من می خواهم به فکر می کنم از هر فصل NFL به عنوان یک داستان جداگانه در ظرف بزرگتر کتاب از لیگ ، نه هر پاراگراف از هر داستان اچ به حافظه ما. سال بعد ما نمی یاد هر جزئیات از یک فصل NFL. اما درست مثل هر داستان خوب وجود دارد شخصیت های محوری و نقاط طرح چوب است که با ما در طول سال است. مجموعه ای از بازیکنان و مربیان کمک خواهد کرد که حمل داستان 2020 NFL season. در این مجموعه ما را در یکی از آن شخصیت های کلیدی شروع با نخبگان گیرنده گسترده ای که می یابد خود را در یک خانه جدید زیر یک تکان دهنده در تجارت.

همه ما آمده ام تا به انتظار غیر منتظره در NFL free agency. بیش از گذشته چند offseasons افزایش کلاه و لیگ فلسفی شیفت اجازه داده اند برای تیم به تهاجمی تر در خود فهرستی از ساخت و ساز در تلاش است. بازیکن-برای-بازیکن تجاری در حال افزایش است در حالی که این رسم برای دیدن حداقل یک تیم راحت در نظر گرفتن نوسانات بزرگ در بازار به لطف کیفیت خود را شروع کارفرمایی هنوز بازی در یک تازه کار قرارداد.

منطقی است که فرض کنیم که کاردینالز آریزونا خواهد بود یکی از کسانی که تهاجمی تیم است. آنها تا به حال به اندازه کافی فضا کلاه و انگیزه ای برای فشار تراشه در توجه به این که کارفرمایی Kyle موری بود تازه کردن 2019 توهین آمیز Rookie از عملکرد سال.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

با این وجود تقریبا هیچ کس انتظار می رود فیلمهای حرکت آنها ساخته شده در اوایل ماه مارس. بیش از 99 درصد از فوتبال جهان بود که کاملا حیرت زده کرد زمانی که خبر شکست از آریزونا کاردینالز تجارت برای DeAndre هاپکینز.

هاپکینز خواهد بود یک شخصیت محوری در داستان 2020 NFL season تنها به دلیل این تجارت بود چنین تکان دهنده headliner. این Houston Texans تجارت دور هاپکینز برای در حال اجرا بازگشت دیوید جانسون و انتخاب دور دوم بدترین تجارت در NFL تاریخ است. شما می توانید نگرانی دیگر شنیع معاملات با سود ادراک اما هیچ چیزی در مورد این معامله می تواند رنگ در یک نور مثبت یا رک و پوست کنده آن را از هر احساس در همه تگزاسی.

This is one of the last pictures taken of DeAndre Hopkins in a Texans uniform. (Photo by Scott Winters/Icon Sportswire via Getty Images)
این یکی از آخرین عکس گرفته شده از DeAndre هاپکینز در یک تگزاسی ، (عکس توسط Scott زمستان/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

به همین دلیل به تنهایی چشم همه خواهد DeAndre هاپکینز فصل آینده است. همه ما فقط می خواهید برای دیدن او چکش خانه چقدر بد از یک ایده این بود که به مقابله او. اما هاپکینز نیز خواهد بود یک شخصیت کلیدی با تشکر از دلبستگی به Kyler موری و Kliff Kingsbury.

چه DeAndre هاپکینز-به-واتیکان به معنی برای Kyler موری

فوتبال جهان در انتظار یک جهش دوم از موری با فانتزی تدوین کنندگان در خط مقدم. این “کارشناسان” ردیابی فانتزی جوانب باید موری به عنوان رتبه اجماع QB5. او ورزش یک پنجم دور ADP در اوایل یاهو پیش نویس. از خام فانتزی, پایان چشم انداز است که یک جهش عظیم. موری بود QB7 سال گذشته است که تا حد زیادی در پشت عجله آمار. این rookie دوم شد و در کارفرمایی عجله متری سوم در تلاش و چهارم در QB عجله TDs, دنباله فقط جاش Allen, Lamar, جکسون, و Deshaun واتسون.

عبور آمار از سوی دیگر بودند و نه uninspiring. موری رتبه 24 در تنظیم متری در تلاش انداخت فقط 20 نمره به پایان رسید و با یک -1.5 تکمیل درصد بیش از انتظار (هر Next Gen آمار).

البته مثل همیشه همه این ثابت می کند چرا از آن مهم است به تماشای بازی.

به عنوان فصل رفت و در موری شروع به نمایش ستاره در سطح صفات به عنوان یک پرتاب کننده. او ارائه شده تا برخی از باور نکردنی می اندازد, حفر, تنگ, ویندوز با یک تیغ نازک حاشیه برای خطا. و این بود که با یک گیرنده سپاه بود که تا حد زیادی شکسته شده در طول سال. راستش من اغلب تعجب آنچه در عبارت “بازوی استعداد” به معنی زمانی که پیشاهنگی پرتاب آن به اطراف. سپس من به تماشای Kyler موری.

هر بازوی استعداد موری است.

به عنوان پیش نویس شبکه اردن رید یادداشت فوق در انتهای دیگر از کسانی که غیر واقعی موری می اندازد در سال 2020 خواهد بود Damiere برد یا هر فهرستی پایین-فیدر آریزونا نورد از سال گذشته است.

از آن خواهد شد تمام نرم افزار wideout, DeAndre هاپکینز.

هاپکینز است inarguably یکی از سه گیرنده در NFL و در بدترین حالت. او مستقیما در نخست خود را. هاپکینز انباشت اشیاء بدست آمده است تا 315 جلب 4,115 متری به ثمر رساند و به 31 touchdowns در سه فصل به طور منظم. او در رتبه دوم و سوم و اول در NFL در آن دسته بود. او نمی خواهد به نوبه خود از 28 تا ماه ژوئن. برای قرار دادن شکر و تخم مرغ در کیک هاپکینز فقط به حال بهترین فصل زندگی حرفه ای خود را در گیرنده گسترده مسیر در حال اجرا و ارزیابی پذیرش ادراک:

تگزاسی ها فقط هدیه پیچیده کاردینالز یکی از بهترین بازیکنان در موقعیت خود را در لیگ عامل در اوج قدرت خود است. آن را نیز اتفاق می افتد به نوع دقیق بازیکن این تیم مورد نیاز در این تقاطع Kingsbury/موری عصر. چه یک کودتا.

با که گفت و از خام تولید نظر آن را عادلانه به شماره گیری پشت انتظارات ما برای هاپکینز فقط کمی از قبلی خود را استاندارد. حتی اگر ما انتظار موری به یک کارفرمایی در زمان مقرر و حتی هیجان انگیز بازیساز در این سال Deshaun واتسون است که هر اندازه گیری توسط یک بهتر کارفرمایی در این نقطه است. همچنین این موضوع تغییر تیم اواسط حرفه ای یک گزاره است که نمی توان به خوبی برای گسترده گیرنده از اواخر. در تجزیه و تحلیل خود را از DeAndre هاپکینز به عنوان یک دور 1, فانتزی, انتخاب, Jared Smola اشاره می کند که “هاپکینز شد نهم گیرنده گسترده از سال 2010 به پایان برسد به عنوان بالا-12 PPR WR و سپس تغییر تیم در offseason. شش قبلی هشت گل کمتر امتیاز در اولین فصل با یک تیم جدید است.”

که نگران آن می ایستد به همین دلیل پیوند wideout را یک دسته از موانع برای رسیدن به سابق خود را با استانداردهای جدید جرم یک مسیر جدید درخت جدید کارفرمایی فقط زندگی در یک شهر جدید ،

البته یکی می تواند استدلال می کنند (مثل من) که تنها براندون مارشال حتی می آید نزدیک به تطبیق توانایی که هاپکینز به ارمغان می آورد به جدول به عنوان خالص بازیکن. وینسنت جکسون, Eric دکر, Jenna آشپز و مانند همه بسیار خوب بازیکنان اما ما فقط نمی بینید درست No. 1 آلفا-نوع گیرنده منتقل مستقیما در وسط نخست خود را. ما لازم نیست که خیلی از نمونه به کار هنگامی که شما عامل بازیکن با کیفیت است.

تاریخچه در Nuk طرف

در حال حاضر ما ببینید دو تا از این نوع گیرنده دریافت معامله شده در سال گذشته است. آنتونیو براون روانه بازار شد به اوکلند. این قهوه به دست آورد Odell بکهام جونیور در فیلمهای تجاری با غول. نه واقعا فراهم می کند مفید ،

قهوه ای پرواز سه درجه خاموش رسیدگی و هرگز یک ضربه محکم و ناگهانی برای اظهارات. او لذت می برد یک بازی با میهن پرستان جدید انگلستان پس از انتشار بود اما به زودی پس از ریخته توسط Pats پس از یک تجاوز جنسی در ظاهر ادعا می کنند.

بکهام قطعا بازی نمی کند و یا تولید خود را به غول های استاندارد در کلیولند. در عین حال او به احتمال زیاد عمل از طریق یک فتق ورزشی آسیب در تمام طول سال 2019 شد و نه در همه با دست و پا زدن کارفرمایی و یا آماده نبرد مربی. آن را بعید است که همه چیز می تواند به اشتباه را به اشتباه به این درجه با هاپکینز.

هاپکینز نیز نسل متفاوت از بازیکن, بیش از حد. بر خلاف دیگر گیرنده های ما دیده ایم خود را حفظ تولید در سطح بالا تقریبا مهم نیست که چه سرگردان عابر هوستون نورد قبل از واتسون وارد شد و سالم ماند. او به من گفت که در ماه ژانویه که این همه پایین می آید به آماده سازی: “بنابراین برای من, آن است که واقعا بهترین دوست انسان,” او گفت:. “از آنجا که بسیاری از quarterbacks من تا به حال هرگز offseasons با به پرتاب و یا به نوعی مانند کمک به ما در بازی علاوه بر Deshaun. پس بقیه کسانی که quarterbacks من offseason بود که در طول فصل واقعا….” این نوع از تعهد Kyler موری می تواند به جلو نگاه به.

ما در COVID-تنظیم جهان به عنوان 2020 فصل اگر وجود داشت همیشه یک گیرنده گسترده ای است که می تواند به سرعت گرفتن و در همان صفحه جدید خود را با کارفرمایی و سیستم آن را فقط ممکن است DeAndre هاپکینز.

تاریخ به وضوح بر روی هاپکینز’ اما او یک مورد نادر است. هاپکینز به خوبی ممکن است یک تاریخچه-شکستن بازیکن. هر دو طرف باید در نظر گرفته شود که طرح او برای سال 2020 است.

[2020 پیش نویس رتبه بندی: کلی | QBs | RBs | WRs | TEs | DST | Kickers]

حتی اگر هاپکینز تولید نمی کند از بالا به سه گیرنده گسترده numbers در فصل اول خود را با کاردینالز این بدان معنا نیست که او نمی تواند یک اکثریت نیروی مثبت برای تیم است. صرف نظر از آنچه که او را به قرار دادن به ورق آمار هاپکینز یک پوشش-دیکته گیرنده. هاپکینز صاحب دو از بالاترین دو پوشش نرخ فصول (از بیش از 250 نمونه) در پذیرش من درک روش ، چند wideouts فرمان توجه اضافی به عنوان او می کند. خواهد فولر قادر به قرار دادن بازی هیولا در طرف دیگر هاپکینز به خاطر کسانی که اضافه دهانه.

حضور او به تنهایی و تنها باز تر ویندوز برای بازیکنان مانند لری فیتزجرالد, مسیحی, کرک و سایر گیرنده خواسته برای بازی در بالای سر خود در سال 2019. خواهد شد که افزایش فوق العاده به موری بهره وری و اجازه دهید او را downfield شانس او نمی تواند به استطاعت در rookie فصل است. این اجازه خواهد داد که Kingsbury به بازگشت به بازی جرم او می خواهد به عنوان به خوبی.

هاپکینز نیز خود می بالد در این بخش از بازی گیرنده گسترده بیش از حد به من گفتن “چه متوسط فن نمی خواهد درک در مورد یک گیرنده است که آنها می تواند تاثیر بازی بدون توپ است. آنها واقعا می تواند تاثیر بازی بدون داشتن 100 متری و یا یک زمین نشستن کامل هواپیما. اما خوب گیرنده یک گیرنده — دارای یک تاثیر بزرگ در یک بازی فوتبال است. اگر وجود دارد نه بچه در جعبه و این گیرنده one-on-one او جاوا دریافت توپ بیش از احتمال زیاد. اما اگر ایمنی, فریب داد, بیش, پس از آن که کمک می کند تا از اجرای بازی است که … ، بنابراین یکی از گیرنده ها واقعا می تواند تاثیر بازی بدون توپ و یا تعداد زیادی از touchdowns و یا تعداد زیادی از متری.”

در آن نهفته است ارزش واقعی یک گیرنده آلفا مانند هاپکینز و به همین دلیل او را به مقصد مرکزی عضو بازیگران در داستان فصل آینده.

او می تواند یک عامل کلیدی در قفل درست سقف — یکی خود را “بازوی استعداد” را به ما بگویید که ظالمانه بالا از Kyler موری. 2019 شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید می توانید یک جهش به همان گروه از جوان quarterbacks مجموعه برای پر کردن شکاف زمانی که گارد قدیمی بازنشسته در دو سال آینده. اما او نیاز هاپکینز’ کمک به آن را انجام دهد.

در همان زمان ما همه به طور فعال اندازه گیری چقدر فاجعه بار از دست دادن او به Texans و Deshaun واتسون. اشتباه نکنید واتسون ثابت کرده است یک استعداد آسانسور به او کمک کرد هاپکینز و به خصوص خواهد فولر رسیدن به ارتفاعات جدید در این لحظه او در این زمینه در هوستون. هنوز هم همانطور که ذکر شد عدم پوشش-دیکته گیرنده دشوار خواهد بود برای غلبه بر. واتسون عجیب و غریب بازیگران رسیور و سر مربی/تزار لایحه اوبراین خواهد همه را به عمل بالا قبلی خود را استاندارد به منظور بالا بردن نوار برای یک جرم است که در حال حاضر کمی مبالغه یکی که فقط از دست یک تحول استعداد.

پس تگزاسی ها هستند که مدعی این ممکن است حتی بزرگتر داستان در سال 2020 فصل از هر کاری که طول می کشد محل در آریزونا. هاپکینز است که هنوز هم یکی از بازیگران برجسته در این بازی حتی اگر او تماس نمی هوستون خانه.

فانتزی مدیران و آمار-شمارنده به طور یکسان ممکن است به همان پایین آنها استفاده می شود برای دریافت از هاپکینز حداقل برای سال 2020 است. تاکید بر ممکن است برای تمام دلایل بالا. اما در هر صورت حرکت خود را به آریزونا تنها باعث افزایش کانون توجه خود را به عنوان یک شخصیت مرکزی در لیگ داستان.

بیشتر از Yahoo Fantasy Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی