اپل آخرین آی فون به روز رسانی iOS 14 است در اینجا در نهایت. آن را نمی ممکن است همه خبر خوب اما. ویدجت های صفحه نمایش, نرم افزار, کلیپ ها, و یک بازنگری شده برنامه پیام ممکن است ارزش آن را اگر خود نرم افزار حشره دار ظروف سرباز یا مسافر. اگر شما در حال پیدا کردن iOS 14 بیش از حد مشکل ساز در حال حاضر شما هنوز هم می تواند به جمع و جور کردن آی فون خود را به iOS 13.5.1.

این لزوما چیز بدی نیست که iOS 14 کامل نیست در حال حاضر. این نرم افزار در حال حاضر در تست بتا بنابراین اشکالات هستند که انتظار می رود. اپل نمی خواهد در نسخه iOS 14 به مردم تا مدتی این سقوط پس از دریافت بازخورد از آزمایشکنندگان بتا برای چند ماه آینده. اگر شما شروع به پریدن کرد در هیئت مدیره بتا دانستن اشکالات ثابت خواهد شد مدتی بعد از این سال به احتمال زیاد خوب نیست به اندازه کافی برای شما.

اما در iOS 14 نخواهد بود بتا برای همیشه لطفا برای. اپل در نهایت نسخه به روز رسانی به جهان است. به زودی پس از آن شما را متوقف امضای iOS 13.5.1 که بدان معنی است که بسیاری از افراد اپل برای همیشه منجمد در iOS 14.

تا زمانی که اپل متوقف می شود امضای iOS 13.5.1, اما, شما هنوز هم چند راه برای جمع و جور کردن بدون رفتن را از طریق بیش از حد بسیاری از hoops. خبر بد است ؟ اگر شما نمی توانید یک آرشیو پشتیبان گیری آی فون خود را قبل از به روز رسانی به iOS 14 شما متاسفانه از دست دادن تمام داده های ذخیره شده.

مرحله 1: غیر فعال کردن ” یافتن آیفون من

قبل از آی فون خود را می توان ترمیم “یافتن آیفون من” نیاز به غیر فعال است. شما ممکن است نیاز به انجام این کار اگر شما تا کنون گرفته شده در آی فون خود را به فروشگاه اپل. در حالی که شما می توانید صبر کنید برای انجام این کار تا زمانی بیشتر به این روند به iOS را بپرسید به شما برای غیر فعال کردن این ویژگی زمانی که قابل اجرا باشد انجام این کار در حال حاضر فقط از بین بردن هر گونه موانع و یا مسائل بالقوه.

شروع به باز کردن “تنظیمات” ضربه بزنید و نام خود را در بالای صفحه نمایش ضربه بزنید ، سپس روی “پیدا کردن من.” در حال حاضر شیر “یافتن آیفون من” و سپس ضربه بزنید ضامن بعدی به “یافتن آیفون من” برای غیر فعال کردن این ویژگی. شما فقط نیاز به وارد کردن ID اپل خود را و رمز عبور قبل از iOS می توانید غیر فعال کردن یافتن آیفون من.

Step 2: دانلود راست بازگرداندن تصویر

برای بازگرداندن آی فون خود را به نسخه های قبلی از iOS شما نیاز به بازگرداندن حق تصویر برای آن که هر دو نسخه iOS و خاص خود را آی فون ، این 13.5.1 بازگرداندن تصویر خواهد شد در یک فایل IPSW و نیاز به یک کامپیوتر برای دانلود به درستی.

ما در حال تمرکز بر اپل برای این راهنمای اما این روند دقیقا همین کار را برای آی پد و آی پاد لمسی. شما پیدا کنید بازگرداندن تصاویر برای آن دستگاه را به عنوان به خوبی. نگه داشتن در ذهن این تصویر بازگردانی فایل های بزرگ هستند بنابراین تعجب نکنید اگر زمان دانلود طولانی است. شما پیدا کردن فایل دانلود شده در مک و یا کامپیوتر خود را در “دانلودها” پوشه.

iOS 13.5.1 بازیابی تصاویر

مرحله 3: اتصال آی فون خود را به یاب یا آیتونز

هنگامی که خود را IPSW به طور کامل پس از اتمام دانلود, اتصال آی فون خود را به مک خود و یا ویندوز کامپیوتر از طریق یک رعد و برق به USB و یا رعد و برق به USB-C کابل.

