Merseyside دربی مجموعه جدید تلویزیون رکورد لیگ برتر بازی با 5.5 میلیون اوج مخاطبان


Jamie Carragher speaks with John Barnes for Sky Sports: 2020 Pool
Jamie Carragher, صحبت می کند با جان بارنز برای Sky Sports: 2020, استخر

ممکن است خیلی از عینک در پایان اما روز یکشنبه Merseyside دربی بیشتر بود-به تماشای لیگ برتر بازی از همه زمان با اوج مخاطبان از 5.5 میلیون نفر است.

Sky Sports تایید کرد که با تساوی بدون گل بین لیورپول و اورتون در Goodison Park شکست رکورد قبلی از 4.3 میلیون دلار تعیین شده توسط 2012 دربی منچستر بود که با نفوذ در عنوان مسابقه که در آن سال و در شهرستان اول لیگ برتر جایزه.

بازی خود را نبود تبلیغات برای لیگ برتر که آسمان را برای امیدوار فاقد معمول نیش از بازی دربی با کمی در خطر است و هیچ علاقه مندان به ایجاد یک فضای به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

با اکثریت جمعیت در خانه بیش از حد معمول و گرسنگی از هر زنده ورزشی, در ماه های اخیر لیگ برتر راه اندازی مجدد شده و به طور منظم کشیدن در مشاهده آمار و ارقام. نزدیک به 4 میلیون نفر به تماشای بورنموث از دست دادن به کریستال پالاس در بزرگ سیاه و سفید دیک برای اولین بار زنده بازی لیگ برای 30 سال است.

تمام باقی مانده بازی های لیگ برتر پخش خواهد شد بر روی صفحه نمایش ما یا در آسمان ورزشی BT Sport آمازون نخست ویدئو و یا بی بی سی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>