و ویرایش فیلم ها حافظه از “برای شما” تب. در حال حاضر شما می توانید انجام دهید تا از آلبوم ها با استفاده از “بازی” گزینه است. شما می توانید تمام از همان کنترل از جمله طول و خلق و خوی.

31. و با وجود نمایش اسلاید برای آلبوم بیش از حد

شبیه به خاطرات شما می توانید برای آلبوم وجود دارد نمایش اسلاید بیش از حد. با استفاده از “نمایش به صورت اسلاید” گزینه ای برای تماشای یک مینی تصویری از برخی از محتوای کامل با یک خودکار موسیقی متن فیلم. شما می توانید اسلاید و موسیقی تم بیش از حد که شامل اریگامی, حل, مجله, فشار, و, کن برنز. شما می توانید آن را به تکرار و حتی تغییر سرعت تصاویر به صورت خودکار.

32. تصاویر زنده پخش تثبیت شده است

هنگامی که شما با مشاهده تصاویر زنده در سال ، ماه و یا روز نظر در “عکس های” تب وجود دارد بهبود ثبات برای کسانی که خودکار. این امر تنها به تصاویر زنده در iOS 14 یا iPadOS 14 ،

33. شما می توانید اضافه کردن و ویرایش نوشتن شرح تصاویر و به عکس ها و فیلم ها

این فوق العاده است اگر شما می توانید پیدا کردن تصاویر از طریق جستجو. شما می توانید اضافه کردن نوشتن شرح تصاویر و یا کلمات کلیدی برای هر عکس یا تصویری شما را که همگام سازی در سراسر iCloud Photos. سپس کسانی که نوشتن شرح تصاویر و کلمات کلیدی را می توان در یک جستجو برای بهتر قرار دادن همه چیز شما نیاز دارید. فقط ضربه تند وشدید زدن بر روی یک تصویر یا ویدئو برای اضافه کردن نوشتن شرح تصاویر و.

34. وجود دارد یک طراحی جمع کننده تصویر در نرم افزار

در برنامه های که در آن شما می توانید انتخاب کنید عکس و فیلم از عکس ها, برنامه, مانند, پیام, پست, Safari و هر گونه پشتیبانی از برنامه های شخص ثالث یک تصویر جدید جمع کننده پنجره ظاهر خواهد شد. در آن شما پیدا کردن یک نوار جستجو بنابراین شما لازم نیست که به کش رفتن اگر شما لازم نیست که. نیز وجود دارد زبانه های بالا را انتخاب کنید از “عکس” یا “آلبوم ها.”

35. شما می توانید محدود کردن آنچه در عکس, نرم افزار دیدن

به طور معمول زمانی که برنامه نیاز به دسترسی به عکس های خود را برنامه بنابراین شما می توانید انتخاب کنید تصاویر را ذخیره کنید و یا برخی از شما را به دسترسی به تمام عکس ها در نرم افزار. در حال حاضر در iOS 14 شما می توانید با دادن مجوز به تنها بخش خاصی از عکس ها.

جدید ویژگی های دوربین

عکس ها نیست و تنها برنامه است که برخی از عشق — دوربین خود را به شریک زندگی تا حد زیادی به شما می دهد بیش از حد. برخی از آن تازه از محدوده اضافه شده پشتیبانی از دستگاه برای ویژگی های بهبود برای برخی از ابزار و سرد کلید های میانبر.

36. QuickTakes در حال حاضر در دسترس برای آی فون XR, XS & XS Plus

QuickTakes اجازه می دهد تا شما را سریعتر ویدئوها از سمت راست “عکس” حالت در دوربین آن بود که قبلا فقط در دسترس برای آی فون 11 و جدیدتر. در حال حاضر 2019 صف — آیفون XR, XSو XS Plus — دریافت ویژگی های بیش از حد.

37. وجود دارد یک به روز رسانی حالت شب ضبط تجربه

در حالی که حالت شب است که هنوز هم آی فون 11 و 11 Pro ویژگی تنها آن را بهتر از قبل از آن بود. همانطور که اپل آن را, “دوربین با استفاده از ژیروسکوپ به ارائه راهنمایی شاخص برای کمک به شما اقامت مداوم در طول ضبط. و شما باید گزینه ای را برای لغو در اواسط ضبط به جای انتظار برای ضبط به پایان برساند.”