گزینه 1: با استفاده از یاب

اگر شما با استفاده از macOS کاتالینا آی فون خود را به نظر می رسد باید به عنوان یک درایو در زیر مکان در یاب. فقط به عنوان با iTunes اگر آی فون خود را به نظر نمی رسد بلافاصله به دنبال “باز کردن قفل آیفون برای استفاده از لوازم جانبی” اطلاع رسانی در آی فون خود را. اگر آن وجود دارد باز کردن قفل گوشی.

اگر این اولین بار است که اتصال آی فون خود را به این دستگاه شما ممکن است ببینید یک موقع پرسیدن شما به “Trust This Computer.” اگر فقط به دنبال دستورالعمل به آن اعتماد. شما همچنین ممکن است “اعتماد آیفون” هنگامی که شما را انتخاب کنید و آی فون خود را در یاب.

شما باید پیدا کردن آی فون خود را در زیر مکان در یاب نوار کناری. روی آن کلیک کنید. متناوبا, شما می توانید با دوبار کلیک بر روی آن را از روی کامپیوتر خود ببینید. اکنون, با کلیک بر روی زبانه “کلی” اگر نه در حال حاضر وجود دارد.

گزینه 2: با استفاده از iTunes

اگر شما با کامپیوتر اجرا می شود ویندوز یا macOS موهاوی یا پایین تر شما باید ببینید آیتونز باز خود را در آن. اگر نه, نگاهی به آی فون خود را قفل صفحه نمایش. اگر شما نگاه کنید به “باز کردن قفل آیفون برای استفاده از لوازم جانبی” باز کردن قفل آی فون خود را. اگر این اولین بار است که اتصال به این دستگاه, شما همچنین ممکن است یک موقع پرسیدن شما به “Trust This Computer.” فقط به دنبال دستورالعمل در اینجا به آن اعتماد. در نهایت iTunes شما ممکن است بخواهید برای به روز رسانی آیتونز نیز به درستی اتصال آی فون خود را.

شما ببینید آی فون خود را به نظر می رسد در زیر دستگاه در نوار کناری و همچنین در کنار رسانه های کرکره ای یک بار به آن متصل می شود. کلیک کنید و یا برای باز کردن خلاصه صفحه نمایش.

مرحله 4: نصب نسخه های iOS مسن تر

اپل باعث می شود این فرآیند مشابه بین iTunes و یاب وجود دارد اما تفاوت های جزئی. شما پیدا کردن دو جهت زیر بر اساس برنامه شما با استفاده از نصب iOS.

گزینه 1: با استفاده از یاب

پایین نگه داشتن گزینه key را انتخاب کنید “بازگرداندن آی فون” در یاب کلی صفحه. در اینجا یک مرورگر فایل pop-up ظاهر می شود. پیدا کردن خود را IPSW فایل روی آن کلیک کنید و سپس را انتخاب کنید “باز است.”

در حال حاضر یک pop-up ظاهر خواهد شد آموزش به شما که iOS 13.5.1 نصب خواهد شد در آی فون خود را. این عمل را بازنویسی iOS 14. با کلیک بر روی “بازگرداندن” را ادامه دهد. نگه داشتن یک چشم بر روی آی فون خود را — شما ممکن است نیاز به وارد کردن رمز عبور خود را در طول نصب و راه اندازی.

مطمئن شوید که برای نگه داشتن آی فون خود را به کامپیوتر خود متصل کنید تا آن را ری بوت و شما می بینید iOS 13.5.1 صفحه نمایش خوش آمدید. هنگامی که روی صفحه نمایش می آید در شما امن برای آی فون خود را قطع.

گزینه 2: با استفاده از iTunes

اگر با استفاده از یک مک را پایین نگه دارید گزینه key کلیک کنید و سپس “بازگرداندن آی فون” در خلاصه در iTunes. در ویندوز شما باید همان را انجام دهید اما پایین نگه داشتن کلید Shift به جای.

بعد از یک مرورگر فایل منو ظاهر خواهد شد. پیدا کردن فایل IPSW را انتخاب کنید و پس از آن را انتخاب کنید “باز است.” در حال حاضر یک pop-up ظاهر خواهد شد آموزش به شما که iOS 13.5.1 نصب خواهد شد در آی فون خود را. این عمل را بازنویسی iOS 14. با کلیک بر روی “بازگرداندن” را ادامه دهد. نگه داشتن یک چشم بر روی آی فون خود را — شما ممکن است نیاز به وارد کردن رمز عبور خود را در طول نصب و راه اندازی.

مطمئن شوید که برای نگه داشتن آی فون خود را به کامپیوتر خود متصل کنید تا آن را ری بوت و شما می بینید iOS 13.5.1 صفحه نمایش خوش آمدید. هنگامی که روی صفحه نمایش می آید در شما امن برای آی فون خود را قطع.

گام 5: بازگرداندن آی فون خود را از یک نسخه پشتیبان تهیه

پس شما کاهش داد آی فون خود را با بازگرداندن تصویر تمام اطلاعات خود را از دست داده خواهد شد. اگر شما سازگار پشتیبان یا در iCloud یا iTunes استفاده کنید مراحل زیر را به بازگشت به بالا و در حال اجرا با تمام عکس های خود را و تنظیمات و داده های دیگر.

تنزیل رتبه آی فون خود را از طریق بازگرداندن تصویر پاکسازی تمام اطلاعات خود را. اگر شما ساخته شده است یک آیتونز و یا آیکلاد پشتیبان گیری قبل از این مراحل شما می توانید با استفاده از مراحل زیر را برای بازیابی داده های خود را در آی فون خود را در حال اجرا در iOS 13.5.1.

  • اگر شما می خواهید آی فون خود را برای شروع با یک تخته سنگ پاک شیر “تنظیم به عنوان آی فون جدید.”
  • اگر شما می خواهید خود را ذخیره برنامه ها و داده ها ترمیم شیر “بازگرداندن از iCloud” اگر شما به اتمام پشتیبان گیری برای سیستم عامل iOS 13.5.1 اگر شما حمایت کردن آی فون خود را در iOS 14 iOS را به شما به روز رسانی به iOS 14 بنابراین شما ممکن است با گیر “تنظیم به عنوان آی فون جدید” به هر حال.
  • اگر شما ساخته شده است یک آرشیو پشتیبان گیری در iTunes برای iOS 13.5.1, شما می توانید شیر “بازگرداندن از iTunes پشتیبان.”

اگر شما تصمیم به بازگرداندن آی فون خود را که از آرشیو پشتیبان شما نیاز به نگه داشتن آی فون خود را متصل به iTunes را انتخاب کنید و آی فون خود را وجود دارد. اکنون, با کلیک بر روی “بازگرداندن پشتیبان گیری” خود را انتخاب کنید آرشیو شده نسخه پشتیبان تهیه و سپس را انتخاب کنید “بازگرداندن.” شما می توانید بگویید اگر این پشتیبان گیری بایگانی میشود اگر شما نگاه کنید به تاریخ و زمان در پشتیبان گیری نام.

اگر شما رمز خود را 13.5.1 پشتیبان گیری شما می خواهم نیاز به وارد کردن رمز عبور خود را برای ادامه. در حال حاضر صبر کنید برای بازگرداندن به پایان قبل از جدا آی فون خود را از کامپیوتر شما. هنگامی که همگام سازی کامل آی فون خود را خواهد شد در حال اجرا iOS خود را 13.5.1 نسخه با تمام داده ها دوباره بازسازی شد.

یک پشتیبان رمزگذاری شده برای iOS 13.5.1 نیاز به رمز عبور خود را به منظور ادامه. فقط صبر کنید برای بازگرداندن به پایان قبل از قطع اتصال آی فون خود را از مک خود و یا PC. هنگامی که به پایان رسید, آی فون خود را خواهد شد در حال اجرا خود را آرشیو iOS 13.5.1 نسخه کامل با تمام داده های ذخیره شده در آن زمان است.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی