چگونه به دانلود و نصب iOS 14 در آی فون خود را در حال حاضر


اپل رسما پرده برداری از iOS 14 روز دوشنبه 22 ژوئن در آن برای اولین بار تمام-مجازی WWDC. با این خبر هیجان انگیز می آید معرفی یک تجدید سیری رابط اصلی iMessage به روز رسانی و ویدجت صفحه اصلی, در میان بسیاری دیگر از جدید و جذاب ارتقاء. می خواهم برای اولین بار آنها را امتحان کنید ؟

اگر شما چک کردن آی فون خود را به روز رسانی نرم افزار صفحه در حال حاضر شما نمی خواهد پیدا کردن iOS 14. در حالی که اپل نشان داده است که آخرین به روز رسانی iOS نیست با توجه به آمار یک نسخه پایدار تا مدتی این سقوط. اما فقط به دلیل انتشار iOS 14 نخواهد بود در اینجا برای چند ماه این بدان معنا نیست که شما نمی توانید دست خود را بر روی آن در حال حاضر.

شما ببینید اپل در حال حاضر در تست بتا iOS 14. اپل دعوت آزمایشکنندگان بتا را دانلود و استفاده کنید قبل از انتشار نسخه های iOS جلوتر از زمان برای پیدا کردن هر گونه اشکالات و یا مسائل که ممکن است در حال حاضر. این پیروزی پس از اپل بزرگ خالص ایمنی برای گرفتن این مشکلات در حالی که مردم به آن شانس را به سعی کنید از ویژگی های جدید قبل از انتشار رسمی.

ما به شدت توصیه شما کامل شده نسخه پشتیبان از آی فون خود را قبل از پریدن از روی بتا. بتا, برنامه, توسط, طبیعت ناپایدار هستند. باید چیزی به اشتباه شما می تواند از دست دادن هر بایت از داده ها بر روی دستگاه iOS خود را.

پرش به یک بخش:

دستگاه های سازگار

این بخش معمولا در آن ما می گویند غمگین خداحافظی به چند اپل پیری اپل. سال گذشته در iOS, 13 راه جدا با آیفون 5S, 6, 6 Plus, iPad Air و mini 3. امروز این دستگاه در حال حاضر در حال اجرا در iOS 12.4.7 و دست در iOS 13 ویژگی هایی مانند سیستم گسترده ای تیره حالت یک بازنگری شده برنامه Photos و بسیار بهبود یافته و حجم پوشش.

برای iOS 14, اما, این بخش ندارد, غمگین در همه. اپل تصمیم گرفت به iOS 14 سازگار با هر آی فون که پشتیبانی از سیستم عامل iOS 13. آن را کمی غیر قابل باور به خصوص اگر شما کسی به برگزاری یک آیفون 6S از 2015. برای بافت در اینجا لیست کامل از اپل گرفتن iOS 14 این ماه:

این دستورالعمل فرض کنیم که شما در حال به روز رسانی آی فون خود را به iOS 14 اما در نظر گرفتن هر مرحله همان که آیا به روز رسانی اپل و یا آی پاد لمسی به عنوان به خوبی.

بایگانی iOS پشتیبان گیری

هیچ چیز هیجان انگیز تر به عنوان یک کاربر آیفون از تست بتا ویژگی های سرد جدید قبل از هر کس دیگری اما شما نمی توانید به همه چیز عجله. اگر شما پرش به سمت راست به iOS 14 اما چیزی را اشتباه می رود در حاشیه بازگشت به iOS 13.5.1 خواهد شد در نتیجه شما از دست دادن تمام اطلاعات خود را اگر شما اصلا مناسب پشتیبان گیری. حتی اعتماد iCloud نمی تواند دوستان خود را در اینجا از یک نسخه پشتیبان تهیه فقط کار با iOS 14 beta. اوه.

شما نمی مجبور به بازگشت به iOS 13.5.1 به فرار بتا. شما می توانید حذف بتا مشخصات از آی فون خود را راه اندازی مجدد دستگاه و سپس صبر کنید تا اپل نسخه بعدی نسخه پایدار iOS. در نمونه بتا در این فصل ممکن است خیلی طولانی اما به عنوان شاهد انتشار عمومی iOS 14 نمی آمد تا از سقوط, شما ممکن است احساس می کنید شما می توانید صبر کنید که طولانی است. بنابراین مناسب پشتیبان آن است!

قبل از نصب بتا مشخصات برای iOS 14 شما می توانید به آی فون خود را با آیکلاد. اما ما نشان می دهد آرشیو پشتیبان خود را که شما نیاز به رفتن را از طریق یاب یا اگر در حال اجرا macOS کاتالینا و بعد از آن و یا آیتونز برای سیستم های قدیمی تر. بایگانی مانع از کامپیوتر خود را از جای نوشتن پشتیبان در آینده که فقط می افزاید: کمی امنیت به اطلاعات ارزشمند خود را.

