خواندن حمله ترور: پلیس ‘ماهواره مشکل از لکه های تروریستی از 40 ، 000 نفر


Sir Mark Rowley, former head of UK counter terrorism, said police and security services have thousands of people known to them (PA via AP)
آقا مارک رولی رئیس سابق بریتانیا در مبارزه با تروریسم گفت: پلیس و سرویس های امنیتی هزاران نفر از مردم شناخته شده است به آنها (PA طریق AP)

پلیس در مواجهه با “ماهواره مشکل” پیش بینی که یکی از 40,000 مردم شناخته شده است به آنها می تواند راه اندازی یک حمله تروریستی در آن ادعا شده است.

آقا مارک رولی یک رئیس سابق بریتانیا در مبارزه با تروریسم ساخته شده نظرات خود را در پی خواندن حمله تروریستی در روز شنبه که در آن سه نفر چاقو به مرگ.

25-year-old man نام در گزارش به عنوان Khairi Saadallah بود به اتهام قتل پس از حمله با چاقو در Forbury باغ پارک.

او بعد دوباره دستگیر و در بخش 41 از تروریسم که به پلیس قدرت او را بازداشت بدون اتهام به مدت 14 روز.

Forensic police fly a drone at Forbury Gardens in Reading town centre where three people were killed in a terror attack on Saturday (PA)
پزشکی قانونی پلیس پرواز هواپیماهای بدون سرنشین در Forbury باغ در خواندن مرکز شهر که در آن سه نفر کشته شدند در حمله تروریستی روز شنبه (PA)
Police at the Abbey gateway of Forbury Gardens in Reading town centre following a terror attack on Saturday (PA)
پلیس در صومعه دروازه Forbury باغ در خواندن مرکز شهر پس از یک حمله تروریستی در روز شنبه (PA)

یکی از قربانیان حمله نامگذاری شد در روز یکشنبه به عنوان جیمز فورلانگ, 36, یک معلم به عنوان داشتن “حس واقعی از وظیفه”.

ادامه مطلب: شاهدان توصیف لحظه حمله با چاقو به سه نفر به مرگ

دو نفر دیگر مجروح در حمله باقی می ماند در بیمارستان در حالی که یکی در حال حاضر از بيمارستان مرخص شده.

در دوشنبه, آقا, علامت, سابق دستیار کمیسر متخصص در عملیات پلیس متروپولیتن گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: “چه چیزی شما را تا پایان با عملیاتی است که در مورد من فکر می کنم حدود 3000 نفر تحت بررسی در یک مرحله.”

او افزود: “اما وجود دارد 40,000 مردم… که نام لمس کرده اند سیستم.

“و در آن 40,000 زیادی از فرار افرادی که شیب در داخل و خارج از منافع در ایدئولوژی و به نقطه یکی از کسانی است که برای رفتن از یک بازی گاه به گاه علاقه به تعیین مهاجم است که می تواند اتفاق می افتد در یک ماده از روز است که شریر ترین مشکل است که خدمات صورت است.”

روز دوشنبه امنیتی وزیر جیمز Brokenshire گفت BBC صبحانه: “آنچه می توانم بگویم این است که پلیس و سرویس های امنیتی بدیهی است که مقابله با هزاران نفر از آگهی که آنها را به چالش های دشوار است که آنها را از نظر prioritisation از منابع.

سازمان دیده بان ویدیو زیر

“اما من می توانم اطمینان دهم که اگر درس آموخته می شود وجود دارد سیاست هایی که نیاز به تغییر اگر ما نیاز به انجام کارهای متفاوت کاملا این چیزی است که ما انجام خواهد داد.”

Brokenshire گفت: پلیس و سرویس های امنیتی مانع از 25 اقدام به حملات تروریستی در سه سال گذشته است.

انجمن مطبوعات گزارش شده است که Saadallah یک پناهنده جنگ داخلی در لیبی آمد به توجه MI5 در سال گذشته اما اطلاعات ارائه شده را برآورده نمی کنند در آستانه بررسی است.

PA گزارش داد که MI5 دریافت اطلاعات او برنامه ریزی شده به خارج از کشور سفر احتمالا برای تروریسم مقاصد اما تهدید شد غیر واقعی.

ادامه مطلب: ترور مشکوک آمد به توجه MI5 در سال گذشته’

پلیس گفت: آنها به دنبال هر کس دیگری در ارتباط با این حمله است.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت که او “وحشت زده و بیمار” حادثه گفت: “ما دریغ نکنید به اقدام” اگر درس های آموخته از شرایط.

مشکوک بود که آمریکا در ماه اکتبر به یک سری پیچیده از غیر ترور جرائم قبل از حکم او کاهش یافته بود به یکی از 17 ماه و 20 روز حبس در دادگاه تجدید نظر.

Flowers outside the Holt School, Wokingham, Berskhire, in tribute to teacher James Furlong, who was killed in the terrorist attack in Reading on Saturday (PA)
گل خارج از Holt, مدرسه, Wokingham, Berskhire در ادای احترام به معلم جیمز فورلانگ که کشته شد در حمله تروریستی در خواندن در روز شنبه (PA)

یکی از درخواست تجدید نظر قضات که به قضاوت در ماه مارس آقای عدالت Goss, اشاره Saadallah مختلف مسائل مربوط به سلامت روان در کاهش این حکم است.

Saadallah از زندان آزاد شد در اوایل این ماه, PA گزارش شده است.

مراسم تجلیل شده اند پرداخت می شود به آقای Furlong, سر تاریخ و حکومت و سیاست در Holt مدرسه در وکینقم.

پدر و مادر خود گری و جانت, در بیانیه ای گفت: “او بهترین پسر برادر و شریک زندگی شما می تواند برای آرزو.

“ما خدا را شکر برای خاطرات او به همه ما است. ما هرگز او را فراموش و او را زنده در قلب ما برای همیشه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>