38. شما دکمه های حجم می توانید ضبط انفجار & QuickTakes

زمانی که QuickTake آمد برای آی فون 11 و جدیدتر را فشار دهید و نگه دارید و حرکت را برای هر حجم دکمه روشن به تیراندازی QuickTakes زمانی که در “عکس” حالت. آن را جایگزین عمل است که در زمان انفجار حتی اگر دستگاه های قدیمی تر تنها می تواند انجام انفجار در این راه.

در حال حاضر در iOS 14 به ارمغان می آورد به عقب پشت سر هم گزینه در حالی که اجازه دادن به ما در حفظ QuickTake میانبر. شما فقط نیاز به تنظیم تنظیمات و سپس پشت سر هم تصاویر با استفاده از حجم بالا در حالی که QuickTakes استفاده از حجم پایین.

39. دکمه حجم اقدامات پشتیبانی از حالت بیشتر برای آی فون XR, XS & XS Plus

بنابراین ما فقط صحبت در مورد فشار و نگه داشتن دکمه حجم اقدامات برای برنامه دوربین وقتی که می آید به انفجار و QuickTakes اما شما همچنین می توانید فشار دهید و نگه دارید و در حالت های عکسبرداری. در iOS 13 بر روی آی فون 11 و جدیدتر شما می توانید مدت طولانی فشار دهید برای شروع یک slo-mo video منظم تصویری یا پنو سپس اجازه دهید برای متوقف کردن ضبط. جدید در iOS 14 می افزاید: آیفون XR, XSو XS Max به لیست فقط با QuickTakes.

40. هر آی فون می توانید با وضوح و قاب رای دادن در حالی که تیراندازی ویدئوها

هنگامی که تیراندازی ویدیو “ویدیو” حالت وجود دارد سریع ضامن در نوار ابزار است که اجازه می دهد تا شما را به سوئیچ های مختلف با نرخ فریم و رزولوشن.

41. شما می توانید قفل قرار گرفتن در معرض و تمرکز به طور جداگانه در حال حاضر

قبل از اینکه شما می توانید قفل قرار گرفتن در معرض و تمرکز با هم, اما در حال حاضر وجود دارد کنترل برای قفل کردن هر دو آنها را به طور جداگانه در حال حاضر که به شما می دهد حتی بیشتر گرانول, نرم افزار-کنترل سطح بیش از چگونه شما شلیک عکس ها و ویدئوها. شما هنوز هم به مدت طولانی فشار دهید بر روی صفحه نمایش برای قفل کردن فوکوس و نوردهی اما در نوار ابزار شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن قرار گرفتن در معرض که در آن شما به آن نیاز دارید.

42. قرار گرفتن در معرض تنظیمات را می توان قفل شده است و در حفظ تنظیمات

یک گزینه جدید در حفظ منوی تنظیمات برای دوربین “تنظیم قرار گرفتن در معرض.” با آن شما به یاد داشته باشید آخرین استفاده قرار گرفتن در معرض و همچنین نشان می دهد قرار گرفتن در معرض تنظیم شاخص.

43. وجود آینه Selfies!

هنگامی که شما به نوبه خود در “آینه جلوی دوربین” selfies خود را در حال حاضر نشان می دهد تا مانند یک آینه است. خوب, آن را نمی خواهد نگاه متفاوت در منظره یاب صفحه نمایش اما پس از شما را به عکاسی از خود شما متوجه خواهید شد که تصویر بدبختانه.

44. وجود دارد یک نشانگر LED که باز می شود با دوربین

در کنار TrueDepth دوربین وجود دارد یک LED و هنگامی که شما در برنامه دوربین را تغییر از سبز به نارنجی بر اساس آنچه شما انجام می دهند.

