ایالت فلوریدا گزارش 11,365 جدید کروناویروس موارد بیش از سه روز این آخر هفته گذشته — سه بدترین روز در تاریخ ثبت شده. اورنج کانتی صفحه اصلی والت دیزنی جهان, گزارش 437 روز شنبه — بیش از کل کشور یک بار در نظر گرفته شده در فاصله این بیماری همه گیر. تست مثبت نرخ صدر 15 درصد است. هفت روز به طور متوسط افزایش یافت.

و تمام است که برای NBA در تلاش برای پایان آن فصل در دیزنی در اورلاندو مشکل ساز است ،

“بسیار مورد می گوید:” Zachary Binney متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه اموری.

“کاملا” می گوید: لایحه Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه واندربیلت است.

“البته آنها باید در مورد مورد شماره در اطراف جایی که آنها در حال تلاش برای ساخت حباب” می گوید: Jared Baeten یک اپيدميولوژی استاد در دانشگاه واشنگتن است.

“بله” می گوید: کاتلین Bachynski یک استاد سلامت عمومی در Muhlenberg کالج. “و این به آن دلیل درست حباب است فقط واقعا سخت برای ایجاد.”

Rising coronavirus numbers in Florida are putting at risk the NBA's planned return. (Photo by Joe Robbins/Getty Images)
افزایش coronavirus اعداد در فلوریدا در حال قرار دادن در معرض خطر NBA برنامه ریزی شده بازگشت. (عکس از جو رابینز/گتی ایماژ)

حباب همراه با خطرات

NBA در هفته گذشته توزیع 113-صفحه “سلامت و پروتکل های ایمنی” سند. این توضیح می دهد که چگونه لیگ اساسا تلاش خواهد کرد به پناهگاه خود را از جهان خارج است. این یکی از قابل توجه ترین دقت گردد برنامه های NBA تا به حال تولید شده است. و کارشناسان بهداشت عمومی مانند آن. در کل Baeten می گوید: حباب سازی “است و مناسب کار است.”

اما او توضیح: “آن را به رفتن دست در دست با بهداشت عمومی اقدامات در جوامع اطراف آن. … مردم در جوامع که در آن یک حباب است فرود باید مشارکتی در تلاش برای فشار پایین عفونت اعداد است.”

به همین دلیل است که آدم نقره گزارش شده است که نگران — و به همین دلیل کارشناسان می گویند او باید باشد. ورزش اروپا لیگ تا به حال موفقیت با نسخه های حباب مفهوم است. فلوریدا, این گزارش بیش از هزاران COVID-19 موارد این آخر هفته گذشته از انگلستان و آلمان و ایتالیا و اسپانیا ترکیب شده است.

“است که بسیار جدی شیوع و آن را به بدتر” Binney می گوید. “این است که به سرعت نزدیک شدن به گریختن راکتور خاک برای من. حتی با یک حباب طرح است. من عمیقا عمیقا نگران است.

“من هنوز هم مثل NBA طرح” او روشن میسازد. “این است که NBA گسل. این ایالت فلوریدا بوده است. NBA هیچ کار اشتباهی انجام داده دیگر از قرار دادن تخم مرغ های خود را در اورلاندو سبد خرید.”

حباب Baeten می گوید: نه کاملا نفوذ ناپذیر. بنابراین قدرت خود را از کارشناسان می گویند بستگی به محیط اطراف آن است.

“همه می دانند حباب به تعامل با جهان خارج” Schaffner می گوید. “کارکنان هتل ، آنها در حباب. آنها در حال رفتن به خانه به خانواده خود و انجام هر آنچه در زندگی شخصی است که آنها می خواهند.”

بیشتر تهدیدات ویروس در خارج از حباب به معنی شانس بیشتری برای دیزنی کارمند یا غیر NBA-شاغل به فرد آن را در آورد. زنجیره ای از حوادث که منجر به عفونت NBA بازیکن باقی مانده است و هر دو قابل پیشگیری و بسیار غیر محتمل است. اما وجود خواهد داشت هزاران نفر از فرصت ها برای آن رخ می دهد. “این واقعا تنها یک زن و شوهر حقیقتند که حباب یا میآید که در حباب برای COVID-19 به دریافت” Bachynski می گوید.

خواهد NBA قادر به راه اندازی مجدد?

کارشناسان همچنین افزایش نگرانی های گسترده تر. NBA را اداره ده ها هزار نفر از آزمایشات در حالی که در دیزنی. آن را به صرف مبالغ زیادی در فن آوری های پیشرفته. “اگر این شماره ها خونتان در جامعه محلی آن نیز مهم است به فکر می کنم در مورد که در آن ما ریختن همه این منابع؟” Bachynski می پرسد. “و این است که واقعا کار درست را انجام دهید؟”

می گوید Binney: “اگر وجود دارد که بسیار بیماری وجود دارد که خیلی از شیوع شدید و اگر بیمارستان شروع به غرق و شما لازم نیست به اندازه کافی تست وجود دارد که آنها نمی … اگر این وضعیت هنوز هم به نظر می رسد این ماه بعدی من مطمئن هستم که چگونه شما می توانید شروع به.”

اگر حباب ساخته شده بودند در یک منطقه بدون ویروس تنها نگرانی خواهد بود مهمانان سفر از راه دور. اما در فلوریدا?

“به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است به تصور این ویروس نمی گرفتن در داخل حباب توجه به افزایش تعداد مورد” Baeten می گوید. “به نظر می رسد اجتناب ناپذیر در حال حاضر.”

می گوید Binney: “من واقعا نگران است. و من به خصوص غم انگیز برای NBA چرا که آنها انجام داده ایم بیشتر یا کمتر همه چیز آنها می تواند. و آن را فقط ممکن است کار نمی کند.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی