این گفتگو در مورد خرچنگ بین روری و بابا بهترین مورد برای میکروفن می خواهم تا بازیکنان

روز پنج شنبه در بندر شهر یک میکروفن می خواهم تا آدم Hadwin اعتراف به ارتکاب یک پنالتی برجسته چقدر سرگرم کننده میکروفون می خواهم تا گلف بازان حرفه ای می باشد. حتما دو زمانه تخلف دلخراش بود برای 32 ساله کانادایی اما برای کسانی که به تماشای آن جذاب تلویزیون است.

اما نه هر کس علاقه مند به طرفداران شنیدن همه چیز را آنها می گویند طی یک دور به خصوص چند از بازیکنان در جهان است. بروکس Koepka می گوید اگر گوینده خواهد فقط “خفه شو و گوش کن” بازیکنان نمی خواهد نیاز به استفاده از میکروفون. جاستین توماس می گوید آن را “نه فقط او” و آنچه که او می گوید به خود caddie جیمی جانسون است که برای مصرف عمومی. جان رحم معتقد است نمی توان آن را به عنوان سرگرم کننده که مردم فکر می کنم.

قضاوت این گفتگو بود که برداشت بین Rory McIlroy و بابا واتسون در شنبه رحم نمی تواند اشتباه. در par-3 17th, واتسون توپ را روی گوه شات یافت greenside پناهگاه که در آن توپ خود را به خاک سپرده سرخ شده-تخم مرغ ، به عنوان او آماده برای ضربه دوم واتسون متوجه یک خرچنگ زیر توپ های گلف خود را. ما به شما اجازه او روری و PGA Tour قوانین رسمی مشت زن سفید آن را از اینجا بگیرید:

برجسته مسائل از این سه نفر و همچنین از واتسون caddie تد اسکات. اگر شما گیر در اطراف برای پایان و از نزدیک گوش شما شنیده بهترین خط از McIlroy: “مرتب کردن بر اساس خرچنگ مسائل مردم معمولا در مورد نگران است.” ناخالص!

در اینجا چیزی است: این دو نیست میکروفون می خواهم ، این گفتگو دستگیر شد که رونق میکروفون, درست کردن سبز و گوینده باید شنیده Koepka را “خفه شو و گوش دادن” مشاوره زیرا آنها انجام یک کار بزرگ است. Koepka ممکن است یک نقطه, اما, نیز وجود دارد, جایی برای دیدار در وسط. کمتر صحبت از گوینده و میکروفن می خواهم تا بازیکنان دو چیز هر کس می تواند ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>