45. دوربین شما می توانید کدهای QR آسان تر

برای اسکن کردن یک کد QR شما معمولا باید درست در کنار آن است. اگر آنها بیش از حد کوچک آنها ممکن است کار نمی کند. همان اگر آنها را روی یک سطح صاف. اما در حال حاضر در iOS 14 کار می کنند با کسانی که کمتر از ایده آل کدهای QR.

46. عکسبرداری در حال حاضر حتی سریع تر

اپل ادعا می کند آن را 90 درصد سریع تر به ساقه عکس در چهار فریم در هر ثانیه است. آن را در حال حاضر 25 درصد سریع تر به شما ضربه اول. و هنگام گرفتن عکس های پرتره و آن را در حال حاضر 15 درصد سریع تر در بین عکس. اپل می گوید که “عملکرد متفاوت بر اساس پیکربندی خاص, محتوا, باتری, سلامت, استفاده, نرم افزار, نسخه, نور, شرایط محیطی و عوامل دیگر.”

47. و شما می توانید اولویت بندی سریع تر تیراندازی

در تنظیمات دوربین را وجود دارد یک گزینه جدید برای “اولویت بندی سریع تر تیراندازی است.” با آن هوشمندانه انطباق کیفیت تصویر که به سرعت در حال پردازش شاتر. آن را ممکن است بهترین گزینه برای کنترل کیفیت اما با کیفیت رنج می برند نیست به اندازه کافی توجه کنید.

ویژگی های دیگر برای نگاه به جلو به

وجود دارد بنابراین بسیاری از ویژگی های جدید در iOS 14 است که آن را سخت به لیست همه آنها را در جزئیات. در زیر باقی مانده iOS 14 امکانات ما در بر داشت اما ما توضیح خواهیم داد که آنها را کمی بهتر به عنوان ما همچنان برای به روز رسانی این مقاله است.

 1. وجود دارد در حال حاضر مسیرهای دوچرخه سواری در نقشه.
 2. و راهنماهای از مارک های قابل اعتماد با توصیه هایی که به روز بمانید.
 3. نقشه شما نشان می دهد تراکم مناطق و مسیر شما را به دور از آنها.
 4. وجود دارد خودرو الکتریکی مسیریابی در نقشه به شما به حق ایستگاه شارژ در زمانی که شما به آن نیاز دارید.
 5. شما می توانید دقیق تر محل و جهت قرائت در مناطق شهری با ضعیف سیگنال های GPS.
 6. نقشه به شما خواهد گفت هنگامی که سرعت دوربین و نور قرمز دوربین های آینده هستند.
 7. و شما می توانید آنها را بر روی نقشه به صورت دستی.
 8. نقشه های جدید نرم افزار در دسترس است در بیشتر کشورها مانند کانادا و ایرلند و انگلستان است.
 9. تماس های دریافتی نظر می رسد به عنوان یک بنر به جای در نظر گرفتن کل صفحه نمایش.
 10. همان چیزی که با FaceTime تماس.
 11. و شخص ثالث VoIP تماس نرم افزار همچنین می توانید با استفاده از کوچکتر بنر.
 12. سیری دارای یک طراحی جمع و جور است که نمی کشد تا کل صفحه نمایش.
 13. سیری نتایج خواهد شد در اطلاع رسانی به جای استفاده از صفحه نمایش کامل.
 14. Siri می توانید ضبط و ارسال پیام های صوتی.
 15. شما می توانید سیری را به اشتراک بگذارید اتا از نقشه های.
 16. سیری می یابد و پاسخ در وب سایت از منابع دیگر پس از آن می تواند به انجام کار برای شما.
 17. سیری می تواند شما را به دوچرخه سواری جهت.
 18. سیری می تواند ترجمه بین زبان های بیشتر, با بیش از 65 جفت.
 19. سیری یک صدای جدید برای زبان های دیگر در کنار ما به زبان انگلیسی است.
 20. تصویر-در-تصویر نمایش برای فیلم در دسترس است دستگاه-گسترده است.
 21. و شما می توانید حرکت پیپ در اطراف پنجره به گوشه ای که برای شما بهتر است.
 22. و شما می توانید تغییر اندازه پیپ پنجره بیش از حد.
 23. و شما می توانید به حداقل رساندن پیپ پنجره کردن صفحه نمایش و هنوز هم گوش دادن به صوتی.
 24. جستجو در حال حاضر قوی تر از همیشه است.
 25. بازدید بالا را نشان می دهد تا برای اولین بار در جستجوی.
 26. نوع چند نامه و شما هوشمند در نتایج جستجو.
 27. شما می توانید به سرعت راه اندازی برنامه های کاربردی که در جستجو ظاهر می شود سریع تر.
 28. جستجو در وب از طریق جستجو است و حتی بهتر در حال حاضر.
 29. استفاده از جستجو برای شروع یک جستجو در برنامه های مانند ایمیل های مخاطبین, پیام ها و فایل ها.
 30. Memoji بیشتر مدل مو را انتخاب کنید.
 31. و جدید کلاه سبک.
 32. و بیشتر در سنین.
 33. وجود پوشش صورت برای Memojis در حال حاضر.
 34. Memojis رسا تر هستند.
 35. وجود دارد سه Memoji برچسب.
 36. شما می توانید بعدی-ساعت آسمانی نمودار در آب و هوا.
 37. آب و هوا را به شما بگویم که آن را گرمتر سرد یا وتر روز بعد.
 38. آب و هوا و ویجت نمایش داده خواهد شد هشدار شدید آب و هوا صادر شده توسط دولت است.
 39. شما می توانید با استفاده از پوشه ها برای یادداشت های صوتی.
 40. یادداشت صوتی می تواند مورد علاقه های شما برای پیدا کردن بیشتر به راحتی بعد.
 41. Voice Memos به پوشه های هوشمند برای اپل دیده بان ضبط شده مورد علاقه های شما و به تازگی موارد حذف شده.
 42. شما پاک ضبط شده در Voice Memos با کاهش نویز زمینه است.
 43. شما می توانید یادآوری با مردم به شما به اشتراک گذاشتن با یادآوری.
 44. هوشمند وجود دارد پیشنهادات خود را برای تاریخ و مکان در یادآوری.
 45. سیری به شما کمک خواهد کرد با یادآوری پیشنهادات خود را در پست الکترونیکی.
 46. شما می توانید ویرایش و یادآور متعدد در یک بار.
 47. شما می توانید جدید یادآوری از لیست صفحه نمایش.
 48. یادآوری لیست را می توان شخصی تر با از emoji و نمادهای جدید.
 49. شما دستی می تواند سازماندهی هوشمند خود را در لیست یادآوری.
 50. جستجو بهتر است در یادآوری برنامه است.
 51. آن را آسان تر برای انتخاب تاریخ از طریق تقویم در یادآوری.
 52. تاپیک جدید و دقیق گوش دادن ویژگی برای پادکست ها.
 53. تاپیک جدید برنامه ترجمه.
 54. شما می توانید ترجمه صدای خود را به یکی دیگر.
 55. تاپیک کامل در حالت آفلاین در دسترس بنابراین شما می توانید ترجمه بدون اتصال به وب.
 56. ترجمه برنامه دارای حالت مکالمه که ترجمه بحث برای شما زحمت.
 57. شما می توانید مورد علاقه ترجمه عبارات و مشاهده و تاریخ خود را.
 58. وجود دارد یک حالت بزرگنمایی ترجمه متن بر روی صفحه نمایش برای گرفتن توجه کسی بهتر است.
 59. شما می توانید تعاریف کلمات ترجمه شده.
 60. وجود دارد آسان ترجمه متن از صفحه کلید.
 61. وجود دارد 11 زبان شما به راحتی می توانید ترجمه ،
 62. صفحه اصلی را نشان می دهد اتوماسیون برای شما.
 63. وجود دارد یک وضعیت در بالای صفحه اصلی برای چیزهایی که نیاز به توجه شما.
 64. صفحه اصلی کنترل در مرکز کنترل و حتی بهتر در حال حاضر.
 65. وجود دارد تطبیقی روشنایی هوشمند لامپ.
 66. و تشخیص چهره برای دوربین های ویدئویی و doorbells به عنوان طولانی به عنوان کسانی که مردم برچسب در عکس برنامه.
 67. صفری دارای یک ابزار مترجم بنابراین شما لازم نیست شخص ثالث آنهایی که دیگر.
 68. شما می توانید یک گزارش حریم شخصی برای سایت شما بازدید در سیاحت اکتشافی در افریقا.
 69. صفری می تواند به شما بگویم اگر رمز عبور خود را درگیر در یک نقض امنیتی آنلاین.
 70. صفری تا 2x سریع تر عملکرد جاوا اسکریپت از کروم در آندروید.
 71. شما می توانید ماشین خود را با آی فون خود را با استفاده از CarKeys.
 72. شما همچنین می توانید شروع به ماشین خود را با CarKeys.
 73. شما می توانید اشتراک خود را CarKey با دیگر کاربران آیفون.
 74. و شما می توانید مجوز های مختلف برای هر یک از کلید مشترک مانند باز کردن تنها و یا می توانید درایو.
 75. شما می توانید مردم را CarKey دسترسی بیش از حد.
 76. شما می توانید اشتراک خود را CarKeys از طریق پیام.
 77. شما می توانید ماشین خود را با CarKeys حتی زمانی که آی فون خود را پایین در باتری.
 78. وجود دارد برنامه های جدید دسته برای CarPlay.
 79. تاپیک افقی جدید در نوار وضعیت برای CarPlay برای طبیعی تر طرح.
 80. شما می توانید خود را به اشتراک بگذارید اتا بیش از CarPlay با سیری.
 81. و استفاده از Siri برای ارسال پیام های صوتی بیش از CarPlay.
 82. شما می توانید سفارشی خود را CarPlay صفحه نمایش با تصویر زمینه.
 83. وجود دارد در حال حاضر ژاپنی ها و چینی کیبورد برای CarPlay.
 84. توسعه دهندگان نرم افزار می توانید نشان می دهد بیشتر در CarPlay برنامه های.
 85. شما می توانید دسترسی و استفاده از نرم افزار بدون نیاز به دانلود آنها را بر روی آی فون خود را از طریق نرم افزار کلیپ.
 86. برنامه کلیپ های آغاز شده را می توان از طریق کدهای QR NFC, دسته نرم افزار, کلیپ, کدهای محل کارت در نقشه های لینک در سافاری و لینک در پیام.
 87. شما می توانید دانلود کامل برنامه کلیپ برنامه در یک ضربه بزنید.
 88. شما می توانید راه اندازی برنامه کلیپ از برنامه کتابخانه به تازگی اضافه شده است.
 89. اپل پرداخت با این نسخهها کار با نرم افزار Clips بنابراین پرداخت فوق العاده سریع.
 90. برنامه کلیپ کار با ورود به سیستم با اپل.
 91. نرم افزار Clips هنوز هم نیاز به دسترسی به دوربین و میکروفون ، زمانی که مورد نیاز است.
 92. وجود دارد یک حریم خصوصی جدید بخش برای برنامه ها در فروشگاه App.
 93. وجود دارد برنامه ردیابی کنترل و شفافیت در فروشگاه App.
 94. مهم ترین اطلاعات برای برنامه های کاربردی در فروشگاه App در حال glanceable.
 95. شما می توانید به اشتراک گذاری فروشگاه App اشتراک با خانواده خود را.
 96. وجود دارد اپل, گذرگاه طاقدار, بازی, توصیه های مبتنی بر دوستان خود’ فعالیت است.
 97. شما می توانید دستاوردهای شما می توانید در اپل بازی های آنلاین بازی.
 98. شما می توانید بازی بازی های اپل بازی های آنلاین بازی شما را ترک کردن در بر روی دستگاه های دیگر.
 99. آن را آسان تر به فهرست و مرتب کردن بازی های آنلاین اپل فروشگاه.
 100. بخش وجود دارد به زودی در اپل بازی های آنلاین برای بازی های جدید آینده.
 101. وجود دارد را در بازی مرکز بازی داشبورد برای اپل بازی.
 102. شما می توانید به اشتراک گذاری مکان تقریبی به جای خود را در مکان های واقعی با نرم افزار.
 103. که نشانگر LED ما صحبت در مورد دوربین نیز به میکروفون بنابراین هر زمان که شما در حال ضبط صدا در هر برنامه آن را به نظر می رسد. این شاخص نیز به نظر می رسد در مرکز کنترل.
 104. تاپیک جدید افزایش اقدامات منو برای یادداشت.
 105. شما می توانید سقوط و یا گسترش خود را دوخته در لیست یادداشت ها.
 106. هنگامی که شما رسم اشکال در نت آنها را به ضربه محکم و ناگهانی بنابراین شما لازم نیست که کامل باشد.
 107. اسکنر تولید sharped تصاویر در یادداشت ها.
 108. تاپیک جدید بازدید بالا بخش برای جستجو در نرم افزار یادداشت است.
 109. شما می توانید تغییر سبک متن سریع تر با یک ژست در یادداشت ها.
 110. “برای شما” در حال حاضر “گوش کن” را در سیب موزیک.
 111. خودکار در موسیقی متوقف نخواهد شد در پایان از آهنگ و یا لیست پخش به جای پیدا کردن آهنگ های مشابه را به بازی.
 112. وجود دارد بهتر تجربه جستجو در برنامه موسیقی.
 113. شما می توانید فیلتر نتایج جستجو برای کتابخانه خود را در موسیقی.
 114. وجود دارد بر روی دستگاه دیکته در صفحه کلید.
 115. شما می توانید جستجو برای Emojis در حال حاضر در صفحه کلید از Emoji (goodbye, Gboard!).
 116. تماس با ما در حال حاضر تکمیل خودکار در برنامه های شخص ثالث هنگامی که شما شروع به تایپ کردن آنها را.
 117. صدای خارج از قاب را با برنامه ها و سایت های که پشتیبانی از صدای خارج از قاب.
 118. صدای خارج از قاب می تواند صحبت می کنند متن درون تصاویر و عکس.
 119. و جزئیات کامل-حکم توضیحات برای تصاویر و عکس ها.
 120. وجود دارد جدید هدفون امکانات رفاهی برای تقویت صداها و یا تنظیم فرکانس.
 121. صدای خارج از قاب تشخیص کنترل بر روی صفحه نمایش به حرکت به برنامه های بهتر.
 122. شما می توانید محل مجریان در مکان های جهان برای AR تجربه به شما می توانید آنها را از هر نقطه.
 123. وجود دارد پیپ برای FaceTime تماس.
 124. به جای فقط با اضافه کردن برجستگی به زمان سخنران در FaceTime تماس های آن خواهید آن را انجام دهید برای ثبت نام زبان بیش از حد در حال حاضر.
 125. FaceTime آن را به نظر می رسد مانند شما در حال ساخت در صورت تماس حتی زمانی که شما خیره در روی صفحه نمایش.
 126. FaceTime می تواند تا 1080p بر روی دستگاه های خاص.
 127. وجود دارد APFS رمزگذاری درایو پشتیبانی از فایل های.
 128. شما می توانید خود را سفارشی برنامه خواب بیشتر در سلامت است.
 129. وجود باد کردن ویژگی برای بهداشت و درمان برای کمک به شما استراحت کنید و بخوابید.
 130. وجود دارد یک حالت خواب است که در دند dims صفحه نمایش خود را و نمایش اطلاعات مهم مانند زنگ زمان و تاریخ.
 131. وجود دارد جدید سلامت انواع داده ها مانند تحرک ECG و بیشتر.
 132. یک چک لیست بهداشت در سلامت است.
 133. شما می توانید گوش خود را با هشدار به کاهش هدفون خود را’ حجم برای امن شنیدن سطوح.
 134. شما یک اعلان هنگامی که شما AirPods نیاز به شارژ.
 135. شما یک اعلان هنگامی که خود را در اپل دیده بان انجام می شود شارژ.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر پوشش از طریق اپل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>