روزنامه سیمپسون طول می کشد RBC میراث به عنوان Tyrrell هاتون پس از اتمام سوم پس از هیجان روز آخر


Webb Simpson - Getty Images North America
روزنامه سیمپسون – گتی ایماژ, شمال امریکا

Tyrrell هاتون را گالانت پیشنهاد را PGA Tour تاریخچه کوتاه آمد و در روز یکشنبه شب به عنوان Webb سیمپسون در زمان RBC عنوان میراث برای شکستن به جهان بالا پنج.

به دنبال تبدیل شدن به اولین انگلیسی به نفع خود به عقب عناوین آمریکا در مدار – البته بیش از سه ماه از هم جدا هاتون مشترک یک شبه رهبر برداشت تنها مزیت با چهار birdies در هفت سوراخ است.

اما او نمی تواند حفظ سرعت و تا به حال به محتوای با یک کراوات برای سوم دو پشت سیمپسون. 28-در سال حرکت می کند تا به 16 در رتبه بندی

“پس از 13 هفته و بازگشت, من واقعا مطمئن شوید که چگونه من بازی خواهد بود,” هاتون گفت: پس از 66 برای 20 زیر مجموع. “اگر شما می خواهم به من گفت من با رفتن به پایان برده برای سوم برای شروع هفته, من می خواهم که بیش از خوشحال.

“بدیهی است که من تا به حال شانس وجود دارد خارج وجود دارد امروز. این خنده دار چگونه این بازی می تواند شما را در زمان. آن را به بهترین من شده است در شروع به سبز و بدترین من putted.”

هیجان نهایی روز در بندرگاه شهر بود که مجبور به مکث و نفس به دلیل طوفان-تعلیق – سیمپسون در بر داشت توانائی به شکستن روشن با پنج birdies در آخرین هفت سوراخ است.

تا زمانی که آن نقطه آن را واقعی ورود جم در هیلتون رئیس جزیره. در یک مرحله وجود دارد و شش گره خورده است به این منجر شود. اما در نهایت در روز پدر همه آنها مجبور به تعظیم به پدر پنج.

“این یک روز دیوانه” سیمپسون گفت: پس از 63 فرود آمد خود را برنده دوم سال است. “راستش آخرین 10 سوراخ شد تاری چون بچه ها در حال ساخت birdies ما در حال تلاش برای پایان قبل از شب می آید و پس از به پایان برساند با پنج birdies مانند بود که واقعا خاص است. برای دیدن putts در زمانی که من نیاز آنها را که واقعا سرگرم کننده بود برای دیدن توپ در سوراخ.”

مکزیکی ابراهیم Ancer دوم به پایان رسید با دانیل برگر برنده PGA Tour را برای اولین بار راه اندازی مجدد رویداد در کنار هاتون. Rory McIlroy آمد در یک کراوات برای 41.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>