اگر شما در حال اجرا macOS کاتالینا روش مشابه است. باز یاب و سپس با کلیک بر روی آی فون خود را از نوار کناری. اینجا کلیک کنید “مدیریت پشتیبان گیری” و سپس راست کلیک کنید و در آخر شما را پشتیبان گیری و انتخاب “بایگانی.” اگر شما می خواهید سلامت خود و فعالیت داده تا با شما حرکت می کند کلیک کنید “رمزگذاری پشتیبان گیری.”

اگر شما با استفاده از آیتونز کلیک کنید “iTunes” در نوار منو و سپس “تنظیمات” و سپس انتخاب “دستگاه” تب. تعیین محل خود را پشتیبان گیری از لیست در اینجا و سپس آن کلیک راست کنید. را انتخاب کنید “بایگانی” که خواهد شد و سپس بایگانی نسخه پشتیبان تهیه. در آینده هر زمان که آی فون خود را در حال اجرا در iOS 13.5.1 بک آپ آیتونز خواهد آن را ذخیره کنید به عنوان یک مستقل فایل خود را ترک بایگانی پشتیبان گیری دست نخورده. که راه شما می توانید بازگرداندن آی فون خود را به راه آن بود در هر زمان.

متاسفانه آرشیو یک نسخه پشتیبان تهیه نمی کند و آن را غیر قابل نفوذ به زمان. هنگامی که اپل متوقف می شود امضای iOS 13.5.1 خود را آرشیو پشتیبان گیری ممکن است دیگر کار می کنند.

روش 1: نصب iOS 14 Dev Beta (OTA)

ساده ترین راه برای دریافت iOS 14 است که از تنظیمات پروفایل در وب سایت توسعه دهنده. ما توصیه می کنیم به دنبال این دستورالعمل ها را برای دانلود و نصب بتا بر روی آی فون خود را. پس از انجام یک بار آن را تمام آینده iOS 14 beta به روز رسانی خواهد شد بیش از هوا.

به چیزهای حتی ساده تر, دانلود زیر iOS 14 dev beta مشخصات بر روی آی فون خود را, ورود به اپل خود را توسعه دهنده حساب و سپس پرش را به مرحله 7 زیر را در لیست.

توجه داشته باشید: شما نمی نیاز به ثبت UDID دستگاه خود را با اپل توسعه دهنده حساب. که تنها مورد نیاز در هنگام ساخت برنامه های کاربردی که نیاز به تست.

 1. بایگانی نسخه پشتیبان خود را از طریق آیتونز و یا یاب اگر شما انجام داده اند بنابراین در حال حاضر.
 2. بر روی آی فون خود را, رفتن به developer.apple.com/download. متناوبا پرش به سمت راست به مشخصات دانلود.
 3. خود را وارد کنید ID اپل و رمز عبور به سیستم وارد شوید اگر نه در حال حاضر به امضا رسید. اگر در حال حاضر به امضا رسید و در, و شما در حال بازدید از صفحه دانلود لینک بالا جست و خیز به مرحله 6 در این لیست و یا جست و خیز به مرحله 7 اگر شما با استفاده از مشخصات زیر لینک دانلود بالا.
 4. وارد دو فاکتور تأیید هویت کد از یک دستگاه دیگر اگر شما 2FA راه اندازی.
 5. را انتخاب کنید “اعتماد” در سریع اعتماد به مرورگر اگر نه در حال حاضر قابل اعتماد.
 1. در محبوبیت در پایین صفحه بروید و انتخاب کنید “نصب پروفایل” تحت iOS 14 بتا (یا بالاتر).
 2. را ضربه بزنید “اجازه” در موقع درخواست برای اجازه دهید آن را دانلود تنظیمات پروفایل.
 1. را ضربه بزنید “نزدیک” پس از نرم افزار پس از اتمام دانلود.
 2. برو به تنظیمات –> عمومی –> پروفایل –> iOS 14 & iPadOS 14 Beta نرم افزار Profile. متناوبا, شما می توانید شیر “مشخصات دریافت” لینک در بالای تنظیمات برنامه را از صفحه اصلی است.
 1. را انتخاب کنید “نصب” در بالا سمت راست.
 2. وارد کردن آی فون خود را رمز عبور در به تایید.
 3. خواندن رضایت فرم ضربه بزنید ، سپس روی “نصب” در بالا و سمت راست به دنبال “نصب” در ورق عمل به تایید.
 1. یک موقع ممکن است بگویید شما را به راه اندازی مجدد برای اعمال تغییرات. شیر “راه اندازی مجدد” اگر چنین است. در غیر این صورت به مرحله بعدی بروید.
 2. یک بار شده بر سر به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار برای دیدن iOS 14 توسعه دهنده بتا (یا بالاتر).
 3. را انتخاب کنید “دانلود کنید و نصب کنید اگر نرم افزار در حال حاضر دانلود و سپس در پایان نصب iOS 14 بتا مانند شما می توانید هر گونه به روز رسانی iOS.

روش 2: نصب iOS 14 Dev Beta بازیابی تصویر (کاتالینا & بعد)

به طور معمول توصیه می کنیم برای دانلود و نصب نسخه های بتا از طریق تنظیمات پروفایل. که راه شما می توانید به روز رسانی بیش از هوا (OTA) فقط می خواهم شما را با یک حالت عادی در iOS به روز رسانی. با این حال, اگر شما می خواهید کاملا تازه شروع به استفاده از بازگرداندن تصویر. آن را کمی پیچیده تر است, اما ما به شما راه رفتن شما را از طریق هر مرحله.

توجه داشته باشید: شما نمی نیاز به ثبت UDID دستگاه خود را با اپل توسعه دهنده حساب. که تنها مورد نیاز در هنگام ساخت برنامه های کاربردی که نیاز به تست.

 1. سر به developer.apple.com/download و ورود به اکانت دولوپر. اگر شما دو فاکتور تأیید هویت فعال در حساب خود را پس از تایید دستورالعمل.
 2. تحت iOS 14 بتا بخش کلیک بر روی “نمایش همه”.
 3. دانلود فایل IPSW برای الگوی مناسب برای آی فون است. (لینک نیز ذکر شده پس از این دستورالعمل برای راحتی شما.)
 4. اتصال آی فون خود را به کامپیوتر خود را با رعد و برق به کابل USB و یا رعد و برق به USB-C کابل.
 5. اگر شما یک “باز کردن قفل آیفون برای استفاده از لوازم جانبی” اطلاع رسانی به نظر می رسد بر روی آی فون خود را به باز کردن آی فون خود را با استفاده از چهره ID, ID لمسی و یا رمز عبور خود را برای ادامه.
 6. شیر “Trust This Computer” در صورت درخواست در آی فون خود را و به دنبال بر روی صفحه نمایش مراحل به آن اعتماد. شما همیشه می توانید untrust کامپیوتر بعد.
 7. باز یاب اگر نه در حال حاضر باز است.
 8. انتخاب نام از آی فون خود را در نوار کناری در زیر مکان.
 9. بازگشت به بالا و بایگانی خود را به آخرین iOS 13 نسخه اگر نه در حال حاضر انجام می شود. آن را فقط مانند انجام این کار در iTunes که در آن شما به صورت دستی به بالا و در پنجره یاب, اما به جای رفتن در هر تنظیمات منو, کلیک بر روی “مدیریت پشتیبان گیری” را فشار دهید. راست کلیک کنید و آخرین نسخه پشتیبان تهیه و آمار “بایگانی.” مطمئن شوید که به استفاده از رمزگذاری پشتیبان گیری گزینه اگر شما می خواهید برای حمل در سلامت و فعالیت داده است.
 10. پایین نگه داشتن گزینه key کلیک کنید و سپس بر روی “بررسی برای به روز رسانی” در یاب برای شروع روند.
 11. از انتخاب پنجره در آیتونز انتخاب IPSW بازیابی تصویر است که شما به کامپیوتر شما دانلود شده و سپس با کلیک بر روی “باز است.”
 12. با کلیک بر روی “به روز رسانی” هنگامی که درخواست خود را به اجازه مک تماس با اپل به منظور بررسی و نصب iOS 14.
 13. در طول نصب شما را مجبور به وارد کردن رمز عبور بر روی آی فون خود را.
 14. پس یاب پس از اتمام نصب, تصویر, آی فون خود را راه اندازی مجدد خواهد شد.
 15. در حال حاضر همه که سمت چپ انجام دهید این است به دنبال دستورالعمل بر روی آی فون خود را برای فعال کردن و راه اندازی در iOS 14. آن را در حال حاضر ممکن است آماده برای رفتن هر چند پس از راه اندازی اضافی ممکن است لازم باشد.

IPSW لینک دانلود

مطمئن شوید که برای دانلود از لینک های مرتبط با خاص خود را آی فون:

روش 3: نصب iOS 14 Dev Beta بازیابی تصویر (موهاوی)

به طور معمول توصیه می کنیم برای دانلود و نصب نسخه های بتا از طریق تنظیمات پروفایل. که راه شما می توانید به روز رسانی بیش از هوا (OTA) فقط می خواهم شما را با یک حالت عادی در iOS به روز رسانی. با این حال, اگر شما می خواهید کاملا تازه شروع به استفاده از بازگرداندن تصویر. آن را کمی پیچیده تر است, اما ما به شما راه رفتن شما را از طریق هر مرحله.

توجه داشته باشید: شما نمی نیاز به ثبت UDID دستگاه خود را با اپل توسعه دهنده حساب. که تنها مورد نیاز در هنگام ساخت برنامه های کاربردی که نیاز به تست.

 1. بازدید developer.apple.com/download و ورود به اکانت دولوپر. اگر شما دو فاکتور تأیید هویت فعال در حساب خود را پس از تایید دستورالعمل.
 2. تحت iOS 14 بتا, بخش, را انتخاب کنید “مشاهده همه.”
 3. دانلود فایل IPSW برای الگوی مناسب برای آی فون است. (لینک نیز ذکر شده پس از این دستورالعمل برای راحتی شما.)
 4. مطمئن شوید که شما باید جدیدترین iTunes نسخه بر روی کامپیوتر شما. در macOS, شما می توانید از طریق “بروز” تب در فروشگاه App مک.
 5. اتصال آی فون خود را به کامپیوتر خود را با رعد و برق به کابل USB و یا رعد و برق به USB-C کابل.
 6. اگر شما یک “باز کردن قفل آیفون برای استفاده از لوازم جانبی” اطلاع رسانی به نظر می رسد بر روی آی فون خود را به باز کردن آی فون خود را با استفاده از چهره ID, ID لمسی و یا رمز عبور خود را برای ادامه.
 7. شیر “Trust This Computer” در صورت درخواست در آی فون خود را و سپس پیروی از دستورالعمل های روی صفحه نمایش مراحل به آن اعتماد. شما همیشه می توانید untrust کامپیوتر بعد.
 8. باز کردن iTunes اگر نه در حال حاضر باز است.
 9. اگر نه در حال حاضر به سیستم وارد شده, ورود به حساب اپل خود را در iTunes.
 10. انتخاب آیفون در آیتونز و مطمئن شوید که شما در “خلاصه” تب.
 11. بازگشت به بالا و بایگانی آن را اگر نه در حال حاضر انجام می شود. مطمئن شوید که به استفاده از رمزگذاری پشتیبان گیری گزینه اگر شما می خواهید برای حمل در سلامت و فعالیت داده است.
 12. پایین نگه داشتن گزینه کلید در مک, و سپس کلیک بر روی “به روز رسانی” یا “بررسی برای به روز رسانی” در iTunes برای شروع روند. (توجه داشته باشید: برخی از کاربران ممکن است مسائل مربوط به آن را انجام می دهند به این ترتیب پس سعی کنید ورود به حالت DFU در آی فون خود را به جای نگه داشتن این گزینه کلید و کلیک بر روی “بازگرداندن” وقتی از شما خواسته در iTunes.)
 13. از انتخاب پنجره در آیتونز انتخاب IPSW بازیابی تصویر است که شما به کامپیوتر شما دانلود شده. سپس را انتخاب کنید “باز کردن” برای شروع نصب.
 14. هنگامی که آیتونز پس از اتمام نصب, تصویر, آی فون خود را راه اندازی مجدد خواهد شد.
 15. در حال حاضر همه که سمت چپ انجام دهید این است به دنبال دستورالعمل بر روی آی فون خود را برای فعال کردن و راه اندازی در iOS 14.

IPSW لینک دانلود

مطمئن شوید که برای دانلود از لینک های مرتبط با خاص خود را آی فون:

روش 4: نصب iOS 14 بتا عمومی OTA (هنوز در دسترس نیست)

به طور معمول ما لیست این روش برای اولین بار. مگر اینکه شما یک توسعه دهنده شما در حال رفتن به نیاز به دانلود بتا عمومی برای iOS 14 به هر حال. مشکل این است که اپل نشده منتشر بتا عمومی نشده است, بنابراین متاسفانه این روش فقط در دسترس نیست در حال حاضر.

در حالی که اپل به طور معمول نسخه های بتا عمومی یا سه ساعت یا یک روز پس از توسعه دهنده بتا شک داریم که خواهد در این مورد در اینجا. در سال گذشته اپل منتظر سه هفته به انتشار اولین بتا عمومی برای iOS 13. اگر سنت, دارای, عمومی تست در حال رفتن به انتظار یک کمی در حالی که برای iOS 14.

لذت بردن از iOS 14!

تبریک! شما در تلاش قرار داده و در حال حاضر در حال اجرا در iOS 14 قبل از عموم مردم! اگر شما به هر گونه اشکالات و یا مسائل در طول تست بتا اجازه دهید ما (و اپل) می دانم. اگر شما تصمیم خود پشیمان شما همیشه می توانید دانگرید به نسخه رسمی iOS.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط جیک Peterson/گجت ارسال ها; تصاویر توسط جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>