نسکار باید ریشه کن کردن نژاد پرستی و یا آن را به پایان رسید


The storm that's always loomed over NASCAR has arrived. (Photo by Brian Lawdermilk/Getty Images)
طوفان که همیشه loomed بیش از نسکار وارد کرده است. (عکس توسط برایان Lawdermilk/گتی ایماژ)

در عرض چند دقیقه از ورود به زمین زیر کشت در اولین مسابقه من در پوشش ورزشی یاهو در اوایل سال 2008 دیدم لبه پنجره رساند در پشت یک وانت تخته سفید با وقاحت-ناخوانا نژادپرستانه کاریکاتور سپس-نامزد انتخابات ریاست جمهوری باراک اوباما.

در یکی از اولین بازدیدکننده داشته است به lawless می رسد به نوبه خود 3 در دیتونا زمین زیر کشت, یک پزشک, فن پشت موقت بار اشاره کرد به من و یک همکار و فریاد زد: n-کلمه ما cackling تمام راه را. او با استفاده از آن به عنوان هر نوع شناسه آن را به وضوح nastiest چیزی که او می تواند فکر می کنم برای گفتن به ما و او می خواست برای دیدن واکنش ما.

در این دوره از 2015 سفر به دارلینگتون برای نوشتن در نسکار اولین تلاش برای ممنوعیت مؤتلفه پرچم من صحبت می کرد با یک گارد امنیتی در داخل چشم — تقریبا در دسترس — از نیم دوجین از جمله پرچم, پرواز در عمدی میانه-انگشت-تا مخالفت با پیشنهاد بان کی مون. عمیق, درد در چشم او و آرام و کوتاه تنور از سخنرانی او با چوب به من امروز.

هر وقت من منفجر کردن نژادپرستی به عنوان مایه تاسف است اما فقط بخشی از نسکار میراث. من افتخار است که در نگاه به گذشته اما من به تنهایی نیست. بنابراین به معنای واقعی کلمه هر کسی که تا کنون با حضور در مسابقه و تماس با بعضی اوقات-ظریف همیشه حاضر پنهانی از نژاد پرستی. خوب ol’ پسران بنیاد نسکاراین بهانه ای می رود. مطمئن شوید که گاهی اوقات آنها بیش از حد. اما شما آنها را اجرا کنید و چه چیزی باقی میماند ؟ نسکار نیازهای خوب ol’ پسران.

دیگر نه. اگر ورزش می خواهد برای زنده ماندن.

یکشنبه شب مشخص یک نقطه اوج برای نسکار. یکشنبه شب سری فاش کرد که کسی تا به حال سمت چپ طناب دار — نماد این ملت گناه اصلی غیر قابل انکار پیام تهدید یک نشانه خیلی بی رحمانه و برش آن مخالف تخیل — در گاراژ غرفه بابا والاس جام سری تنهاست سیاه راننده.

به نظر می رسید یک یادگاری از دوران قبل یک زمان از سیاه و سفید, حقوق مدنی, عکس های گاه به گاه که در آن نژادپرستی بود که مشهود به عنوان ظلم و ستم در چهره افرادی که رشد می کنند تا به پدربزرگ و مادربزرگ از برخی از امروز طرفداران نسکار.

و برای نسکار پارکینگ به نظر می رسید همه بیش از حد باور است. وجود نقطه اوج خود در سمت راست وجود دارد. آیا این انجام شد به عنوان تهدید و ارعاب و یا شوخی اشتباه رفته و یا هر یک از ده ها دلایل دیگر اعم از حماقت به توطئه به نظر می رسید کاملا منطقی است که کسی در ارتباط با نسکار خواهد خم شدن به پایین ترین و ناجوانمردانه ترین نفرت عمل ممکن است در کوتاه واقعی خشونت است.

این است که آن حق در اینجا. این نقطه که در آن نسکار یا مراحل را به قرن 21 و یا باقی می ماند به طور فزاینده ای-بی ربط فرهنگی کنجکاوی. پس از دیدن یکی از آن بالا رانندگان معمولی بازی شیر یا خط کردن n-کلمه, بعد از دیدن یک مؤتلفه پرچم با “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار” پرواز بر فراز آلاباما نژاد دوشنبه پس از کشف یک goddamned طناب دار در گاراژ … این لحظه حقیقت فرا رسیده است.

نسکار برای اعتبار آن و نه تنها به ارمغان آورد و اخبار را به نور اما اعلام کرد در قوی ترین شرایط ممکن خود را به قصد ریشه کن کردن هر کس آویزان طناب دار. “ما در حال قهر و خشم و نمی تواند دولت به شدت به اندازه کافی جدی ما این عمل شنیع. ما باید راه اندازی تحقیقات فوری و همه چیز را ما می توانیم برای شناسایی فرد(ع) مسئول و از بین بردن آنها را از این ورزش است.”

که بزرگ و استفاده از کلماتی مانند “شنیع” و “از بین بردن” — کلمات شما نمی بینید در مطبوعات — سیگنال تغییر در تن از این ورزش حاکم بر بدن است. اما این کافی نیست. بیانیه ای از نسکار است مانند یک بیانیه بیش از آی فون از اصل — کلمات سخت به اندازه کافی نیست. نگرش این اقدامات باید به تغییر در سطح زمین است.

اول از هر راننده نیاز به صحبت کردن بلافاصله. بدون اینکه خواسته. همه آنها رسانه های اجتماعی و حضور در حال حاضر آن را دریافت کنید بدون انتظار برای روابط عمومی خود را از مردم به سادگی یک بیانیه بدون در حال اجرا اطناب توسط حامیان مالی خود را به اطمینان حاصل شود آنها خوب با یک “محکومیت نژادپرستی در همه اشکال آن” و یا هر ترد زبان استفاده از شرکت های بزرگ برای جلوگیری از توهین به افرادی که فقط نباید جرم باشد, اما اجرا از ورزش به طور کامل.

این یکی از برادران خود-در-firesuits که حمله شده است. آیا شما نگران مناسب حامی-خشنود زبان اگر برادر خود را مورد حمله قرار گرفت ؟ جهنم بدون شما نمی خواهد. شما می خواهم که برگزار می شود از مصرف دیلم به مهاجم خود را. مطمئنا بسیاری از رانندگان در حال حاضر آنها باید خود را از خشم و انزجار ساده به طرفداران خود را.

و دوباره اگر که ناراحتی برخی از طرفداران خود را — اگر آنها سعی می کنند به ادعای پایه احترام به کرامت انسانی است “بیدار” اگر آنها پنهان در پشت برخی از قسمت “دریافت نمی سیاسی” دوج — خیلی بد. خروج از مسیر حق بیش از وجود دارد.

والاس شده است در خارج وجود دارد در نوک نیزه مبارزه با این مبارزه و یکشنبه شب او شخصیتی با وقار در راه هیچ کس نباید داشته باشه. “ما نمی خواهد بود منصرف اقدامات قابل سرزنش کسانی که به دنبال گسترش نفرت” او در توییتر نوشت. “به من گفت:” من امروز آنها را فقط در تلاش برای ترساندن شما.’ این نمی خواهد شکست من نمی خواهد به در خواهد شد و نه من به پایین. من ادامه خواهد داد به افتخار ایستادن برای آنچه که من به آن معتقدم.” او نباید به تنهایی نه هرگز دوباره.

که ما به ارمغان می آورد در سراسر به طرفداران همه ما است. در پاسخ من در توییتر یکشنبه شب مقدار زیادی از طرفداران در یک عجله به فاصله خود را از طناب دار مصرف معمول “همه طرفداران نسکار” مسیر. دوباره که درست می گویند اما خفیف توت-üchtelhausen — آن را فقط چند دانه بد نیست همه طرفداران نسکار هستند که نمی توانید همه ما فقط با هم می آیند — به اندازه کافی نمی. ولرم کمی انتقادات — گفت: امیدواریم همه این بین می رود و به سرعت آن را قطع نمی.

اگر شما عشق نسکار تا چه حد شما مایل به رفتن به آن را نگه دارید زنده است ؟ آیا شما مایل به خطر متخلف دوستان و خانواده که skated ام برای بیش از حد طولانی ؟ آیا شما مایل به ارسال پست در رسانه های اجتماعی قبل از جهان که شما ایستاده با بابا? آیا شما مایل به آن سخت مکالمه با خود را در مورد آنچه که شما پذیرفته شده در گذشته و چه شما مایل به قبول در آینده ؟

اگر نه خوب راه پیش رو خیلی واضح است و آن را نه یک است. جهان در حال حرکت سریع و طرفداران نسکار می توانید انتخاب کنید به بخشی از راه رو به جلو … یا بخشی از تاریخ است.

نسکار خوب ol’ پسران در واقع بنیاد نسکار. جنوبی و ترکیبی از swagger daredevil نگرش بی پروا استعداد و ضد استبداد — کیفیت بسیار که همه بهترین رانندگان نسکار از Richard Petty به دیل Earnhardt به تونی استوارت به Kyle Busch گنجانده شده — تبدیل این ورزش از یک راه برای کشتن زمان بین مهتاب اجرا می شود به یک ملی پدیده است.

اما نژاد پرستی که leeched بر روی ورزش به عنوان آن افزایش یافت ؟ هیچ. که بخشی از پایه و اساس. نژادپرستی است که موریانه خوردن دور در نسکار را پایه و اساس است. همه ما صرف 70 سال نادیده گرفتن پوسیدگی پایین وجود دارد تظاهر نبود واقعا همه که بد تظاهر آن خواهد برود یک روز. اما پوسیدگی نمی کند برود به خودی خود. شما رو به آن صورت و چهره این واقعیت است که شما اجازه دهید آن را رشد.

از آن زمان به پایین در آن وجود دارد و تمیز کردن این ورزش یک بار و برای همه است. و یا مانند یک خانه با یک پوسیده بنیاد آن را یک روز سقوط. و همه ما خواهید بود با چپ است دانش ما می تواند آن را ثابت زمانی که ما تا به حال شانس.

_____

جی Busbee است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی. پیدا کردن او آنلاین در @jaybusbee و یا با او تماس بگیرید در jay.busbee@yahoo.com.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>